|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Drugari iz vrtica
9.12.2018 14:21:04   
Sanidej
Društvo iz vrtića se 2x nedeljno seli na folklor, plus druženje u velikom parku svakodnevno 😊 Na rođendane zovemo par najbližih drugara..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Drugari iz vrtica
10.12.2018 9:18:41   
AnaTamara
Mi imamo 3 drugarice sa kojim smo od jaslica nerazdvojne, tako da su se i mame sprijateljile.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Drugari iz vrtica
10.12.2018 15:59:32   
Sanidej
To sam i ja primetila, dosta zavisi druzenje dece od odnosa roditelja..

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Drugari iz vrtica
21.7.2019 13:05:00   
MimaKos
Nista sladje, bas su homogena grupa (cas_t izizecima) i jako se vole:) meni je slatko sto se grle kad se vide, svi :)


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Drugari iz vrtica
31.8.2019 22:58:01   
gocic
Imamo ih puno. Rodjendanska proslava je dokaz koliko im je lepo zajedno.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Drugari iz vrtica
31.8.2019 23:08:27   
Duškić
Ajoojj, pa imamo ih puno. Jos kad se ne vide pa se izgrle i izljube.

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Drugari iz vrtica
11.12.2019 23:32:39   
Slavkic
Da najbolji drug Uros


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Drugari iz vrtica
29.11.2020 21:14:36   
SaraLana
Imaju obe najbolje drugarice i drugove,cesto se kod kuce igraju kao dolaze im drugarice na kolace i caj pa spremaju kuvaju docekuju zamisljene drugarice.user posted image

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Drugari iz vrtica
30.11.2020 9:03:39   
nata11
Nas je ova Korona poremetila totalno. Krenuli u vrtic, pa onda islo svega 5 deteta. Pa dosla nova grupa na adaptaciju, od njih ide 7 dece. Sada niti znamo ko ide, ko ne ide. Imamo 1 druga koji ide od pocetka adapatacije i 1 drugaricu. user posted image

_____________________________





(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Drugari iz vrtica
30.11.2020 12:13:48   
smeško
Nato, kod nas ima puno dece, ali se stalno smenjuju. Ko zna koliko dece stvarno ima u grupi. Dodju deca dva dana, pa dva ne dodju i stalno se navikavaju jedni na druge. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Drugari iz vrtica
30.11.2020 13:03:42   
Filadendronka

Nato, moje mladje dete je krenulo u junu na adaptaciju i jedino ne ide kad je bolest u pitanju. Ne poznajem nijedno dete iz grupe, ako ti je za utehu. Niko gotovo nije ni krenuo iz njegove regularne grupe, pa ga svaki cas tumbaju po razlicitim sobama. Pritom obe vaspitacice bile pozitivne, pa je i njih menjao. Dok je kod starijeg to totalno bila i sada je drugacija prica. 

IZVORNA PORUKA: nata11

Nas je ova Korona poremetila totalno. Krenuli u vrtic, pa onda islo svega 5 deteta. Pa dosla nova grupa na adaptaciju, od njih ide 7 dece. Sada niti znamo ko ide, ko ne ide. Imamo 1 druga koji ide od pocetka adapatacije i 1 drugaricu. user posted image



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here