|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto bas vrtic?
1.4.2017 7:18:50   
Anck Su Nmaun
Viki potpisujem, i ja smatram da je za decu bolji vrtic da bude sa svojim vrsnjacima!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Zasto bas vrtic?
8.3.2018 7:44:57   
Dora89
Zbog provođenja vremena sa svojim vršnjacima, osamostaljivanja u oblačenju, jelu, obavljanju fizioloških potreba, učenja deljenju, učenju da se istera svoje ili da se popusti, u zavisnosti od situacije, rada sa decom od strane stručnih lica, učenja ophođenja prema različitim karakterima ljudi, učenja da se svet ne vrti oko njega, nego da on mora da se prilagodi svetu oko sebe, discipline u pogledu spavanja... Te veštine ipak treba da se steknu u detinjstvu. Ako se ne steknu u vrtiću, sticaće se u školi, a u školi treba još dosta drugih stvari učiti, za razliku od vrtića.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 14:18:17   
MimaKos
Boravak deteta sa svojim vrsnjacima mu pomaze da brze savlada mnoge stvari! Mi smo napredak odmah videli, oblacenje, svlacenje, hranjenje i odlazak u wc su jedne od mnogih!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 14:19:58   
IvanaSK RR
Moje dete ide u vrtic od januara. I da, vrlo brzo je pocela, na primer, sama da traži da jede, sama da se obuva...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 14:25:52   
MimaKos
Takmice se i uce jedni od drugih, vrlo ce brzo i ostale , cake , da pokupi :) mi smo u grupi jedni od mladjih, rodjeni novembra a 6 mes razlike u to uzrastu je mnogo, pa ovi stariji pokazuju sta znalu, a mladji kopiraju sve :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 15:50:43   
Anck Su Nmaun
Iz vise primera i od drugarica i komsinica vidim da je vrtic zakon koliko pozitivno utice na dete!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 19:22:45   
MimaKos
I kad ih vidim da drze ruke iza ledja dok cekaju rucak u vrticu, njih 25 oro, a kod babe i kod dede na stolicu nece da sedne nego je jure!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 21:38:18   
Anck Su Nmaun
Cist primer kako se sve moze

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Zasto bas vrtic?
28.4.2018 21:42:18   
MimaKos
Ma disciplina samo, a kod babe i dede zivela sloboda!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 284
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here