|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
10.11.2014 22:13:27   
choopa choops
Tasho, ja mislim da nije težak mehanizam. Mi imamo kofere (kineske, ne Target), a bile su i torbe sa mehanizmom i bez njega, ali on je od aluminijuma tako da ne bi trebalo da bude težak. Jesi provjeravala?

Inače naša školska torba user posted image

jeste da nije totalno po pe esu user posted image ali je dobra. Ima dosta pregrada, pojačana leđa, pojačane i obložene remenčiće. Za ovu godinu odlična user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Školske tašne
10.11.2014 22:15:13   
Buba Mira
Frouzen!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Školske tašne
10.11.2014 22:17:54   
choopa choops
Pa nego user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Školske tašne
14.11.2014 12:29:29   
Peace*
Juče sam otišla u papirnicu i zamolila tetu da spakuje gomilu svesaka unutra, da ja dobijem sliku kolika je ta tašna.

Ovo me je kupilo:

user posted image


A ima i još jedan džep:

user posted image


I još jedan manji od napred.

Kupili smo je.

Može je staviti i na ramena, ali kontam da ne znam zašto bi.

Definitivno je teža od one koju je imao, ali ne nosi je već vuče.

Jutros ga je dadilja vodila u školu, snalazi se (smotano moje user posted image user posted image ), malo zapne na stepenicama, ali naučiće.

Muž će me zapaliti ako se mali bude žalio na nju! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:12:06   
choopa choops
Pa je li to ta sa mehanizmom? Izgleda mi OK? Jesi probala da je staviš na leđa sa tim sveskama?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:14:41   
Peace*
Sa sveskama? Ne. user posted image Ima mehanizam.

Me neću da nosi to na leđima. Neka vuče.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:19:48   
choopa choops
Pa da neka vuče, ali nekad će morati i da je nosi, na stepenicama i td. Ma ne vjerujem ni da će onda biti teška, trebalo bi d je taj mehanizam lagan. U svakom slučaju upozori Luku da ćeš mu kupit još težu ako se bude žalio tati user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:25:08   
Kata90
Od mm sestra ide u 5 razred,a torba joj uzasno teska ja sam jedva podigla.....siroto dete da bi olaksalo sebi ide biciklom do skole i nazad.....stvarno preteruju a posle se cude sto su deca pogrbljena nije ni cudo od toliko teske torbe......user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:30:59   
Peace*

IZVORNA PORUKA: choopa choops

U svakom slučaju upozori Luku da ćeš mu kupit još težu ako se bude žalio tati user posted image


user posted image
Budalo!

Juče gledam malu kako u zaletu sa tom tašnom sleće niz stepenice. Reko Jel se tako snosi tašna? (znam je), ona se smeje i kaže DA! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:35:07   
Misha i Ljisha
ne voli me temauser posted image (otisao mi post) Htedoh samo reci ne sazaljevajte svoju decu kao da su nesposobna. Oni te torbe nose u vrh glave 15 min u jednom smeru dok idu u skolu i 15 min kad se vracaju iz skole. A isto toliko teske torbe smo imali i mi, i mi smo imali cak tri knjige iz srpskog, zbirka i udzbenik iz matematike, priroda i drzustvo ma sve sve isto i nama su torbe bile teske pa nam roditelji nisu nosili torbe. ne pravite idiote od dece. Izvinite sad na grubosti stvarno. Ali deca nemaju krivu kicmu zbog torbi i kojecega vec zato sto nemaju dovoljno aktivnosti u toku dana, nepravilno sede, sede ispred kompa ispred tv-a i td. Torbe su tu najmanje krive.

Torba treba da ima potporu, da bude cvrsta, da se obavezno nosi na oba ramena i to je kraj. user posted image user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:35:30   
choopa choops
Ja se sjećam kad smo mi išli u školu, da bi dječaci bacili torbu s vrha stepenica na pod, i onda lagano poskakujući niz stepenice user posted image

Ma teške su im torbe stvarno. Mada mi u prvom raredu ostavljamo knjige tamo, samo nose kući po jednu radnu svesku za domaći. Ali vidim po starijima...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:49:30   
Peace*
MiLj, Luka iz srpskog ima 3 knjige i dve sveske.
Pisala sam na prethodnoj stranici šta sve pakujem ponedeljkom.
Jednostavno, razlika je dal neko dete ima 35 ili 22kg kad nosi te knjige na leđima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:51:51   
Misha i Ljisha
Peace i mi smo imali tri knjige i svesku za domaci i skolsku svesku. Sve je istouser posted image .

A to si u pravu da je razlika ako dete ima 22 ili 35 kg ali boze moj, necemo da pravimo njonje od deceuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:54:24   
Peace*
Ne radi se o njojama, meni je teška, bukvalno mi je utrnula ruka pre koji dan, još uvek me boli rame.
Slažem se ja da je to na 15min, ali neću brale ni 15min. user posted image
I ja se ne sećam odvojenih sveski, a ni više knjiga iz srpskog.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Školske tašne
14.11.2014 13:59:39   
Misha i Ljisha
Ja gledam komsinice, bas su sitne, ova starija je cak sitnija od mladje i ide u cetvrti razred a roditelji ih i dalje docekuju na autobuskoj stanici da im nose torbe do kuce. To je pet minuta hoda, neka bude 3 min od skole do autobuske u centru sela i neka bude jos eo cak i 10 minuta u busu (u kojem inace skoro uvek ima mesta da se sedne).Meni je to besmisleno. Ja sam u cetvrtom razredu osnovne skole nosila korpu punu kukuruza, e to je tesko. Brat i ja stalu cistili (stajnjak je jaaaako tezak) i td i td. Dodje mi bre da kupim kravu da moja D ima nesto pametno da radiuser posted image .

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Školske tašne
21.2.2015 6:36:24   
mila83
Ja u septembru imam djaka prvaka..i pojma nemam kakvu torbu da joj kupim...imate li neke savete? Nesto isprobano....? Ma sta da obratim paznju?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Školske tašne
21.2.2015 7:35:28   
serpica

IZVORNA PORUKA: mila83

Ja u septembru imam djaka prvaka..i pojma nemam kakvu torbu da joj kupim...imate li neke savete? Nesto isprobano....? Ma sta da obratim paznju?




Obrati paznju na ojacani deo na ledjima i da kaisevi budu siroki i mekani ( deblji ) mnogo knjiga nose i ranac je bas tezak za mala decija ledja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Školske tašne
21.2.2015 10:13:45   
mila83
Hvala serpice ! Jos nisam pocela da trazim,ali za mesec dva cemo gledati ponudu i videti sta cemo. Ne znam da li da joj uzmem onu sto ima na tockice da se vuce.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Školske tašne
21.2.2015 11:31:09   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mila83

Ja u septembru imam djaka prvaka..i pojma nemam kakvu torbu da joj kupim...imate li neke savete? Nesto isprobano....? Ma sta da obratim paznju?

Obavezno anatomski i ne zali pare.Mi smo kupili A. jos u prvom razredu i bas smo ga skupo platili,ali je jos uvek kao nov i sto je najglavnije dobar je za kicmu

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Školske tašne
21.2.2015 11:38:31   
Bibilib
Ove vase savete mozemo i mi iskoristiti i kupiti dobar ranac za skolu...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Školske tašne
21.2.2015 11:51:55   
Figaro88
Trebali za predskolsko ranac ili mogu i oni mali ranciciuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Školske tašne
21.2.2015 12:04:41   
veselicaa
Sve zavisi da li nosi knjige kuci ili ostaju u skolici.Mi smo kupili ranac za predskolsko,on je dosta manji od ranca za skolu,ali knjige nisu nosili kuci vec su im ostajale u skoli.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Školske tašne
21.2.2015 12:19:38   
mila83
Hvala na savetima ! Mi smo za predskolsko kupili manji ranac,a knjige im ostaju u skolici.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Školske tašne
22.4.2015 8:53:07   
Trcosava
Ja moram da se pozabavim ovom temom.
Ovde će torbu nositi od stanice do kuće (cca 200m). Malo je reći da sam šokirana cenama tih ergonomskih torbi. JBT 80€!!!!!

A kompleti (pernica velika puna, pernica mala, novčanik i torbica za patofne) je 140€!!!!

Ajte vi mame koje imate prvake, savete?
Staviću vam slike tih kompleta samo da nađem.

Ova torba mi je jedina ok (85€ jbt!!!)
user posted image

A ovo su ti kompleti
user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 22.4.2015 9:01:55 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Školske tašne
22.4.2015 9:13:58   
Figaro88
145E user posted image A u Srbiji,mozda mozete ovde jeftinije da nadjete,mislim da nisu bas toliko skupe.A stvarno izgledaju super

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here