|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 21:42:49   
Ana RR
Sava je lepo ime, moj pokojni stric se tako zvao.

Rosi, naravno, tako sam ja zavolela ime Vanja pa sam se jedva odvojila od njega hihi. Meni je Nastas previše čudno, a na žalost, mislim da su retki oni koji će znati značenje imena (kao što sam ja) pa će im biti još čudnije. Ali znam taj osećaj kada se zaljubiš u nešto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 21:43:12   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Rosita

Vezano je za moj termin na Vaskrs. Neobično je, ali meni je priraslo. Nastasuser posted image

rosi divno staro ime. Neka si izabrala, bas je divno.
Vukan, Dusan, naravno Damjan, Tadija, Strahinja...ma sva su posebna

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 21:46:12   
Duškić
Moj tata se zvao Milutin, meni je jako lepo ime. Deda Aleksandar.
Obozavala ih. Ali sam dala drugacije ime svom sinu.

Rosi, koje god mu ime budes dala , bice najlepse !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:26:01   
Rosita
To je skraceno od Anastas. Anastasija ima isto značenje i krajnje je uobičajena. Meni čak nije ni neobično jer dugo poznajem jednog divnog.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:28:45   
mama Jo
Ja, iskreno, nisam cula a samim tim nisam ni znala znacenje. Neobicno je jako, ali je bas lepo. Posebno eto kad znas znacenje. Super izbor Rosi!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:30:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

To je skraceno od Anastas. Anastasija ima isto značenje i krajnje je uobičajena. Meni čak nije ni neobično jer dugo poznajem jednog divnog.


Eto, ja to uopšte ne bih znala da mi niste rekle.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:37:02   
Rosita
Pa Anči, hajde molim te, ko još zna značenja imenauser posted image .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:45:23   
emicaa
evo razapnite me ali meni se ovde od sad izabranih jedino svidja Pavle.
Ali meni se 90% imena ne svidja tako da,ja sam cudak user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:51:06   
dunja RR
Emi, ja mislim da se svakom ne sviđa i više od 90% imena, zato i dajemo to jedno koje nam se sviđa (uz opciju, dva tri eventualno oko kojih se lomimo) user posted image Ukusi su različiti i trebamo se držati svog ♥

Ja kada bi rodila opet dečaka, ne bi ni jedno od ovde u temi navedenih, već nešto sasvim drugo, imam u glavi, ali ček prvo da ostanem trudna user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.3.2018 22:53:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 22:57:00   
vonavoj
Hahaha..razapnite me! I meni se vecina imena ne svidja..pogotovo ova novija..Maksim, oliver,teodor.todor..hahhaha..ima brdo imena..ali svako ima svoj izboruser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 23:03:47   
emicaa
mi kad smo za Teodoru birali ime(tog imena smo se sjetili pred porod)koje god spomenemo ljudi reagovali”joj gdje to nadje”
Drugi put cim sam saznala da je djecak dosla sam kuci i rekla da imam Davida u stomaku,i svakome sam govorila da je djecak i da je ime vec odluceno.Tako da me uopste nisu zanimala tudja misljenja user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Ime za decaka
23.3.2018 23:25:37   
Rosita
Lepo je kad se ljudima svidja. Ali, nema sanse da se svima svidi bilo koje ime. Meni se u ime izlilo puno neke moje licne simbolike, nesto meni znacajno, to cak nije toliko ni stvar svidjanja vec nekog kompleksnijeg "klika".

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 9:04:26   
Rosita
Hehe, anči, sećaš se onog mog sna? Možda je ovo značenje- ne svidja ti se imeuser posted image . Šta ću kad volim da tumačim snoveuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 16:27:21   
Misha i Ljisha
user posted image tumacenje snova.

Neobicno je ime stvarno. Ja isto kao i Emica ne volim 90% imena sto kaze heheh..Ja nisam ljubitelj jako cudnih imena. Niti se razmisljam kako bi ih internacionalno zvali. Imaju svoje poreklo i lepo bi bilo da se i imenom zna odakle su. Iako je Dunja prilicno internacionalno, Pavle ipak nije, al neka ga zovu Paul tj Pol tamo negde. Nek se snadje user posted image i ja sam Liliana ahahah...

Kazem ima puno "izumrlih" imena. Pa niko nije Zivko, ili Zivorad, ili Miroslav, ili Strahinja (jos strahinja ajd nadje se koji) ali nijedan Sinisa npr u poslednje vreme, nijedan Rada, Relja, Radoslav, Jovan, Milos, Mladen, ostadose svi u manjini. Sa zensim imenima je jos "gora situacija" user posted image , tek devojcice sto imaju cudna imena i sva neka STRANJSKA ehehhe...Al dobro, moda je moda. Moramo biti in.U principu i Dunja i Pavle su in imena

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 19:39:24   
mama Jo
Ili recimo Jugoslav, danas ih nema.... ipak su nasi lreci bili vece patriote od nas user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 20:11:04   
IvanaSK RR
Ljiso, ovde ima dosta Relja i Strahinja.
Mateja je, na primer, isto cesto, a meni se uopšte ne svidja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 20:18:40   
vocicana
Bogdan
Jakov
.....Kestenuser posted image da se ubijes od smeha

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 20:39:24   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Hehe, anči, sećaš se onog mog sna? Možda je ovo značenje- ne svidja ti se imeuser posted image . Šta ću kad volim da tumačim snoveuser posted image


Hahaha, da znaš user posted image Da mi to uz kaficu raspravimo, ha? user posted image

Ali to je stvarno sve stvar navike, jer, sećam se kada su kumovi klincu dali ime Vukašin meni se uopšte nije sviđalo, ali uopšte. A sada ne mogu da zamislim da bi mu neko ime bolje pristajalo user posted image tako da verovatno na prvu loptu neke stvari čoveku ne legnu a posle se toliko saživi sa njima da ne može da zamisli da bude drugačije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 20:46:17   
Rosita
Ma da, navikne se čovek pa mu normalno svako ime, eto kažem i meni je bilo neobično, sad kad znam jednog već neko vreme i divan je, sasvim mi ok.
Imamo u komšiluku imena Vid, Vihor- ovome super pristaje, drugaričin sin je Naum, imamo i Georgije...
Kafa, može, možeuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 21:01:54   
jess021
Rosita, iskreno, ja nikad cula, a ne mogu da kazem ni da mi se dopada. Samo moje misljenje user posted image
Mislim da kod davanja imena treba da se misli o tome da je to nesto cime se dete obelezava za citav zivot. Nekako mislim da ce dete sa tim imenom stalno morati bar dva puta da ponavlja kako se zove, a o adminstraciji da ne pricam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 21:02:54   
Misha i Ljisha
Muzev bratanac i snajka dadose ime detetu Vujadin. Imaju Vukasina, Veljka i Vujadina. Al Vujadin mi onako, odmah se set_im Starca Vujadina a on je beba ehhhe..pristajace mu ime tek kad omatoriuser posted image

Jao Jess i ja o tome mislim, o administraciji. Prezivam se Curcic (c kao curka pa c kao cizma pa c kao curka) i vecito grese, o pokaznoj karti da ne pricam, a cak i u zvanicnim dokumentima se desavalo pa posto sam se navila da grese cim preuzmem dokument pogledam. Jednom sam potvrdu da nisam kaznjavana cekala duplo duze jer su mi prezime pogresili. Ja rekoh kako ste vi uopste proverili da li sam ja kanjavana ako mi ni prezime nista uboliuser posted image



A opet kao nastavnik, ako neko ima tako "jedinstveno" ime lako ga zapamtis ehehhe...A ne jedne godine 4 Jelene sedele jedna s drugom. Siznula sam, al zato kad kazem Jelena u razredu odmah tisina user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 24.3.2018 21:05:55 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 21:05:35   
jess021
Ljiso, da znas da si u pravu. Imam komsiju koji se zove Vujadin, ima 5 godina i nekako mi ne ide uz njega.

< Poruku je uredio jess021 -- 24.3.2018 21:06:08 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 21:08:22   
Misha i Ljisha
Jess ja se salim da baba Ljilja odlicno zvuci. Ali Ljiljana zvuci lepo i mladoj devojci user posted image a Vujadin jedino zvuci matoro.

Mada ja ih zovem Vule, Veki i Vuja user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 21:14:52   
vocicana
Vujadin je harizmaticno ime, svidja mi se i to. Jeste staro ali lepo.
Slazem se sa Jess, ime je nesto cime dete obelezavamo za ceo zivot. Zato treba biti oprezan. Mm je prvo sto je rekao da ce ga deca zezati zbog Damjanovog zelenka, pitala sam ga zasto njega da zezaju kada je Zelenko njegov konj...? Deca znaju da budu jako bezobrazna pa treba stvar o malo razmisliti oko davanja imena zbog tog maltretiranja po skoli.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Ime za decaka
24.3.2018 22:15:08   
degu
Meni se ovde svidja i Pavle i Novak i Milutin...za Nastasa nikad nisam cula ali razumem taj klik za ime. Bogdan se nikom nije svidjalo,ali moje srce bi na to ime lupalo 💖
ja isto nisam ljubitelj neobicnih imena, znam jednog decaka Eneju, bas mi je cudnouser posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here