|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
14.2.2019 14:25:14   
bubulence
Vesi pa kada si ti tetka ❤️, tetkama je sve lepo ☺️😉.



(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: ime za decaka
14.2.2019 15:18:40   
veselicaa
Pa nego,i kada bi dala ime koje mi se dotad nije svidjalo postalo bi mi najlepse na svetu user posted image user posted image Sada mogu da gledam plave stvarcice user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: ime za decaka
14.2.2019 15:25:25   
Duškić
Uros,
Mene nervira kod nas u kraju ima dva Dimitrija i odmah su "Mita i Mito"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: ime za decaka
14.2.2019 15:27:54   
bubulence


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Pa nego,i kada bi dala ime koje mi se dotad nije svidjalo postalo bi mi najlepse na svetu user posted image user posted image Sada mogu da gledam plave stvarcice user posted image user posted image



❤️❤️❤️

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: ime za decaka
14.2.2019 15:28:44   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Duškić

Uros,
Mene nervira kod nas u kraju ima dva Dimitrija i odmah su "Mita i Mito"


Jeste Duskic, to i mene nervira. Lepo mi je i Vasilije ali bi odmah bio Vasa 😣

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: ime za decaka
14.2.2019 16:07:50   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lesli

Sad tek vidim Anin post 😆Izvini Anci 😅


No problemo user posted image što se mene tiče Marko je jedno od retkih muških imena koje mi se dopada prosto zbog toga što je svetsko ime. Gde god smo putovali imena svo troje nas su se uklapala. A to mi je bilo bitno kod odabira imena. Marko je trebao da bude Vanja, već sam pisala, ali nisam mogla da se pomirim sa činjenicom da bi ga negde zvali Vandža user posted image

Uroš mi se ne dopada zbog slova Š u imenu, a većina drugih imena zbog neizbežnih nadimaka. Ma užasna sam kada su muška imena u pitanju. Drugarica, kada je bila trudna i kada su birali ime, je rekla da me u životu neće pitati za mišljenje oko muških imena user posted image svakom sam našla manu. user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.2.2019 23:29:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: ime za decaka
14.2.2019 20:42:13   
bubulence
A vidis Anci meni nikada nije bilo bitno da se u nekoj drzavi osim u mojoj Srbiji to ime izgovara kako treba...

Ne znam da ce i jedan musliman, ili sada da ne nabrajam nacionalnosti gledati da se njihovo ime izgovara pravilno u drugoj zemlji. Oni drze do svog i svaka im cas_t na tome. Mi smo najgori narod na svetu sto se tice samopostovanja. Meni je bitno da je ime Srpsko, i da nam se dopada, nista drugo. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: ime za decaka
14.2.2019 23:28:58   
Ana RR
Slažem se da smo najgori. Ali pošto sebe smatram multinacionalnom (baka hrvatica, deda srbin, čukunbaba bugarka - a to je samo mamina strana, tatini su srbi iz Bosne ali ko zna čega je sve tu bilo) i nisam rođena u Srbiji onda me valjda to ne pogađa. Znaš i sama moj stav user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: ime za decaka
15.2.2019 10:34:03   
Sarav
Meni se mnogo sviđaju imena Bogdan i Đorđe, pa sad da vidimo da li ću ovaj put da iskoristim jedno od ova dva. 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: ime za decaka
15.2.2019 11:02:47   
mama Jo
I Uros i Marko su bas lepa imena, mada i ja dajem prednost Marku... ne znam, oduvek mi je to bas lepo ime za decke ☺

Sarav, i tvoje opcije mi se svidjaju, tata mi je Djordje i nekako kad cujem da se sad daje bas mi bude lepo, a Bogdan je isto bas lepo. Zelim ti sad jednog Djordja ili Bogdana user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: ime za decaka
15.2.2019 11:10:24   
branki*
meni je marko bas lepo ime,univerzalno i za sva vremena.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: ime za decaka
15.2.2019 11:39:23   
BubaBubica
Meni su Marko, Nikola, Vuk, Vanja, Željko, Leo baš lepa imena. Da se ja pitam 😄  


Inače naš dečak će se zvati Janko definitivno. To je mm želja pa neka bude tako. Odavno nije neko dao bebi to ime, svi su samo odrasli. Znam jednog dečaka sa tim imenom jedino.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: ime za decaka
27.2.2019 16:02:50   
Sanidej
Dimitrije od ovih klasicnih imena da tako kazem. Smislila sam ime Sfefan Vuk koje je za mene posebno znacajno, ali tesko da ce to ime neko nositi.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: ime za decaka
27.2.2019 16:14:59   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Sarav

Meni se mnogo sviđaju imena Bogdan i Đorđe, pa sad da vidimo da li ću ovaj put da iskoristim jedno od ova dva. 

user posted image user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: ime za decaka
22.3.2019 20:49:37   
bubulence
Sto sam vise trudna sve mi se manje svidjaju muska imena...

Devojke i dalje hoce Urosa, lepo mi je ali to oni ONO ime. Lepa su mi jos Vojin, Vukasin, Marko, Aleksandar, Ognjen (ali ce kumovi za mesec dana da dobiju Ognjena) ... Ali ni jedno nije pravo... Mm isto kaze da mu ni jedno musko ime nije posebno lepo i da nece da se mesa... Kaze on je sledecem detetu dati,  kada bude devojcica😏... 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: ime za decaka
22.3.2019 21:03:58   
Sanidej
Meni su lepa imena iz dinastije Nemanjic

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: ime za decaka
22.3.2019 22:20:02   
Misha i Ljisha
Hahha bubi on ce sledecem. Pa svaka vam cas_t 😂


Pavle mi je lepo. Mi smo D pustilo da da.ime bratu. 
A bili su u opticaju i Djordje i  Zivko i Milan i Luka i jos dosta imena dok na kraju nije prelomila i rekla Pavle. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: ime za decaka
22.3.2019 22:23:24   
bubulence
Ljiso to on masta 😁.

Meni je problem sto su mi ta lepa imena zauzeta. Dusan, Lazar, Pavle, Jovan, Dordje itd... Jer svi u nasoj okolini imaju decake jedino mi dve devojcice i dever jednu. I bar 20 decaka. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: ime za decaka
22.3.2019 23:26:12   
veselicaa
Bubi i ja ne znam koje bi ime izabrala da imam decaka.Pre je bilo Andrej,mm je imao ime jos kada smo cekali A a nismo znali pol,dogovorili smo se da on bira ime za decaka a ja za devojcicu.a mislim da se i on predomislio.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: ime za decaka
23.3.2019 0:17:12   
bubulence
Ahaha, znaci nije birao ni jedno 😁. Evo, neka meni pomogne oko odabira, kao da je njegovo 😂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: ime za decaka
23.3.2019 7:11:06   
eca89
Bubi, znas mene Uros❤️!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: ime za decaka
23.3.2019 7:34:25   
jess021
Bubi, evo ja cu ti pomoci. Novak 😊

Sinoc srela poznanicu, skoro se porodila, mali se zove Ugljesa. Najblaze receno meni se nikako ne dopada.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: ime za decaka
23.3.2019 7:35:28   
jess021
Ja sam veci izbor imala za decaka, nego za devojcicu. Mihajlo, Ilija, Dusan... 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: ime za decaka
23.3.2019 7:38:38   
pari
Meni je lepo Nikola 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: ime za decaka
23.3.2019 7:39:49   
jess021
Pari, jeste. Ali ja imam u porodici, pa nije bilo opcija.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here