|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skidanje fleka sa veša
14.8.2008 15:23:12   
guppy RR
Deca i packarenje hranom... svuda leti... odelo, zidovi, podovi... zvuči poznato?

Kako skidate fleke sa odela, koja se smeju prati samo na 40 stepeni? Mislim na fleke od trešanja, jagoda, jabuka, borovnica, paradajza...
Meni ništa nije pomoglo dok nisam isprobala Vanish. Znam da zvuči ko tv reklama, ali eto, meni je to pomoglo. Nikakav spray za fleke, ništa drugo.

Kakva je tvoja tajna?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Skidanje fleka sa veša
14.8.2008 15:44:22   
bosanka
I meni pomogne Vanish, ali ne bas uvijek.
A neko drugo cudotvornije sredstvo jos nisam pronasla, nazalost.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Skidanje fleka sa veša
14.8.2008 15:56:00   
Buca
Bio shout definitvno uvijek  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Svi bi u raj, a niko neće da umre

(odgovor članu bosanka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Skidanje fleka sa veša
14.8.2008 21:48:50   
Mama37
Vanish pretezno koristim ali nije ni on toliko djelotvoran ..ako ima nesto novo preporucite..

< Poruku je uredio Mama37 -- 14.8.2008 21:49:16 >


_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu Buca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Skidanje fleka sa veša
14.8.2008 22:54:44   
Suncica
Ja sam Vanishom uopste nisam zadovoljna.
Presla sam na Ajax vesni sapun i mogu vam reci da je delotvoran. Nasapunjas mesto na kom je fleka i nestane jako brzo..


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Skidanje fleka sa veša
15.8.2008 7:35:57   
ebru
Ma ja mislim da je najbitnije odma pokiselit u toplu vodu sa praskom da odstoji jedno pola sata,onda rucno isprat i stavit u masinu da se pere.Kod flekica konkretno na sipercicima ja tako radim,i isto je dobar sapun(kabas),mada ja sto se pere na 40 stavim na 60 da se opere i nema flekicauser posted image

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Skidanje fleka sa veša
15.8.2008 10:06:23   
guppy RR
Ja u glavnom nedeljom perem veš zbog jeftinije struje, pa mi nije nikako išlo to namakanje u toploj vodi. Onda bi morala ili namakati veš od ponedeljka do nedelje (fuj), ili ga negde posle toga opet sušiti kao prljav veš... (fuj)... tako da sam stvarno tražila nešto, što i posle par dana skine flekice na 40 stepeni.

(odgovor članu ebru)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Skidanje fleka sa veša
15.8.2008 11:10:07   
Lu
I ja mrzim to namakanje,e baš nemam vremena za to,a vanish pomaže na frišku fleku,ja sam ga probala kada vadim iz korpe veš koji je stajao par dana i ništa nepomaže,tako da sam odustala ako su siperčići u pitanju bacam,a ako je neka lijepa majičica bude mi baš žao,stoga i ja pitam ako netko ima rješenje za TVRDOKORNE mrlje,hvala.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Skidanje fleka sa veša
15.8.2008 12:42:54   
Mama37
IZVORNA PORUKA: Suncica


Presla sam na Ajax vesni sapun i mogu vam reci da je delotvoran. Nasapunjas mesto na kom je fleka i nestane jako brzo   [/quote              ..
Nije los probala sam ga ...


< Poruku je uredio Mama37 -- 15.8.2008 12:43:57 >


_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Skidanje fleka sa veša
15.8.2008 12:55:17   
Buca
BIO SHOUT (i onaj u spreju i onaj tecni)

Zaista odlican  za svjeze i za stare fleke  user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Svi bi u raj, a niko neće da umre

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Skidanje fleka sa veša
28.8.2008 16:25:40   
Ruza
venis je zaista cudo.evo vam savet za masne fleke>jako ih napuderujte sa decijim puderom,ali nikako nemojte dirati fleku.ostavite da odstoji i operite i fleke nema.za fleke od crvenog i crnog vina>na fleku naspite puno kuhinjske soli da pokrije fleku i ostavite da izvuce fleku.ako je na tepihu fleka ostavite dok se so ne osusi i usisajte,necete verovati.kao da je nije ni bilo.pozdrav

(odgovor članu Buca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Skidanje fleka sa veša
28.8.2008 17:19:04   
Anoniman
Ja fleke iz garderobe vadim vanishom za tepihe (tečnim), nalijem na fleku-ostavim pola sata, istrljam, isperemvodom..ako ne perem veš baš tada-ostavim da se tako osuši pa perem u mašini kada dođe red na to (fuj ali šta ću???), mada moje dete nije od onih što mažu po sebi, on pojede Plazma keksić i odmah ide po vlažnu maramicu da briše ruke, a ako je u pitanju neka ozbiljnije hrana (tipa ručak), to ne podnosi da su mu ruke ni malko uprljane a usta ne smeju da budu jako uprljana, moramo da prekinemo ručak-da ga obrišem, i onda možemo da nastavimo.

(odgovor članu Ruza)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Skidanje fleka sa veša
28.8.2008 21:23:51   
dadakg
Za fleke od masnoće provereno najbolje:
na fleku sipajte Feri tečnost za sudove i preko njega sipajte kuhinjsku so. Ostavite da prenoći pa na pranje, ako su fleke jače pre stavljanja u mašinu malo ga protrljajte ribaćom četkom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Skidanje fleka sa veša
24.12.2008 7:23:04   
Centra
Treba mi hitno preporuka kako da skinem fleke od crnog vina sa decije dukserice??????????????????????????????user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Skidanje fleka sa veša
24.12.2008 8:16:26   
Anoniman
Ne znam kako da je skineš pošto se verovatno već osušila... možda da odneseš na hemijsko čišćenje? A za sledeći put da znaš: čim se zalije crnim, treba ODMA da preliješ belim vinom... kažu da onda odmah izlaze fleke...

Dobrodošla Centra! user posted image

(odgovor članu Centra)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Skidanje fleka sa veša
24.12.2008 19:40:13   
guppy RR
znači.. prvo crnim, onda belim? user posted image

Meni Vanish vadi sve fleke... moraću da razmislim, da me plaćaju za reklamu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 10:07:59   
Lu
A mrlje od trave koje su sad aktualneuser posted image
Meni ni Wanish ne pomaže,može ako su jeans hlače u pitanju pa natopim wanishom i izribam četkicom ali trenerkice nema šanse ili majičice a samo ga gledam kako klizi na koljenima po traviuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 10:10:24   
Mery
Mrlje od crnog vina skida i mlijeko, mi smo prosuli na bijeli tepih crno vino i skinuli smo fleku da nema traga vinu sa mlijekom.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:01:59   
gracija
Ja sad sva vazna,pocela da pisem  wanich,kad vidim da ti to ne djelujeuser posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:05:25   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Suncica

Ja sam Vanishom uopste nisam zadovoljna.
Presla sam na Ajax vesni sapun i mogu vam reci da je delotvoran. Nasapunjas mesto na kom je fleka i nestane jako brzo..


Isto ovaj sapun stalno koristim za fleke,
Fenomenomenalan jeuser posted image

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:13:09   
mamanp
Ja dobar deo plate dajem na Vanish, ali nesto nema mnogo efekta. Najvise imamo masnoce po duksericama i trenerkama (to od mog sina koji je mnoooogo aljkav).
Moram ovu moju glupost da napisem: Jednom sam stavila na farmerice koje sam mnogo volela Vanish i ostavila ih glupaca preko noci da odstoje. Sutra ujutru imala sta da vidim - Vanish razjeo celu nogavicu i farmerice zavrsile u kanti za smece.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:13:23   
Lu
Ma djeluje Wanish gracija ali moram da ribam a zamisli dječiju odjećicu,ma najbolje da odredim par stvari koje neću ni prati tj.skidati fleke pa nek se valja u njimauser posted image
Taj sapun ajax sam kupovala svekrvi i ona ga stalno hvali a nije mi palo na pamet da nju poslušamuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:14:57   
mamanp
Lu, ne umijem da citiram... al trebalo bi svekrvu malo bolje da slusasuser posted image user posted image user posted image  ZNaju i one nesto

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:20:28   
Lu
Mamanp znam ja to i jako me je sram ali eto priznajem da griješim...

Ps. iznad svake poruke imaš opciju: odgovor,citiraj,prosledi...

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.4.2009 11:21:42   
gracija
Pa znas kako lu,i ja tako sam odvojila par trenerkica,u kojima se valja po travi.Tako kad ih perem i ako ne spadnu fleke skroz, nije mi zao.Ali eto,u vecini slucajeva taj wanish pomaze.Pokusaj sa tim ajaxom,pa javi kako djeluje.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here