|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 16:18:57   
Zemunka85
Mi smo fanaticki poset_ioci i pozorista i bioskopa od 2.rodj.
Bukvalno smo sve u gradu odgledali i bas nemamo vise gde user posted image user posted image
Dpbrp ne bas sve. Sto je u bioskopima da, a od pozorista - pinokijo, puzic, buha, pan ..

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 18.12.2016 16:21:32 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 16:26:55   
Sanjica26 RR
Zemunka i ja sam tako rano sa Teodorom krenula ali ova mala je susta suprotnost. Jednom sam je odvela na predstavu i uplasila se. Od sada vise nece. Imam zelju da ih vodim u neko Beogradsko pozoriste za decu. Verovatno cu da isplaniram kad budem isla kod mojih za drugi raspust.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 16:36:29   
Zemunka85
Sanjice, pa da, sve zavisi. Nema pravila. Kao i za sve.
Mi smo L navikli i ona to voli, tako da stalno idemo na radionice i svakakva desavanja decija.
A u BGu - Puzic oooooobaaaveeeznoooo !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 18:06:56   
LauraAndrija
Hehe istouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 19:14:36   
veselicaa
Moje su prvi put bile oko trece godine i super su s e pokazale,bile su mirne.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 19:25:19   
milicicak
Mini buba je pobegla iz pozorista kad smo je vodili prvi put, imala je oko 2,5 godine user posted image zato bioskop obozava. Uglavnom izbegabamo 3D filmove, zbog naocara, probali smo jednom al su joj spadale i nervirale je

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prvi put u bioskopu
19.3.2017 14:45:00   
mati
Ne mogu da verujem da nisam pisala ovde.
Matiju smo prvi put odveli sa tri godine u bioskop, gledao je crtani Turbo. Bio je dobar , ali posto je bilo toplo i nosio je svoje naocare za sunce nije zeleo da stavlja ove za 3D velike, vec samo njegove. user posted image
Gledali smo dosta crtaca i decjih filmova, Park iz doba Jure, Dobri dinosaurus, Kako da dresiras svog zmaja, Rio... Najnoviji je Lepotica i zver, ali sad je vec veliki i bas prati, uz kokice i koka kolu...
Mitu jos uvek nismo vodili. Ali ga redovno vodimo u pozoriste.

< Poruku je uredio mati -- 19.3.2017 14:50:47 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prvi put u bioskopu
19.3.2017 15:16:40   
Zemunka85
Moji su sad dosli iz Bioskopa gledali Lepoticu i Zver, traje 139min user posted image ali kaze mm da trepnula nije!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prvi put u bioskopu
20.3.2017 11:25:18   
emicaa
Mi jos nismo bili ni u pozoristu ni bioskopu,nemam pojm kako bi reagovala.Vjerovatno bi posle 10 minuta trazila da ide kuci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prvi put u bioskopu
20.7.2017 14:03:24   
Anck Su Nmaun
Ni mi jos nismo bili u bioskopu, al planiram bas da ih vodim!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prvi put u bioskopu
20.7.2017 16:50:00   
IvanaSK RR
Ja sam vodila sina pre par dana u bioskop. Bio je unutra sa drugarom, mi smo setale po tržnom centru.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prvi put u bioskopu
20.7.2017 17:37:34   
dddaca
Mi nismo jos isli u bioskop, ne znam kako bi reagovala. Sacekacemo jos malo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prvi put u bioskopu
20.7.2017 18:12:13   
Anck Su Nmaun
Daco ja mislim da ona sad u tim godinama ne bi izdrzala ni 15 minuta da sedi user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prvi put u bioskopu
20.7.2017 18:36:58   
dddaca
I ja, zato i kazem cekacemo jos malo, ali vidim da su pojedine mame vodile i mladju decu. Probale smo sa pozoristem, ali minut je bio puno user posted image Morale smo da izadjemo brze nego sto smo usle user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prvi put u bioskopu
20.7.2017 23:53:39   
choopa choops
I(2,5g) je isla da gleda onaj crtać otto istrazivac duubina. Idu ovo dvoje stariji i MM sa njima uvijek jer voli, pa su ovaj put poveli i nju. Nije bilo lose, iako MM kaze da je imala momenata da se pela po sjedistima i glasno pricala, ali je gledala skoro cijelo vrijeme user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prvi put u bioskopu
21.7.2017 15:36:48   
mali_mis
Ne usudjujem se na ovaj poduhvat user posted image

Bio bi svuda samo ne da mirno sedi u sedistu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prvi put u bioskopu
22.7.2017 19:48:37   
Duškić
Bas sam skoro razmisljala o tome ,moja mladja sestra stalno vodi sestrica u bioskop, on obozava crtace a i ona. Bas kaze da li bi smela nju sa vodi ima 3 god.ali ja kazem ne jos, ona bi se siljkala sa bratom i izbacilo bi vas.user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prvi put u bioskopu
23.7.2017 0:12:38   
Sanjalicaaa
Mi smo veceras prvi put bilini to bioskop na otvorenom. Bilinsu super, jeste da film nije bio za njih, ali sedeli su mirno, malo pred kraju ustao G.

Nisam ga jos vodila u bioskop da hleda aninirane filmoce jer smatram sa je jos rano.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prvi put u bioskopu
23.7.2017 16:22:51   
Anck Su Nmaun
Ja bih volela sad da ih vodim da gledaju ono nesto mali bos...ili kako vecuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prvi put u bioskopu
23.7.2017 22:03:27   
dddaca
Sto vise gledam ovu temu, sve vise razmisljam da je vodim, mada moje dete mirno da bude sat i po - ne, ne, ne verujem

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 19:31:59   
mama Jo
I ja razmisljam da je vodim, ali ipak mislim da cemo bioskop da sacekamo jos malo. Vodila sam je u pozoriste pa nismo izfrzali do kraja, predstava je trajala 45 min.a izdrzali smo 35min.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 19:40:15   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja bih volela sad da ih vodim da gledaju ono nesto mali bos...ili kako vecuser posted image

Isle su sa tatom, 2D nemam pojma sta im to znaci. I bilo im je super!
Sad stalno batu zovu mali gazdauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 19:41:26   
isidora88
M je bio prvi put u bioskopu sa neke 4 godine, zaspao je na pola filmauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 20:32:37   
isidora88
Mi smo kod kuce gledali malog sefa, i bebac je ceo film sedeo i gledao, garant je skapirao firm jer ga je bas sa paznjom pratio. I meni se bas svideo, smesan je.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prvi put u bioskopu
9.11.2017 20:36:05   
mama Jo
E, pa da, mozda kao proba - kucni bioskop, lepo se napravi atmosfera kao u pravom i onda znamo da li ce izdrzati ili ne 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here