|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2010 10:20:57   
Anoniman
Duše drage, ja mislim da je jedini problem to što se oni boje da mi nećemo doći. 

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2010 13:18:34   
bokicans
I ja  sam Nadju dovela,pitala sam vaspitacicu kakva je bila,ona kaze onakouser posted image hm.???!!!Ali nesto nevidim po njoj da je jako plakala,nisu okice bas jako crveneeeee,i dalje cu je dizati pre spavanja!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2010 14:27:04   
majka mara
mi krecemo u jaslice,zvali su nas naknadno da smo primljeni,u palcic u zemunu,juce sam bila na roditeljskom,vrtic je onako,malo je mali,mislila sma da j eveci,ali sam srecna jer je komsinica vaspitacica u tom vrticu i bas toj grupi gde je moj dimos,mi nismo jos krenuli,mislim da cemo na privikavanje tek za 10 tak dana :)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2010 14:59:01   
lanajelena
Stigoh kuci...Lana je malo plakala kad je shvatila da ce da spavaju,ona bas i ne spava preko dana u poslednje vreme,onda je izjavila ja sutra necu ici u ovaj vrtic a sad kad se malo primirila ne prestaje da prica o vrticu i pita me jel moze sad odma opet da ide user posted image

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2010 17:25:32   
bokicans
E i Moja Nadja je plakala,ali rekla je da ide i sutra,i to je nesto!!!!Malo pre mi je rekla da ona ne moze tamo samo dugo da ostaje zato sto joj je tamo bljakavo!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2010 19:19:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bokicans

i dalje cu je dizati pre spavanja!!


Ako planiraš da je ostavljaš na spavanju u jednom momentu, nemoj je dizati dugo pre spavanja, jer će navići, pa će biti belaja u vreme kada si inače dolazila.

Za Luku su rekli da je bio super, da nije bilo problema nikakvih. On izgleda baš srećan! Rekao je da malo plakao jer je hteo kod mene, ali vaspitačice to nisu spominjale, valjda je bilo toliko kratko da nije bilo vredno pomena! user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2010 7:59:09   
lanajelena
Jedva smo se jutros ubedili da ide u vrtic...ostala je da place  i da kuka kako druga deca ostaju sa mamamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2010 9:29:44   
Anoniman
user posted image

Mi smo jedva ustali, i da bedak bude gori, stigli prvi u 7.40, pita Luka Gde su deca, kaže vaspitačica Ah, spavalice, svi stižu oko 8, ne morate tako striktno u 7.30 da ga dovodite ako voli da spava. Bubica moja, a ja ga cimnula iz kreveta, a on viče "Još 5 minuta mama". user posted image Ali ostao je bez problema, nije mi se ni javio, pričao je sa vaspitačicama. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 308
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2010 9:33:51   
lanajelena
superuser posted image ...kod nas je kao pravilo da dodju do 7:30 ali obicno nikog nema a mi poranili dosli u 7:10user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2010 18:30:02   
bokicans
Moja Nadja je i danas plakala.pokupila sam je ispovracanuuser posted image ,u rezervnim stvarima,nemam pojma kako ce sutra,Vec uvece place zato sti ide ujutru.Mi treba da smo u skolici do 07,50 sto nama odgovara,volimo da spavamo!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 8:55:15   
lanajelena
Juce kad sam dosla po nju bila je presrecna...od jutros opet plakanje i bojkot...orila se cela zgrada

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 10:18:16   
bokicans
Moja Nadja,ne place onako bas jako,nego onako malo ali jako tuzno,kao da pati u sebiuser posted image Ma svi placu,i ovi iz jaslica.........Kod nas je sada velika prednost sto nam ove vaspitacice ostaju do skole!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 12:50:56   
Anoniman
Lukinu grupu danas vode u park. Sva sam na iglama, ovo je prvi put da će za ruku u koloni da ih vode negde gde nije ograđeno (tj, ne znam dal su ih vodili prošle godine, Luki je prvi put), i jedva čekam da čujem kako se ponašao. On je sa dadiljom provodio puno vremena u Dunavsom parku, poznaje teren, nadam se da neće bežati. user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 313
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 13:31:40   
bokicans
Ja sam bila po Nadju oko 11,kazu da nece još da je ostavljaju da spava,pošto je tek sada pocela da se opušta a kazu da povraca na nervnoj bazi..........Bas mi bude zao,ali vidim da i ona  sama polako  prihvata skolicu!.......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 13:33:33   
Anoniman
Ma naravno da prihvata, samo nemoj popuštati... Bar su meni tako savetovali. 

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 315
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 13:55:46   
bokicans
Ma i meni su sada vaspitacice rekle da ne odustajemo,nikako pošto kazu polako ide na bolje,igrala se danas sa decom,juce je pevala i igrala ......pa polako ,valjda ce sve doci na svoje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 13:59:22   
Vučko.ba.
sve će to biti ok Bokicans, naći će društvo i svaki dan će biti sve bolje i bolje.
Meni su rekle vaspitačice da im treba najmanje 20 dana da se adaptiraju

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 14:03:43   
bokicans
user posted image I ja se nadam da hoce,optimista sam po prirodi!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 14:07:34   
Vučko.ba.
ovo sve je povezano i sa onom temom "Mama će doći po mene" ili tako nekako

vidim da ti Nadja ima 3 godine, i ja sam veliku grešku napravila kod ćerke što je nisam upisala sa 3 godine u vrtić, nego s 5

jednostavno imam dojam da se ne zna izboriti za svoje mjesto user posted image

sina ću ako Bog da upisati čim napuni 3 godine ne smijem istu grešku ponoviti, pa nek cvili po cijeli dan dok mu ne dosadi (jesam zla majka user posted image )

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Idemo u vrtić!
3.9.2010 14:24:47   
bokicans
U pravu si,nije to za dzabe,proces socijalizacije.Moja kuma kada je krenula u prvi razred plakala je celu godinu ,jer nikada do tada nije isla u skolicu.Bila je dosta podvodljiva,nije znala da se izbori za sebe,sramota je bilo da trazi bilo šta....Ipak se oni tu uče samostalnosti...

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Idemo u vrtić!
7.9.2010 14:12:50   
bokicans
Joj ljudi pomagajte,nama ovo sa vrticem nikako ne ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I dalje povraca svako jutro!!!!!!!!!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Idemo u vrtić!
7.9.2010 14:16:57   
Lu
Joj bokice i moj je plakao 10 dana najmanje.
Gledam jutros kad sam došla kod nas u vrtiću kolektivni plačuser posted image
Mame bježe uplakane djeca se deru, valjda to tako mora biti, manje-više, u početku, najgore je kad jedno zaplače drugi odmah za njim, krenu čak i ovi stari da plaču...
Ne znam šta da ti kažem, jel poslije ušuti šta kažu tete?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Idemo u vrtić!
7.9.2010 14:19:31   
Vučko.ba.
a draga moja da te utješim. Moj sin koji sad ima 2 godine i 4 mjeseca, i kojeg teta/dadilja čuva od 5 mjeseca, počeo je da vrišti od neke haman godine i pol ili malo kasnije kad ja idem na posao. počesto se zna desiti i da povrati valjda od silnog naprezanja

ne sekiraj se i ne odustaj...djeca igraju na sigurnu kartu... idi malo pročitaj temu mam će doći po mene  

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Idemo u vrtić!
7.9.2010 17:49:00   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: bokicans

Joj ljudi pomagajte,nama ovo sa vrticem nikako ne ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I dalje povraca svako jutro!!!!!!!!!


Bokice 6 meseci smo kuburili...pa je poceo raspust ona je toliko bila srecna novom pocetku kad sam dosla po nju ceo dan je plakala(opet sve ispocetka)...pa onda opt nije dugo isla ja samn bila kuci(velika greska) i sad opet place cas hoce cas nece ...samo izdrzi,budi jaka  ne pravi moju gresku da posustajes brzo ce se navici

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Idemo u vrtić!
7.9.2010 17:55:05   
anajid
Drage evo me i ovdeuser posted image ,samo NE ODUSTAJATI,znam da je pretesko,ali proci ce i to i ici ce sa pesmom.
Iz mog iskustva,mislim da je to povracanje zaista na psihickoj bazi i da ce proci!Ako i jednom popustite.....

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
6 ideja za najlepši završetak škole i vrtića
Proverite šest ideja na koji način da svom detetu organizujete poseban završetak vrtića/školske godine, kako biste mu ol...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here