|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:53:23   
majathegreat
Mi smo uzeli na 9 rata. Jeste skupo, ali preporučujem.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 15:31:18   
Nensi*
Majo,koliko ste platili dusek?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 15:55:12   
majathegreat
Bio je 35000, odnosno 9*3887,80din. 9 mesečnih rata, a sad vidim na sajtu da je poskupeo oko 38-39000

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 15:57:06   
majathegreat
tačnije 38490 je sada, a i 6 rata najviše. ccc jbg

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 16:11:10   
pepeljuga
ja ne postizem da ringerajisem ovih dana user posted image


imamo mi prostirku! spavamo na starom neudobnom krevetu, nisam htela da kupujemo krevet dok se ne uselimo u novi stan, jer ne znam koliki ce nam odgovarati, pa nam je ova prostirka bila prelazno resenje. meni je sasvim ok, obzirom da nam je krevet prilicno neudoban, ovako je ipak mnogo bolje! verujem da nije kao dusek, ali je udobnije nego bez nje. inace, i mi planiramo da uzmemo dormeo dusek kad se preselimo, a i moji roditelji hoce da kupe sebi, bas sam bila sa mamom u njihovoj prodavnici kod tempa na b. kosi, stvarno je dosta skup ali mislim da vredi. ja imam dormeo jastuk (ali ne onaj anatomski kockasti nego veliki) i odlican je stvarno, bas sam se mucila sa vratom dok nisam kupila njega. imam ga jedno dve godine i super je! imamo i one njihove cebice i fenomenalni su user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dormeo dušek za krevet
16.5.2011 8:03:31   
Shishica
E mi imamo jastuke i Ema ima jastuk, i kada spavam na njemu vrat me ne boli ujutru, ali boli me sve ostalo kao i pre, kicma cela..
Pa sam razmisljala za tu prostirku.. kosta 16000 sad, a nesto malo popusta bi mogli da dobijemo ako bi svekrva narucila (ima neke popuste..) .. ali mislim boli li kicma i sa njom ili bi mi bilo bolje kao i vrat sa jastukom?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dormeo dušek za krevet
27.8.2011 23:21:14   
pepeljuga
Devojke, da li znate da li uz Dormeo dusek obavezno moram imati i letvice? Danas mi je neki prodavac prosuo pricu kako je bukvalno neophodno da uzmemo i letvice user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dormeo dušek za krevet
27.8.2011 23:29:41   
Ana RR
Pepeljuga, uz takve dušeke bi trebalo da imaš latofix letvice ali ne moraš kupiti baš dormeo letvice, imaš i druge proizvođače.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dormeo dušek za krevet
27.8.2011 23:37:08   
pepeljuga
Je l' imamo neku temu o dusecima a da nisu Dormeo? Ako neko moze da mi preporuci neki dobar dusek, toliko stvari gledam da ne znam ni ja vise sta cu, a nemam dovoljno vremena user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dormeo dušek za krevet
27.8.2011 23:59:09   
Anoniman
mi smo imali neki nesporazum sa ljudima koji su nam pravili krevet i zavrsili smo sa plocom umesto letvica. Da ne objasnjavam, to ne mozemo da promenimo, a kupili smo pre toga dormeo dusek. Mi tako spavamo dve godine i meni je super. MM se malo zali ponekad da mu je dusek tvrd a ja bas volim sto je takav.

Ne znam kako se pise ali pogledaj one Schlarafia, mislim da je tako nesto

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.8.2011 10:37:33   
pepeljuga
Juce sam bas gledala te Schlarafia, ima jedna prodavnica bas pored mog posla, sad cu jos da proguglam, thanks user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 28.8.2011 10:38:26 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.8.2011 10:42:05   
Anoniman
Mi smo se dvoumili, jer oni vaze za bas odlicne, ali dosta nasih prijatelja ima dormeo i svi su zadovoljni tako da smo uzeli po poreporuci.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.8.2011 10:47:02   
Anoniman
Misko i ja sam cula da je odlican....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.8.2011 11:32:26   
Ana RR
Pepeljuga, mi smo kupili u Kiki Optimo dušek, odličan je. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.8.2011 11:33:44   
Anoniman
Mi na dormeu spavano 4 godine i ja nemam zalbi. Pre sam imala problema sa ledjima, posebno donjim delom. Mi smo uzeli memori penu. Opet vidi sta volite oboje. MM je dugo kukao da mu je tvrd dusek, sad se malo navikao.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dormeo dušek za krevet
30.8.2011 14:50:04   
pepeljuga
Bila juce u Schlarafii, razocarala sam se, imaju sa zicanim jezgrima najveci izbor, jesu kvalitetni ali ja sam vise za memorijsku penu. Njih su takodje poceli da proizvode ali sirinu 160cm, koliko ja hocu, ne rade, morao bi da bude iz dva dela, sto nikako ne dolazi u obzir. Mislim da cemo ipak uzeti Dormeo. Anci, hvala, pogledacu i u Kiki, imam jos vremena, mislim da cemo tek negde u drugoj polovini septembra kupiti pa mogu jos malo da razgledam user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dormeo dušek za krevet
30.8.2011 14:54:50   
Ana RR
Mi smo mesec dana kupovali dušek, nema šta nismo gledali. Na kraju se izbor sveo na taj Optima i na neki američki DreamTec. Na ove druge bi čekali oko 2 nedelje a mi nismo imali vremena pa smo kupili ovaj u Kiki (i letvice smo kupili) i odličan je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dormeo dušek za krevet
30.8.2011 14:57:07   
pepeljuga
Pogledacu, Kika mi je blizu, a je l' memorijska pena ili nesto drugo?

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dormeo dušek za krevet
30.8.2011 14:58:34   
Ana RR
Hm... nemam pojma.. ima dva sloja nečega, ali ne znam čega. Baš je udoban.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dormeo dušek za krevet
17.1.2012 21:11:31   
Lu
Nakon jedne noći..mislim da ćemo život provesti zajedno user posted image
Naravno, za 15-20 godina ću ga zamijeniti mlađimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dormeo dušek za krevet
17.1.2012 21:46:35   
Anoniman
user posted image
Kupila si ga? Jel da je genijalan?
Ne planiraj više nikada nigde da putuješ, plakaćeš za kućom i svojim krevetom. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.2.2012 18:00:55   
Lu
Na putovanju sam i odlučila da ga kupimuser posted image
Nakon spavanja u hotelskom krevetu (zamisliuser posted image  )shvatila sam koliko mi patimo svoje kičme kod kuće i ODMAH smo ga naručiliuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.2.2012 22:49:47   
madre
lu, a koji model ste uzeli?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.2.2012 22:51:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Na putovanju sam i odlučila da ga kupimuser posted image
Nakon spavanja u hotelskom krevetu (zamisliuser posted image  )shvatila sam koliko mi patimo svoje kičme kod kuće i ODMAH smo ga naručiliuser posted image

Na putovanju ste imali Dormeo?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.2.2012 23:06:51   
madre
ja planiram da kupim ovaj KLIK
isprobala sam ga u doremo radnji, ali mi se ucinio nekako suvise mekanuser posted image
trenutno spavamo na onoj njihovoj prostirci, koja mi super odgovara, pa pretpostavljam da bi mi bas ovaj model odgovarao.
je l vi kad kazete dormeo, mislite bas na ovaj memory dusek?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here