|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jastuk za dojenje
26.1.2009 11:14:07   
Jeca*
Ovo je najbolja stvar na svetu i toplo preporučujem.
U trudnoći sam spavala tako što "uzjašem" jastuk dok sam na boku, dok sam dojila stavljala sam ga ispod leđa (neke moje drugarice su ga baš koristile kao na slici na sajtu, ali ja moram priznati da nisam, jer sam navikla u porodilištu da bebu držim na običnom jastuku, a posle sam ga počela i dojiti klasično, u naručju). Sada stavljam Luku da leškari na njemu, ograđujem ga dok sedi....sjajna stvarčica user posted image

POGLEDAJTE OVDE
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 15:55:08   
cipiripi
cula sam za ovo .. gde si OTi user posted image  mozda ti ovo treba user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 17:28:16   
minavb
Imam ovo, donela mi sestra pre 10ak dana. Ona ga zove "Cvrle" i kaze da joj je mnogo pomogao. Navlaka mu se skida i pere, a pun je onih sitnih zrnaca pa se lepo oblikuje po potrebi. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 17:36:00   
LillyT
Bas juce gledam tu stvar i mislim se koje bacanje para, kako je to glupo  user posted image

Nije kasno za promenu misljenja


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 17:40:39   
minavb
Kazem ti, moja sestra ga je bas dosta koristila za dojenje. Posle joj je sluzio da uglavi i ogradi bebu na ugaonoj garnituri dok nesto radi. Jednom sam sestricinu hranila na flasicu i dete se nesto ljutilo, nije htela da jede. Skontale smo da sam previse koscata pa bebi bas i nije udobrno ( tad sam bila mnoooogo mrsava), pa sam i ja namestila taj jastuk i nahranila dete kao od sale. Ako ima ko da ti da, super, ali ne mislim da je neophodno kupovati ga.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 17:48:53   
lucia
bas dobra informacija, ja ga evo upravo porucila kad kazete da je koristan i za spavanje u trudnoci, ja sam sad sredina 6-og meseca i jos mi nije takoo lose ali mi sve drugarice kazu da su se napatile sa spavanjem kasnije tako da hocu da preduhitrim , hvala!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 17:56:01   
Anoniman
Woooooow,dobro izgleda i za obicno odmaranje!Meni je dojenje komplikovano od skora jer je moja beba resila da ima dve desne sike user posted image !Kada doji i levu i desnu siku u istom polozaju je kao da je na desnoj...ako me razumete,tako da mi je u svakom slucaju malko komplikovano,ali guramo!I jos plus sto moram dobro da drzim siku da ne ispadne slucajno iz usta,jer nece ponovo da uzme istu user posted image !

(odgovor članu lucia)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jastuk za dojenje
3.2.2010 18:13:59   
SUPER MAMA
E ovaj jastuk ja sam dobila na Svetsku nedelju dojenja 2008 na nagradnu igru kao trudnica i mislila sam da to nece mi biti nesto potrebno ali bila sam u zabludi.
Meni je bio dobro dosao odlican je za dojenje podupire i ledza i odmra ledza.Meni je bilo problem jer Monika je bila teska i opterecivala mi je i ledza i ruke.
Tako da ga ja toplo preporucujem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jastuk za dojenje
4.2.2010 10:26:55   
Anoniman
Ja sam imala nameru ovo da kupim....i kupicu ako mi dotekne para...poshto mi se sad chini da ni za ono najpotrebnije netju imati dovoljno....al ovo bi mi dobro doshlo da mogu dvoje odjednom da dojim user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jastuk za dojenje
4.2.2010 10:32:24   
Suncicabg
Imam prijateljicu koja moze povoljno da nabavi ovaj jastuk! Bar je moglauser posted image
Ako nekoga zanima neka mi se javi na pp

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jastuk za dojenje
10.2.2010 19:04:33   
Anoniman
Ja tju mozda dobiti ovaj jastuk....juche sam bila kod prijateljice....i ona ga ima...a njena beba je 8 meseci...pa kaze dok meni bude trebao...njoj vishe netje...pa tje ga pozajmiti meni user posted image  

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jastuk za dojenje
10.2.2010 20:18:20   
BabyG
E meni mama kupila ovaj jastuk, ali ja ga ne koristim.. Eno ga u ormanu upakovan! user posted image Nekako mi neudoban i 'višak'..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jastuk za dojenje
10.2.2010 20:19:36   
Anoniman
Prodash upola cene? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jastuk za dojenje
10.2.2010 20:23:33   
lothroniell
Ja planiram to da nabavim... Kazu da je super i za bebu kada pocne da sedi pa je jos nesigurna.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jastuk za dojenje
10.2.2010 20:24:09   
Verus
Ja planiram da ga kupim, ako ga ne dobijem na poklon..mislim da je koristan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jastuk za dojenje
10.2.2010 20:27:31   
Anoniman
I ja...ili tju ga dobiti...ili kupiti....al imatju ga...treba mi...i svidja mi se.... i nece mi smetati ni kad bebe narastu...ja volim jastuke user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jastuk za dojenje
11.2.2010 0:16:54   
Leki 77
Ja ga nisam koristila. Uvek sam dojila lezeci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jastuk za dojenje
11.2.2010 9:20:46   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Prodash upola cene? user posted image user posted image user posted image user posted image


Već sam ga obećala drugarici, jer mi ne treba, pa reko da ga 'uvalim' nekom. Zakasnila si.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jastuk za dojenje
7.3.2010 20:01:06   
Shishica
Ja bih ga kupila, a niko me ne razume koliko bi mi vec sad bio potreban.... user posted image I onda se osecam kao da trosim pare na glupost, a nemamo bas toliko.. i grize me savest.. a mnogo bi mi trebao.. i cini mi se pametna stvar za kupiti...

Sada spavam tako na jednom velikom jastuku, a oko mene 3 mala i nisu mi dovoljna..

Sta da radim sestre moje... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jastuk za dojenje
7.3.2010 20:18:51   
lothroniell
Shishice sto bi osecala grizu savest? Pa ne pravis nikakav prekrsaj... Nemam ni ja sada ni dinara (muz ne radi, ceka da ga zovu ja ne dobijam platu) ali ipak cu da ga kupim kad dodjem do nekih para... Nije to nikakva glupost, to je stvar koja je potrebna i tebi i bebi i ako mozes treba da kupis.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jastuk za dojenje
7.3.2010 21:33:18   
choopa choops
Ja ga nisam imala u prvoj trudnoci (danas cu, sutra cu user posted image ), valjda sada budem malo azurnija pa ga ipak kupim.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jastuk za dojenje
8.3.2010 1:30:08   
Verus
Dobila sam ga na poklon od drugarice, ali nije bas tako veliki kao taj sto je Jeca RR postavila-tj. nema dela koji ide iza ledja, a to BAS izgleda udobno, evo slike mog:


user posted image  
user posted image

Znaci ide samo na prednji deo tela, ne iza ledja.  Javicu vam jel mi se dopada...ali sigurno deluje lakse nego drzati bebu u narucju sve vreme...mada moja drugarica je koristila i obican jastukuser posted image




(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jastuk za dojenje
8.3.2010 8:48:00   
Anitaaa
To je baš zgodna stvar.Moja komšika ima i prezadovoljna je.Ja ga nisam imala i dojila sam uglavnom ležeći

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jastuk za dojenje
8.3.2010 8:56:19   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Imam prijateljicu koja moze povoljno da nabavi ovaj jastuk! Bar je moglauser posted image
Ako nekoga zanima neka mi se javi na pp


Izgleda da se vise ne bavi time. Ali njoj je super koristio i u trudnoci i posle porodjaja i jos ga koristiuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jastuk za dojenje
8.3.2010 9:07:57   
*Alexx*
Ja ga imam i ni za šta mi ne služi. Stavljam Andreja da sedi u njemu.
Mnogo mi je velik, više mi se sviđa ovaj koji je Verus postavila. Dok ja namestim jastuk, već sam završila sa dojenjem.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here