|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se Cece1!
24.5.2014 13:57:46   
marijana22
Cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Porodila se Cece1!
28.5.2014 17:08:56   
Žapkić
Čestitke, sa zakašnjenjem, sali od srca sve najbolje zelim!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Porodila se Cece1!
17.6.2014 12:07:10   
Anoniman
Drage moje RR hvala na cestitkamauser posted image
Ukratko nakon 5 god.borbe,laparoskopije,dva spontana,dvije biohemiske ostala sam trudna.Tada sam muzu rekla a sta sada?Javila se hematologu zbog tromb.i pocela sa bockama dva puta dnevno.Isli smo dan po dan,nedjelju po nedjelju,mjesec po mjesec.Termin mi bio 02 05.Totalno sam opustena,termin prosao svi pitaju kada ce,kada ce.Postala sam cak i Georginauser posted image
Dosao je i 09 05 vrijeme da ja proslavim svoj Rodjendan ali neko se poceo buniti.Kontrakcije su pocele,na 20,na 15,na 10 na 5 min.I onda su samo bile na 5 min.Otvorena samo jedan prst,a beba visoko.Tel.stalno zvoni svi cestitaju rodjendan a niko nema pojma da sam u bolnici.
Blizi se noc,kontr.i dalje na 5 min.Negdje oko 02 ujutru sve jace imam kont.otvorena 6 prstiju,reko to je to.Spustaju me u radjaonu.Odmah smo trazili epidural,ali ja ne bi bila ja epidural ni slucajno pod terapijom clexanauser posted image Idemo dalje
Imam jake kontr.ali ne vise tako ceste.Doslo je i 07 ujutru,smjena.Kazu idemo ukljuciti drip.Onda krece cirkus koloradouser posted image Konacno otvorena 8 prsta,dr. mi probije vodenjak, uh pocela sam se raspadati.Pregleda me babica i Bog joj pozlatio ruke,otvori me rucno i ta dva prsta,odmah me prebaci na porodjajni stol i u dva napon rodila sam Danila u 11 15 3350 kg i 54 cm user posted image user posted image Kada sam ga vidjela sve sam muke zaboravilauser posted image user posted image user posted image
Imam samo rijeci hvale za sve osoblje,babice,sestre,doktore u Kbc Banja Luka :-)user posted image user posted image user posted image
I da,imam jos da primim 4 bocke clexana,i nakon 650 injekcija koje sam sve sama dala, sve se zaboravi kada imate jednog andjela pored sebe koji vam neda da se kuckate na RR user posted image i koji od sada slavi rodjendan sa svojom mamom. Ove godine dobila sam najljepsi rodjendanski poklon


Ljubim vas sve,i jedva cekam popravni ako Bog user posted image

< Poruku je uredio Cece1 -- 17.6.2014 12:09:33 >

(odgovor članu Žapkić)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Porodila se Cece1!
17.6.2014 12:11:04   
wivern
Cece sad mozete na miru da uzivate user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Porodila se Cece1!
17.6.2014 16:42:05   
nata11
Cece user posted image najlepsi rodjendanski poklonnn. Uzivajte :*

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Porodila se Cece1!
26.6.2014 22:19:49   
viktori
Bravo mama! Draga bebo dobro nam dosla!user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Porodila se Cece1!
26.6.2014 22:30:47   
indy_25
Cece cestitam od ♡ bebo dobrodosla.

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here