|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 15:47:51   
bubulence
danas sam samo spremila rucak, oprala ves (odnosno masina) i sredila podove... mama mi je tu pa uzivam maximalno. sada samo jos da smislim kako da zeznem muza da ode do poste po neki paket i da mi kupi 1001 kuglu sladoleda user posted image . dobije rogove kada dodje sa posla a ja mu nametnem brdo obaveza da ne stigne ni da se presvuce...
a kosa katastrofa a frizerka danas ne moze da me sredi... cekacu sutra ako ne pocnu da mi izlecu slepi misevi iz glave ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 16:02:55   
anci kv
Joj bubulence gde se seti slepih miševauser posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 17:12:07   
jovicaa
ja idem jednom u sest meseci kod frizera, samo da skratim kad porasteuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 17:13:58   
Torbica
Hehe, cera ispraznila masinu i resih se prljavih sudova....Divna je, ali bolje da ne znate kako obozava ves da sklapa, ponekad i suze padnu.... Nahranih decu a ja jedem ispred kompjutera, oni naravno lesinare iako su uredno pojeli sve, ma i masnu krpu bi pojeli user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 17:20:39   
vikiveki
Ja dok sam došla sa posla i stigla kući moja velika ćera se uspavala...pa sad čekam da se probudi da jedemo,jer sam u međuvremenu stigla da na brzinu spremim pire i supicu.A što se tiče jela,moj najmlađi sin bi,što je rekla Torbica, i masan đon pojeo.Samo visi kod friždera i čeka da ga otvorim da nešto dograbi iz njega,pošto sam još uvek ne može da ga otvoriuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 17:45:40   
Ivanka 75
Upravo sam smazala 200gr cokolade, danas ne delim nista user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 17:53:01   
vikiveki
Ja sam upravo ručala a deca mi još spavaju...stvarno nisam više mogla da čekamuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 18:27:58   
anci kv
Nesavršena je danas otišla i u solarijum i kod frizera ali zato je u marketu zaboravila pola stvari da kupiuser posted image
Beše sladak neki na kasi i eto ti...džaba mi i spisak...a i grad lepo ispada po mojim kolima
Kakav dan

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 18:36:23   
bubulence
IZVORNA PORUKA: anci kv

Joj bubulence gde se set_i slepih miševauser posted image user posted image


pa eto na cega me asocira user posted image .
nego, u sta ti to gledas na kasi user posted image ? ja na kasi samo u racum gledam...

< Poruku je uredio bubulence -- 13.5.2014 18:37:50 >

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 18:41:20   
anci kv
kad gledam u račun samo me glava može zaboleti a kad gledam u onog što radi na kasi e to ti je lek za dušuuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 18:49:26   
milicicak
Zovite me Mrs Perfect user posted image palacinke gotove, domaca nutela takodje, dete usisalo, mm izbacuje vodu iz usisivaca user posted image a veceras cu i kosu da operem

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 18:55:47   
Sanjica26 RR
Sto se tice slatkisa pojeli smo mm i ja punu ciniju malih cokoladica. Ostavili smo papirice na stolu. Ujutru kad je T ustala pita me: Niste valjda sve pojeli? Nista mi niste ostavili".
Skroz sam zaboravila da sam sakrila u komodu jos cokoladica.user posted image Otvara ona kasnije komodu i sva odusevljena kaze:" Niste sve pojeli.user posted image
Sta to bese frizura? Ne pamtim kad sam se fenirala.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.5.2014 18:58:01 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:00:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: anci kv

kad gledam u račun samo me glava može zaboleti a kad gledam u onog što radi na kasi e to ti je lek za dušuuser posted image



hihihi pa pametno zboris user posted image .
sanjice to se kod nas redovno dogadja user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:19:44   
Didy
Ja nesavršena umesto da kuvam ručak posle škole otišla na masažu. I sad mi je sve divno, lepo, bajno, sjajno. Nirvana. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:22:45   
jovicaa
ja izvela decu u setnju, crkla sam, sat i po sama sa njima na otvorenom, ali zato je mm za to vreme, ukljucio masinu za sudove, usisao i obrisao prasinu....
tako da ode moja bombauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:25:07   
bubulence
nesavrsene zene sa savrsenim muzevima. novi naziv teme user posted image .
didy zavidim ti user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:36:37   
anci kv

IZVORNA PORUKA: bubulence

nesavrsene zene sa savrsenim muzevima. user posted image .


Pa suprotnosti se privlačeuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:40:09   
isidora88
a ja nikako da skontam sta znaci "za vuki"user posted image
moj muz je danas sredio kuhinju i obrisao prasinuuser posted image , ja sam spremila rucak, kosa mi je nikakva, dlake pocele da rastu puuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 19:55:28   
anci kv
ček da pohvalim i ja mm.dao je dundi užinu i igraju se sad. Dovoljno za danas

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 20:00:56   
Maslacak15
Onu gomilu neopeglanog vesa necu ni da komentarisem, ali posto je muz trenutno na "roditeljkom bolovanju" do juna a ja radim to je vise na njegov racun nego mojuser posted image . Nego da se pohvalim da sam upravo shvatila da mi stariji sin ima 20 zuba a ja svima pricam 16. Ni neznam zasto sam uzela da brojim, gledam ne verujem. Da me ubijete nemam pojma odkad su tu i petice user posted image . A potpuno su izrasle sve cetiri znaci meseci su u pitanjuuser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 20:03:14   
anci kv
user posted image user posted image ja mislim da svi broje do 10,a posle i dignu ruke od brojanja zuba

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 20:03:22   
Didy
Mm je odveo decu kod svoje mame na sat vremena, a ja sam otišla kući navodno da operem kosu, pa sam se usput predomislila i zakazala frizuru ujutro da se sredim pre škole, a došla na rr. user posted image
Danas nismo ništa radili od kućnih poslova, mm je upravo okupao decu, ja sam im spremila večeru, za danas je dosta od nas dvoje.
I sveže sam izdepilirana i sređena, sve se cakli. user posted image
Da, imam i ja gomilu veša, ali mislim da se ni danas neću baviti peglanjem, nemam snage.


< Poruku je uredio Didy -- 13.5.2014 20:04:47 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 20:52:45   
bubulence
didy meni je sve jasno, jasno mi je i da se veceras necemo druziti ni ovde ni tamo jer ces imati pametnijeg posla user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 21:03:23   
Didy
IZVORNA PORUKA: bubulence

didy meni je sve jasno, jasno mi je i da se veceras necemo druziti ni ovde ni tamo jer ces imati pametnijeg posla user posted image


A-ha. Imam da pregledam sastave. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 21:06:19   
bubulence
verujem da ces detaljno pregledati user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here