|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 13:04:21   
IvanaSK RR
Stvarno ne mogu da se zalim na njih. Vaspitacicu juce popodne nisam videla, ali mi je jutros sva ponosna rekla kako se nije ni jednom upiskilauser posted image i to je jos vaspitacica od vrticke grupe. Isla je da proverava macu u jaslice jer macina vaspitacica tu nije bila juce, nego zamenska.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 13:08:10   
lesica
Maco, pozdravio te D user posted image
Ivana, sad će to, još koji dan i završena avantura.

Maraj, jako zavisi od vaspitača, mi nismo imali problem, šta više one su žene u D grupi insistirale na skidanju pelena. Odvajala su po 4-5 dece, i tako u talasima u saradnji sa nama roditeljima skidale pelene.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 13:21:46   
IvanaSK RR
Les, ma meni je ona cudna sto u vrticu hoce na svakih pola sata na nosu, a kuci vristiuser posted image tacno je zrela za po dupetu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 18:25:36   
IvanaSK RR
Njena vaspitacica danas tu i hvali je kako se nije ni jednom upiskila. Stavljala ju je na nosu otprilike četiri puta. Kuci malo pisnula u gace pa napunila nosuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 18:33:58   
emicaa
Ivana brzo ce on i sama poceti traziti nosu.Jos koji dan i gotovo.
Ja sam odlucila da cim se vratimo sa mora pocnem sa odvikavanjem,ako me ne pukne i prije.Mada mi uopste ne djeluje kao da je spreman sad,a problem je i to sto ne prica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 19:19:04   
IvanaSK RR
Emice, znas da i maca nesto posebno ne prica user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 19:38:59   
Maraj
Les ja na zalost nemam kontakt sa vaspitacima. Valjda ce L da upadne u vrtic u ovom sad konkursu. Sve sto znam o odnosu vaspitaca je sto mi komsinice pricaju. I sve mi se zale da njih ne zanima to skidanje pelene. I ove koje rade u drzavnom i privatnom....
Ivana user posted image za macu. Uskoro ce ona sama na nosu. Nama ne kasnije bio problem kakenje. Zadrzavao je u sebi. Plasio se da kaki pa je samo cupkao na prstima . Al eto prezivesmo.i to

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 20:06:53   
IvanaSK RR
Vaspitacice stvarno znaju da naprave problem...
Evo, meni danas vaspitacica kaze da je rekla jos nekim roditeljima da donesu gacice (ako hoce, naravno).


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 20:20:10   
MimaKos
Kod nas bio problem sto su nisu htele vaspitacice, nego su nekoj deci koja su vec odviknuta stavljale pampers, pa moras da insistiras na nosi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 22:04:54   
Milena18
Bravo za Macu user posted image
Kod nas su vaspitačice po tom pitanju super. Čak su nam rekle da više ne moramo da pakujemo pelenu ni za dnevno spavanje jer joj bude suva (kući smo i nju skinuli odmah).

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 22:08:33   
Maraj
Da i mi smo dnevnu stavljali mozda dva dana. Kratko spavaju danju. Meni L po sat , maksimum dva. Tako da se nekad probudi i odmah iz kreveta trazi nosu da piski

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 22:10:51   
IvanaSK RR
Koliko post iskucah i nisam kopiralauser posted image
Veceras pred spavanje stavim je na nosu i posle minut pocela da place i da ustaje,krenula da kaki. Ja je vracam na nosu, ona vristi, polustojeci je završila. Govorim joj kaka, kao ona u knjizi. Uzmem knjigu, ona prsticem pokazuje i govori "kaka", rekoh takva kaka i u nosi. I tako smo drzali nosu i pricali o kakiuser posted image
I da, dnevna joj nije suva, tj. malkice je upiskena i u vrticu i kuci.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.6.2018 22:11:36 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 22:12:39   
Maraj
Pa super ivana.
Meni je L na pocetku , par puta kakio na tepih. Prihvatao je nosu za piskenje. Al za kakenje bas i ne. Kao da je imao strah da se iskaki

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 22:14:46   
IvanaSK RR
Maraj, i njoj ovo izgleda strasno user posted image pisala sam vec, sin je par meseci posle skidanja pelene imao problem sa suzdrzavanjem kake. Bas je bilo nezgodno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Skidamo pelenu II deo
6.6.2018 8:39:59   
bebilule
I mi se još mučimo sa kakanjem. Kaže lijepo da hoće, ali čim mu ponudim tutu ili adapter krene da trpi. Što se njega tiče on bi u dvorištu na travi. user posted image Ne znam sad šta mi je gore, ono u gaće ili ovo trpljenje. Nekad bez problema prođe doduše. E, ne bih da vam pričam o tome šta razvojna psihologija kaže na ovu temu - kako da djeca prevaziđu strah od toga. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Skidamo pelenu II deo
6.6.2018 8:47:15   
IvanaSK RR
Pricaj! Jel treba da pipaju kaku? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Skidamo pelenu II deo
6.6.2018 8:53:58   
bebilule
O da, naši su trebali već odavno to da urade. Da istraže sve dok su još pelene nosili. Kažu da su ranije djeca lakše to radila jer su nosili obične pelene, pa im je bilo lakše doći do svega. user posted image
Ma sa mnom M sarađuje, prvo odbije, pa onda pristane - ne trpi dugo. Ali ocu odbija. Traži mu, pa onda neće.

< Poruku je uredio bebilule -- 6.6.2018 8:55:11 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Skidamo pelenu II deo
6.6.2018 9:47:08   
IvanaSK RR
Kuku majko. Ona je sinoc sa toliko gadjenja i straha gledala u nosu i kakuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Skidamo pelenu II deo
6.6.2018 22:37:09   
IvanaSK RR
U vrticu se nije ni jednom upiskila. Kuci jednom u gace, jednom u nosu, jednom u vc solju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Skidamo pelenu II deo
7.6.2018 22:42:22   
IvanaSK RR
Danas je u vrticu pisnula kap, dve u gacice. Kuci je piskila u vc solju i na terasi. Napolju u gace i u nosu user posted image kakila u nosu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Skidamo pelenu II deo
7.6.2018 22:45:15   
mama Jo
user posted image za Macu.

Mi danas piskili i kakili u nosu lepo 😊 i to sve sama. Dva puta se upiskila u gacice, i nije ni htela da mi kaze, sama presvukla gacice user posted image ali skontala sam naravno. I to je bilo dok je nisam dirala jer je bila duboko u igri i pricanju sa igrackama...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Skidamo pelenu II deo
7.6.2018 22:46:42   
Misha i Ljisha
user posted image lepo lepo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Skidamo pelenu II deo
7.6.2018 22:51:10   
Sanjica26 RR
Bravo za decicuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Skidamo pelenu II deo
7.6.2018 22:53:17   
MimaKos
Bravo za maleke!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Skidamo pelenu II deo
8.6.2018 8:52:06   
IvanaSK RR
Mama Jo, zezas da je sama presvukla gacice??? Ma bravisimo za veliku devojčicu. I ti jos digla frku da nije spremna, bla, blauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here