|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2019 19:03:11   
Misha i Ljisha
user posted image suvi genije hahaha... e al pazi ti njega. Znaci emice po meni je to cist bezobrazluk mislim jes genijalan ali znavi da te zaj..ava. sad mu moras doskociti. Stavi kaznu na nesto. Moji su bratanca ucenili sa kompjuterom. On je bio mali ovisnik. Nenostavis li pelene nema.kompa. isto se ukakio oni ukinuli i vise mu se nije desilo. Znaci ukidaj il otimaj njemu omiljeno da vidis kako ce da kaze ocu da kakim. Ako nista drugo bar kad ga pitas a ne tako 3 min kasnije da se usere

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 1026
12.4.2019 19:13:06   
Misha i Ljisha
Da napomenem bratanac je ostavio pelene u avgustu a punio 3 god u oktobru. I stvarno posto je obozavao komp oni mu ukinuli i davali samo kad svenobavlja na nosi. Dobices sutra ako danas nemas nijednu nezgodu tako nekako su. I onda cim se desi nezgoda hop nemaaaa...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1027
12.4.2019 19:58:54   
Ana RR
Jao Emice user posted image user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

Direktna veza do poruke: 1028
12.4.2019 20:08:54   
emicaa RR
Ma on zna kad hoce kakit zato se i nerviram.Da ne zna nebi se svaki put sakrio negdje 🙄

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1029
12.4.2019 20:37:56   
Misha i Ljisha
user posted image joooj izvini znam da tebi nije smesno al bas sam se nasmejala. Velik je on kapira sve. Kazni ga. hahaha da ne kazem da bi kod njega metoda trljanja govanca po faci mozda bila i najdelotvornijauser posted image hhah salim se ja malo al on je stvarno hit

Direktna veza do poruke: 1030
12.4.2019 21:41:38   
Maraj
Emice mi smo L nagradjivali stanglicom Kinder cokolade
Nije je ovako jeo. Ali kad obavi poslic skakali smi do plafona, vristali, aplaudirali...ma svasta u naravno nagrada-cokoladica ili ono mini kinder jaje. I to je kod nas upalilo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1031
13.4.2019 11:54:20   
vocicana RR
Sa mnogo strpljenja se naoruzaj, sve ce biti super dobro, ali im treba vremena, kao da se odvajaju od najboljeg prijatelja, kada prekidaju da nose pelene. Moj je negde i bo super, moja su ocekivanja uvek nerealna, zato sto nisam bas cista, uvek mi treba da se ja kao nesto odusvim. Ali samo polako i strpljivo, bice sve super.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

Direktna veza do poruke: 1032
13.4.2019 17:53:35   
bebilule
Emice, mi smo imali raznih faza ta tri mjeseca. Prvo hoce uvijek kada mu ponudim, ali ne trazi. Pa nece nikako. Zatim pocne da trazi, da bi nakon mjesec poceo kakati u gace. Meni je upalilo kada nikakvu reakciju nije dobijao od mene, ni pricu, ni objasnjavanje (sta ima da pametujem kada to radi namjerno). Bukvalno kao medicinska sestra dodjem i presvucem. Kako valjda nije vise skretao paznju na taj nacin, tako je i odustao. Nesto kod nekoga pali, kod drugoga ne. 

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 1033
13.4.2019 22:37:56   
emicaa RR
Ma nije meni problem ni da ga ja nudim da piski ili kaki.Ni da ocistim.Ali mi je problem jer znam da zna.On kad kaki na nosu bude srecan da vam ne mogu opisati koliko.Ali to je jaaaako rijetko da pogodim trenutak

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1034
20.4.2019 12:18:56   
Dzulijus
Nista na silu, dete samo pokaže kada je spremno.

Direktna veza do poruke: 1035
11.7.2019 17:57:12   
MimaKos
Evo ja se sada dvoumim da li sa 1,5 god da krenem da ga odvikavam, ili kada septembra krene u vrtic da sa grupicom to prolazi. Starija je krenula sa 2,5 i vec smo skinuli, ne znam za ove male sta je pametnije?

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 1036
11.7.2019 18:07:36   
doramar11
Pocni, pa vidi kako reaguje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1037
28.8.2019 15:13:07   
Rosita
Moje dete, 17 m, na slici imenuje nišu i kaže kako. A kad zaista hoće da kaki, on opet kaže, tj.najavi u 3 od 5 situacija. A ja nišu nisam ni kupila.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1038
28.8.2019 15:13:55   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Rosita

Moje dete, 17 m, na slici imenuje nišu i kaže kako. A kad zaista hoće da kaki, on opet kaže, tj.najavi u 3 od 5 situacija. A ja nišu nisam ni kupila.

Uf. 
*Kaki
** Nošu

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1039
28.8.2019 15:25:03   
Duškić
Haha..
Kaki ..
Nego sta. Vodi dete da izabere nosu .

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1040
28.8.2019 15:30:42   
vonavoj
Rosi,pa bravo! Odmah na nosu!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1041
28.8.2019 15:53:51   
Rosita
Kreće u vrtić pa kao da mu ne uvodim sad, ali on dete to Kapira, ma lenja sam za to 🙂

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1042
28.8.2019 15:56:39   
Maraj
Rosi kad je vec spreman, hvataj ga odmah.
Pravac aksa, ima ih za 300/400 din i za vikend skudaj pelenu user posted image
Kako to lako zvuci, kad se drugom kaze user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1043
28.8.2019 16:13:09   
Rosita
Nema šanse, u Pon kreće na adaptaciju, mogu eventualno da kupim nošu i da mu je predstavim...

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1044
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Idi na:

Kuvar: OKEAN
sočna piletina savršenog ukusa

Anketa

Lara ili Lana
pisuljica

Lara (48%)

Lana (52%)

Ukupan broj glasova: 152

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here