|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
24.10.2014 23:03:20   
Modessty
i meni se ovo prvi put dešava. A imali smo na poslu probleme sa našim sajtom baš zbog ovakvih upada, pa pomislih da nije ista stvar. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
24.10.2014 23:43:53   
mati
I meni se desava , sigurno dve nedelje unazad... Ali samo kad ulazim sa tel, pise nesto da je lokacija nebezbedna i da li i pored toga zelim da nastavim ili odustanem... Na racunarima ne, na jednom je avira a na lap topu avast... Na tel nemam pojma dal imam neku zastitu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
24.10.2014 23:48:46   
Ana RR
Choopa, otkad tebe nisam videla user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2014 0:08:59   
choopa choops
Ana user posted image

Modesti, pa ja napisah da imam problem kad me izloguje, i nešto piše, ali ne znam sad šta tačno. Ja sam mislila da je to zato jer mi treba nekad dosta vremena da otkucam user posted image A antivirus nemam (psssssst user posted image ) tako da mi niko ne javlja što se toga tiče user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2014 7:13:50   
Trcosava
haha pa za pru trudnoću nisi ni bila registrovana, a između te i ove je bila još jedna, samo nije bilo sve ok. Sad je HB sve ok.

Elem, sad ja ne znam da li te izloguje ili ti izbaci da je sesija istekla?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2014 9:01:17   
lesica
Sve poslah programerima, pa javim kada se jave.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2014 12:26:19   
Modessty
Definitvno nisam poludela user posted image dešava se i drguima. Reče mi drugarica injoj prijavljuje antivirus da neko pokušava da je preusmeri na drugu stranicu i da je u pitanju neki trojanac ili nešto slično.
I njoj se kao i meni i choopa dešava da je izloguje i da mora ponovo da se prijavljuje. Nemoguće da sesija istekne nakon samo dva minuta!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2014 12:52:00   
choopa choops
Trco ma pusti mene ja sam malo fiju fić user posted image

Inače, sad mi je recimo istekla sesija, pisala nešto u jednoj temi "Ova opcija je onemogućena ili nemate dovoljno prava na njeno korišćenje, odnosno sesija je istekla (pokušajte se ponovo prijaviti)." (Poslije sam odustala od istog posta, osjetljiva je tema, mora da je ovo bilo upozorenje sudbine user posted image

Ali zaklela bih se da mi je dva puta bila i neka druga poruka, neki kodovi...

Ali dobro, evo Mod je vidjela da ipak gdje ima dima ima i vatre user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2014 14:26:36   
choopa choops
Evo upravo mi je bila ta druga poruka, a bukvalno mi je prozor za odgovor bio otvoren manje od minuta i onda me je izlogovalo.

We are sorry...

You are seeing this message because of one of the following reasons:

Your session timed out.
The server was restarted before you made a HTTP POST (posting a message, registering an account, login, etc.)

Problem #1:

You probably spent too much time and your session timed out. This is, however, rarely the cause of the problem because we implemented a session keep-alive mechanism to prevent this issue from happening. However, the server itself could have experienced some problems that prevented this mechanism to work as it should, and therefore we cannot completely rule out the possibility of this either.

You need to make sure your browser has cookies enabled. See below for instructions:

Netscape Communicator 4+:

Select "Edit" from the browser Menu bar
Select "Preferences"
Double click on "Advanced"
Verify that "Accept only cookies that get sent back to the originating server" is selected
Select the "OK" button

Microsoft Internet Explorer 4+:

Select "View" from the browser Menu bar
Select "Internet Options"
Select "Security" tab
Select "Custom (for expert users)" security level and select the "Settings" button
Locate "Cookies" and verify that "Allow per-session cookies (not stored)" is enabled
Select the "OK" button on the "Security" window
Select the "OK" button on the "Internet Options" window

If you already have cookies enabled and still experienced the problem, see problem #2 below for other possible causes.

Problem #2:

Your server experienced problems and was forced to restart. Restarting a server will erase all session data and our protective mechansim had no choice but to drop your HTTP POST because we had no way to identify you without valid session data.

Many forum administrators host their forums on shared servers, on which could have more than 200 sites hosted together. Sometimes the server has to be restarted because some badly written programs on other sites may drain the CPU/RAM and cause the IIS to restart itself. This is unfortunately an inevitable situation that many site administrators and its users have to face from time to time.

Technical Information

For more information, please contact forum admin.
For forum software inquiry, please contact info@aspplayground.net or visit ASPPlayground.NET.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
26.10.2014 2:02:48   
Klarita
Ako je to to, ja kliknem na ono "back" ili bese strelica u levo, pa onda kopiram post, taj ponistim a, u novi post pastujem, mislim ako se razumemouser posted image Negde sam citala, Torbica nam otkrila tajnu, a njoj Ana cini mi seuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
27.10.2014 14:13:31   
jess021
Otvorila sam novu temu, ali vidim da u nazivu imam slovo viska. U temi kuvajmo zajedno, pise MacaronsN, a treba Macarons. Moze li neko da ispravi? user posted image
Hvala!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
27.10.2014 14:14:42   
branki*
ispravljenouser posted image jess.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
27.10.2014 14:27:01   
jess021
Dok sam ja pisala ovde, ti si vec ispravila. Divna si!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
28.10.2014 14:11:05   
Peace*
Otvorila sam temu Sastavi , i mislim da bi je trebalo preimenovati da ne bismo otvarali milion tema.
Da bude npr Srpski jezik za osnovce ili maternji jezik za osnovce.
Tema KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
28.10.2014 14:13:49   
Modessty
Slažem se! Promenila user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
28.10.2014 14:15:40   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
29.10.2014 9:33:51   
hanka
Jel ima neko problem ovih dana sa prijavljivanjem?
Jedino mogu da idem kao novi clan,pa na zaboravljenu lozinku e onda u prijavu user posted image
Msm nije mi problem samo mi treba minut duze za prijavu user posted image
I da za kratko vreme mi istekne prijava recimo 15 ak min

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
29.10.2014 9:37:31   
Modessty
Nisi jedina. Ima nas više sa tim problemom. Jel se loguješ preko tel ili kompa?
Probaj da se izloguješ, pobrišeš kolačiće, restartuješ komp i onda sve od početka. I stavi da ti browser koji koristiš sačuva lozinku.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
29.10.2014 9:49:02   
Bibilib
Imam i ja problem sa prijavljivanjem samo sto ja moram na Google da ukucam ringeraja prijava a na sajtu sto ima u desnim uglu prijafa i odjava ne funkcionise...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
29.10.2014 10:35:06   
hanka
Preko kompa,pokusacu kasnije pa javljam.Hvala.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
29.10.2014 11:48:04   
isidora88
i ja i dalje imam problem kao hanka, bas me nervirauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
29.10.2014 11:51:16   
Modessty
Probajte da čekirate da vas browser upamti, tj da upamti pasvord za rr stranicu.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.11.2014 20:41:18   
mirkam
Ja nemam problem sa RR nego sa sobom user posted image Kako da promijenim ime albuma u mojoj RR,nesto sam zabrljalauser posted image ?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.11.2014 21:02:05   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Probajte da čekirate da vas browser upamti, tj da upamti pasvord za rr stranicu.


to uvek radim ali ne vredi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.11.2014 23:52:45   
mati

IZVORNA PORUKA: hanka

Jel ima neko problem ovih dana sa prijavljivanjem?
Jedino mogu da idem kao novi clan,pa na zaboravljenu lozinku e onda u prijavu user posted image
Msm nije mi problem samo mi treba minut duze za prijavu user posted image
I da za kratko vreme mi istekne prijava recimo 15 ak min


A ja sam bila ubedjena da mi Mita nesto ispretiskao pa nece.
Ja recimo odem u neku od tema, pa idem na odgovor i tad mi izbaci da se prijavim, pa me opet vrati na tu tamu. Malo je lakse tako.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here