|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.8.2020 18:18:07   
mama Jo
Joj da, posebno u te sexualne teme.

,,Carpe diem"

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1326
26.8.2020 15:39:45   
dunja RR
Sanchy evo odgovora naših programera, nakon što su uradili pretrage:

"Naš portal ringeraja.rs je vrlo zaštićen što se tiče podataka korisnika i niti jedan password korisnika koji se registruju ili uloguju na RR nije vidljiv. Password ne čuvamo mi kao plain text tako da ni mi ne možemo videti password ako ga je recimo neki korisnik zaboravio i potraži od nas da javimo koji je bio password - nemamo tu informaciju jer je password heshiran. Ako se nekad desi da neki haker upadne u naš sistem, ne može ni on videti password naših korisnika.

To znači da je ta poruka koju ste dobili na engleskom klasični primer za phising. Kako su naveli već neki od korisnika na ovoj temi, na osnovu svog primera i iskustva u prethodnim komentarima i oni su dobijali neke slične mejlove."

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1327
27.8.2020 3:23:30   
Sanchy
Nista mi nije jasno..Kako mi je onda sam portal kada sam probala da se ulogujem sa tom lozinkom,izbacio prozor na kome je pisalo da je doslo do upada i da promenim lozinku,ako programeri nemaju to zabelezeno u sistemu?Ne bih nista ni spominjala ovde da nisam dobila to upozorenje jer bih i ja pomislila da je phising...I onako sam godinama odsutna..Promenila sam lozinku pa nadam se da je to dovoljno...Pozdrav

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1328
28.8.2020 8:40:11   
mama Jo
Imam zahteve za prijateljstvo, i kad klikcem na prihvati zahtev, nista se ne desava? Postoji li neka ,,fora'' za prihvatanje ili meni prosto nece... Vec par dana?

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Idi na:

Kuvar: Iva6
super dorucak

Anketa

Mama, tata i beba
Pansophia

Da li ste se udaljili od partnera kada ste dobili bebu?

Da (42%)

Ne (58%)

Ukupan broj glasova: 64

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here