|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
12.9.2014 20:36:09   
zece
Pitaj ga dali on zeli da mu vratis sve ja bih mu vratila sve jer tudzo ne zelim nista moja majka je imala razvod pre mog otca I bivseg muza vratila mu sve a on nista sta je bilo njeno zlato I sve to

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
12.9.2014 21:29:10   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese user posted image

Da je normalan, ne bi bio bivsiuser posted image
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis user posted image


user posted image

E vala bas...
Ali ako se recimo zbog moje greske razvodimo , bilo bi diskutabilno.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
12.9.2014 21:34:54   
Anck Su Nmaun
Ma meni je to bzvz kakvo vracanje! Sem ako je debil pa da trazi onda bih ga gadjala time user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
12.9.2014 21:46:01   
nata11
Obavezno!! user posted image Ma kakvo crno vracanje, ko uopste misli na vracanje poklona nakon razvoda.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
12.9.2014 22:18:43   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: nata11

Obavezno!! user posted image Ma kakvo crno vracanje, ko uopste misli na vracanje poklona nakon razvoda.



Ja!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
12.9.2014 23:36:27   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese user posted image

Da je normalan, ne bi bio bivsiuser posted image
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis user posted image


user posted image

E vala bas...
Ali ako se recimo zbog moje greske razvodimo , bilo bi diskutabilno.


Elenice, dušo, ne znam koliko imaš godinica, ali po tvojim razmišljanjima rekla bih da si jako mlada...user posted image
DA ti kaže nešto teta-Lili: nikada , ali baš nikada, se ljudi ne razvode zbog jedne greške, ma čija da je! Razvode se onda kada je potrebna samo kap da prelije čašu. I tada, veruj, više nije važno ko je kriv. Ni ko je u pravu. Važno je da ti ljudi više ne mogu zajedno.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
13.9.2014 9:48:23   
isidora88
ja ne bih vracala nista osim ako mi ne nabija nesto na nos i prebacuje.
zlato i tako to vrednije bih verovatno prodala ako bi mi finansije bile losije.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
13.9.2014 9:53:00   
nata11
Zapkic za zadnji post user posted image
Ma sto Olga kaze neka ostane curici, skloni negde i nek stoji.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
13.9.2014 10:00:39   
Anarunika
user posted image za Žapkić
IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese user posted image

Da je normalan, ne bi bio bivsiuser posted image
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis user posted image


user posted image

E vala bas...
Ali ako se recimo zbog moje greske razvodimo , bilo bi diskutabilno.


Elenice, dušo, ne znam koliko imaš godinica, ali po tvojim razmišljanjima rekla bih da si jako mlada...user posted image
DA ti kaže nešto teta-Lili: nikada , ali baš nikada, se ljudi ne razvode zbog jedne greške, ma čija da je! Razvode se onda kada je potrebna samo kap da prelije čašu. I tada, veruj, više nije važno ko je kriv. Ni ko je u pravu. Važno je da ti ljudi više ne mogu zajedno.


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
16.9.2014 18:22:16   
Žapkić
Nato, Aranuinka user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
1.10.2014 21:03:27   
indy_25
Lili ja nisam nista vratila. I njegova i moja burma su kod mene i cuvacu ih do kraja zivota. Ja inace cuvam sve. Imam jednu seharu i tu stvaljam neke stvari koje su obiljezile neki dogadjaj u mom zivotu. Takodje cuvam haljinu koju sam nosila kad me prvi put vidio. Medu kojeg mi je kupio kad smo se prvi put sastali, Karte s koncerata na koje smo isli zajedno ma svasta svasta imam i nikad to necu baciti. I kod mame u Bosni imam pisma od bivseg momka i slike i ceduljice i vjerenicki prsten moram da pokupim kad odem prosli put sam zaboravila. Nekako to su mi vrijedne stvari u zivotu i zelim da nekad kad ostarim pregledam to sve i sjetim se nekih lijepih momenata. A i zbog svoje djece recimo burme i nakit cu dati Sari svojoj. Ja mislim da ce i njoj biti drago da vidi sve to kad odraste. Ja cak imam i slike svog bm sa sarom u kuci u ramovima a zajednicke isto imam samo su u toj mojoj sehari. Ja bih ti savjetovala da ne bacas nista nego spremi negdje i pokloni svojoj Tini kad odraste to ce biti bas lijep poklon. Nek zna da je nekada i postojala ljubav izmedju njenih roditelja i da se rodila u ljubavi.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
1.10.2014 21:31:07   
Žapkić
Indi, sad me rasplaka, zeno!!!

Ne, ja to neću baciti, svakako. Niti sam ikad to pomislila. Samo, meni to, recimo, više nikako nisu drage uspomene. Naprotiv. Nemoj me pogrešno shvatiti, molim te...
Ja se i dalje lomim da li da taj nakit vratim ili prodam, a novac ostavim Tini na račun. Negde samveć napisala-ne znam kakve će uspomene njoj buditi da joj to jednog ddana poklonim... Ne bih volela da je to povredi...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.3.2015 5:58:39   
acalukic
to bi bilo bas onako bezveze misljenja sam da nema potrebe za tim

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.3.2015 7:50:48   
Plavusa34
Zasto vratiti kad je neko dao poklon vajda nece traziti da se vrati

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.3.2015 12:55:38   
Bibilib
Nisam ni ja za vracanje,to su stvari koje vas mogu vratiti u proslost ma kakva bila,ali kada ste dobijali te poklone sigurno nije bilo nista lose i ruzno...U ostalom vi mozete vratiti poklon ako sami zelite ali nemojte ako neko to od vas trazi,da li ce vam vratiti taj neko vreme koje ste proveli sa njim,sav trud,to sto ste rintali za njega i porodicu,naravno da ne....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
5.11.2018 8:59:02   
Dora89
Slažem se. Ti pokloni su zajednički, nisu samo mladini ili samo mladoženjini, pa nema šta kome da se vraća. Eventualno da se dele po rodbini koja ju je donela, što je opet imbecilno. Treba računati i na to da pokloni indirektno ostaju deci. I smatram da bilo koji normalan muškarac neće tražiti verenički prsten nazad. On pripada boljim vremenima, ljudi se menjaju i to je to - tako treba razmišljati.
Ali kad videh da je temu otvorila Žapkić... Jadna žena! 😪😪😪

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
5.11.2018 10:14:31   
AnaTamara
Kada bi vec doslo do razvoda, nista mu ne bi uzela, samo svoje stvari...

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
5.11.2018 10:27:12   
Duškić
Zavisi sa kakvom osobom imas posla, neko sam trazi i ide do tako jadnih i niskih grana

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
5.11.2018 13:09:17   
Olga75
Posle toliko godina kad je draga Lili ovo pisala imam isto mišljenje. Kakvo vraćanje materijalnih stvari, nek on vrati godine potrošene na njega, živce, brigu i ljubav koja se daje u braku pa će lako da dobije nazad jedan prsten i minđuše i onu trenerku što je neki momak tražio natrag.
Nema uzimala- davala, sa mačkama spavala!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
26.2.2019 15:18:18   
Sanidej
Vratiti šerpe i lonce, naravno prethodno ih iskoristiti za gađanje..ono najbitnije se vratiti ne moze, a ostalo su ionako trice i kucine.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
26.2.2019 15:22:03   
bubulence
Sanidej ti ako nastavis ovoliko da pises na rr, sigurno te ceka razvod i vracanje serpi 😉


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
13.7.2019 22:41:39   
flamingos
Ne daj bože da do toga dođe,a nema ništa od vraćanja.Tolike godine provedemo zajedno i šta ko kome da vrati?Nego,tolerancije sa obe strane kako bi brak opstao,a deca živela sa oba roditelja


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
13.7.2019 22:48:13   
doramar11
Nema tu srece, a jos manje deobe.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
14.7.2019 7:54:23   
MimaKos
Ne i ne, zasto bi?


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
14.7.2019 10:50:11   
doramar11
Pa kao neko raskusuravanje..seljacka posla.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here