|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 21:03:51   
maslachak
Jovicee,mi smo na Aptamilu i nama je okej..kad je trebalo da uzmemo dohranu dobili smo savet od lekara Aptamil,Novalac ili Humana.
uzeli smo Aptamil,mozda zato sto je bio prvi na spisku..nikad nisam razmisljala o tome..Visnja lepo napreduje,prihvatila je..ja sam jednom umalo promenila jer u apoteci kod nas nije bilo Aptamila trenutno,i nameracila se na Humanu,medjutim moj drug mi je doneo pa nismo ni menjali user posted image mislim da neces mnogo pogresiti koje god da uzmes jer je sve to sad manje vise isto,samo zavisi kako beba prihvati user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 21:04:44   
maslachak
i,da..kutiju od 900 gr koju Visnja jede 8 dana placamo 1517 din

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 21:06:35   
madre
IZVORNA PORUKA: jovicaa

procitah celu temu i i dalje ne znam koju dohranu da mu dajem user posted image helpppuser posted image

Nanuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 22:55:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovicaa

koje su jeftinije? osim bebelaca to ne bih koristila opet


Ja ne znam da li postoji jeftinije AD mleko od Impamila . Ispašće da se guram svuda sa Impamilom , ali kad sam stvarno zadovoljna . I meni mnogo znači to što , kad god mi je nešto nejasno vezano za Impamil , za količinu , doziranje , bilo šta - nazovem one tete iz kontakt centra Impamila , pitam šta me zanima , i stvarno su uvek maximalno korektne i predusretljive .A i ja sam , brate , patriota , volim NAŠE mlekce i ne verujem da su inostrane krave veće gospođe od naših domaćih , srdačnih krava . user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 2.4.2011 22:57:57 >

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:00:02   
bokicans
BM meni su Impamil predlagali ako mi zatreba,i ja bas pitala dr,Ona mi rece da su dobri tj da su se bas popravili.A i citala sam negde da bih deca trbalo da piju mleko sa Geografskog podrucija gde zive.Koliko je Impamil?E da ,to sam sve lepo procitala pa uzela nanuser posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 2.4.2011 23:03:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:08:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bokicans

BM meni su Impamil predlagali ako mi zatreba,i ja bas pitala dr,Ona mi rece da su dobri tj da su se bas popravili.A i citala sam negde da bih deca trbalo da piju mleko sa Geografskog podrucija gde zive.Koliko je Impamil?



Ovo sam baš htela da napišem . Rekle su mi tete iz Impamila da upravo Impamil sada razvija studiju o tome da se bebe trebaju hraniti mlekom odnosno hranom sa podneblja s kojeg su . Malo su studijom zašli u Nutrigenomiku , novu granu medicine (o tome će se tek pisati) i oduševilo me je koliko idu ispred svega , s obzirom na to u kakvoj se društvenoj situaciji razvijaju i sa kakvom konkurencijom na tržištu .
Ianče , kutija Impamila košta od 380 do 400 din .

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 381
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:11:36   
bokicans
To je 300 gr?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:11:42   
lenaa
Ja dajem bebi aptamil ili hipp. Iznenadila sam se pre neki dan kad smo isli na kontrolu i dr je rekao da vec mogu da dajem bebi i kravlje mleko, tj da ga mesam u kasicama

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:13:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bokicans

To je 300 gr?




Da .

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 384
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:16:56   
bokicans
E bas cu ga uzeti ,da probam ,isto mi dodje kao i nan .Ja 600 gr platim 750din a to meni trajee i traje,posto im samo uvece dodajem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:18:11   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lenaa

Ja dajem bebi aptamil ili hipp. Iznenadila sam se pre neki dan kad smo isli na kontrolu i dr je rekao da vec mogu da dajem bebi i kravlje mleko, tj da ga mesam u kasicama



E i meni rece dr kada smo bili u savetovalistu,da posle sestog slobodno dam kravlje mleko.Ma svake godine je sve drugacije.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:19:22   
Anoniman
U Janković apoteci ti je 388 dindži , oni su najpovoljniji . Eto , ako stvarno odlučiš da probaš , baš mi javi da vidim da li si i ti zadovoljna .

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 387
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:20:11   
Sanjica26 RR
Mi smo prezadovoljniuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:22:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi smo prezadovoljniuser posted image


Ozbiljno ? Baš mi je drago ! Pošto sam te ja "navukla" na Impamil , jedva sam čekala da čujem tvoje utiske . Znači sve ok , fino papate ?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 389
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:24:22   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image Sanjice!E bas mi je drago da su ljudi zadovoljni i nasim proizvodom,a ne samo da kude,Kada probam javljam.MI cemo po sistemu kupujmo domace ,obnovimo Srbijuuser posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 2.4.2011 23:25:50 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:25:33   
Sanjica26 RR
Uglavnom joj nocu dajemo pre spavanja. Iako je u toku dana gladna, a mog mleka nema dodamo joj, Pojede sve sto joj spremimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:26:28   
Sanjica26 RR
Ja sam uvek za domace proizvode.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:27:35   
Anoniman
Sanjice , po koliko ml ona sada poručka ?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 393
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:31:59   
Sanjica26 RR
Mog mleka porucka 110 i plus sisa. A, kad joj spremimo Impamil popije 90 ml. Mada veceras je sisala i napravili smo joj 90 ml. Ostavila je 20 ml.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Koje AD mleko koristite
2.4.2011 23:33:27   
Anoniman
Pa fino . Samo neka sisa , dokle god može .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 395
   RE: Koje AD mleko koristite
3.4.2011 23:19:51   
Mishica 77
Imamo problem sa Bebelac-om 3!
Načeli smo ga juče i svaki put se zgrudnjava. Kako god da ga napravimo opet ostane po nekoliko grudvica... veličine većeg zrna graška. To nam se nikada nije dogodilo, a koristimo Bebelac od prvog dana. Uvek se lepo rastvarao. Pogledala sam datum proizvodnje... 05.02.2011. Uvek sve kupujemo u istoj apoteci. Nije mi jasno u čemu je stvar... user posted image
Da li neko imao sličan problem?
Da menjamo mleko ili da probamo sa drugom limenkom?
HELP!



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Koje AD mleko koristite
3.4.2011 23:35:18   
jovicaa
bubo da li impamil ima omega 3 nezasicene kiseline?
ista je cena nanu i impamilu e sad sam u rebusu sta da kupim

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Koje AD mleko koristite
3.4.2011 23:38:27   
Anoniman
Evo ovako piše na kutiji , ima omega 3 , omega 6 i polunezasićene masne kiseline .

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 398
   RE: Koje AD mleko koristite
5.4.2011 0:02:07   
jovicaa
kupila sam u "mojoj apoteci" impamil 372 din! tako da potrazite kod vas te apoteke... u gradskoj kod nas je cak 70 din skuplja..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Koje AD mleko koristite
5.4.2011 0:03:25   
jovicaa
aha sada vidim bubo da si i ti nasla dosta jeftin... a zamisli u nasoj gradskoj apoteci je 450 .. bezobrazluk vrhunski!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here