|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dohrana
28.3.2019 20:22:52   
vonavoj
Moj je poceo da pije od pre par dana..inace je znao da popije,zagrcne se i povrati..mrzela sam to. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1476
30.3.2019 19:29:04   
vocicana RR
Moj D je odrastao na NAN formuli jer covek nije hteo da sisa, kao pucka je bio. Prva tri meseca NAN sensitive, posle regularno 1 pa 2, ukinuli sa godinu dana, odmah sam uvela kravicu, hvala nbogu nista lose se nije desilo I to I dan danas pije.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1477
28.5.2019 11:44:00   
jance
Pitanje postavljam cisto zbog cestog nestajanja Babylove 1 formule u zadnje vreme....

Da li je neko pokusao da predje na Babylove 2 iliti dohranu za bebe uzrasta 6 plus meseci malo ranije pre punih 6 meseci? Znaci recimo 5 ipo? Da li su bebe imale problema sa stolicom?

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 1478
28.5.2019 11:48:33   
vonavoj
Ne verujem jance,probaj. Nije to neka razlika..mislim da je cak 1ca i jaca.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1479
28.5.2019 11:57:29   
jance
Pa i ja gledam danima, uporedjujem sastav, energetsku vrednost itd... sve to meni isto izgleda. A kad god je nestasica jedinice, dvojke uvek ima, barem u NS...

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1480
28.5.2019 12:14:33   
lesli
Jance, ja bih je prebacila na dvojku. 10tak dana gore dole. Bolje i 2 odmah, nego da je prebacujes sad na 1 drugog proizvodjaca, pa da je za 10 dana vracas na babylove.
Zar ne bi trebalo da je razlika izmedju 1 i 2 u nekom mineralnom sastavu? I mozda gustini?
Mi recimo jos koristimo aptamil comfort, nabavili nekoliko kutija iz inostranstva jer ga ovde nije bilo, pa je mleka ipak bilo skoro pa dovoljno tako da smo formulu minimalno koristili. Potrosicemo sada kad prestanem da se ispumpavam iako je comfort 0+ 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1481
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]
Idi na:

Kuvar: Nerandza
Savrsen ukus

Anketa

Ime
pandina

Da li Vam se dopada ime Vukan?

Da (36%)

Ne (64%)

Ukupan broj glasova: 28

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here