|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ritmička gimnastika
5.10.2009 22:48:52   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Mozda zbog toga sto malo zaboravis detinjstvo, trebas da treniras pre skole, posle skole i uvece da bi nesto postigo. Cak sam imala za trenera ludog rusa koji nas je ganjao ko zivotinje. Sada kada sam se ugojila ko svinja i kako "starim" vidim sta su ti treninzi naneli mom organizmu. Kolena su mi u user posted image , (ali kao sto sam rekla ugojila sam se ko svija i to je stanje samo pogorsalo),muz kada hoce da me masira nedaj boze da me uhvati za krstu jer su mi zivci skroz iskakali napolje i vristim, menstruaciju sam dobila jako rano,... ima nekih problema tu.


Naravno da "takmičarsko" bavljenje nekim sportom ostavlja posledice.
Nemoj zbog toga da decu odbijaš od sporta.
Ne mora da znači da će i sa njima biti isto.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ritmička gimnastika
5.10.2009 22:53:20   
Delijagirl
Nikako ja sam mišljenja da trenira ono što bude hteo i nikada mi nebih palo napamet da ga odvračam od bavljenja sportom zbog toga sto bih mozda jednog dana imao probleme. Nego ja pričam za sebe i o mom iskustvu user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ritmička gimnastika
7.10.2009 9:31:28   
Anoniman
e ovako u nedjelju i juče sam je vodila na taj "sport"
u nedjelju su bili u maloj sali (mala sala ko dva moja stanauser posted image user posted image ) i tu su plesali, malo vježbali, ma slatko skroz
juče su isto malo vježbali, a onda im je postavila trenerica čunjeve i kao trčali su pa od jednog do drugog čunja, pa od drugog do trćeg hodali , pa od trećeg čunja su nešto kao na sve četri ...ma ne znam kako da objasnim

elem sinoć smo razgovarale da se odluči na šta hoće i kaže ovako
hoću na gimnastiku!!! ok - u četvrtak je upisujem

pitala sam je zašto neće ovo , njen odgovor je bio puno se umorišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

haj dobro

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ritmička gimnastika
7.10.2009 10:46:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.





pitala sam je zašto neće ovo , njen odgovor je bio puno se umorišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




"Ali, kćeri, mami to i jeste cilj!" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ritmička gimnastika
7.10.2009 14:41:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.





pitala sam je zašto neće ovo , njen odgovor je bio puno se umorišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




"Ali, kćeri, mami to i jeste cilj!" user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da...da...ali vidi ovo...obično zaspe do 21h....sinoć nakon tog njenog "puno se umoriš" zaspala u 23h user posted image user posted image user posted image user posted image aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ritmička gimnastika
20.2.2014 21:46:44   
big mum
Odavno niko nije pisao.

Kod nas u gradu počinje škola gimnastike.Moja kćera je oduševljena sa idejom.Ima smisla za to tj za raznorazne akrobacije, penajnje,skakanje,koluti napred- nazad,rolanje.
Uživa u tome i to sve radi sa lakoćom.Danima se sprema za prvi trening.

Znam da je gimnastika dobra za cjelo tjelo.Šta mislite da li je malo kasno za to jer za koji dan puni 6 god.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ritmička gimnastika
21.2.2014 10:31:13   
lanajelena
Nije kasno,taman na vreme,ja sam trenirala ritmicku gimnastiku 5,6 godina,kazu da se devojcice tako najbolje razvijaju(mada kod mene to nije bio slucaj,sem grudi tu su pogodili,malo sam u zaostatkuuser posted image )

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ritmička gimnastika
1.12.2014 19:39:52   
Sanjica26 RR
Teodora ide vec mesec dana na gimnastiku. U pocetku joj je bilo dosadno, jer kako kaze rade iste vezbe svaki trening. Sad sa radoscu ide na trening i vraca se srecna.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ritmička gimnastika
2.3.2015 23:12:20   
mila83
Meni je zao sto to nema kod nas,Mimi mi dobro doslo malo vezbe,uz to ima odlican smisao za ritam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ritmička gimnastika
2.3.2015 23:30:32   
Bibilib
Mene je vaspitacica bukvalno molila da nagovorim dete da prihvati ples i igru,ali dzaba ne pomazu ni kamioni,avioni nista...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ritmička gimnastika
3.3.2015 13:05:08   
veselicaa
Ja sam kao mala isla i bas volim da deci pokazujem snimke i slike koje imam iz tog perioda.Kod nas nema ritmicke gimnastike tako da i kada bi pokazale interesovanje ne bi bilo moguce da idu.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ritmička gimnastika
16.7.2015 12:03:41   
Anarunika
Ja bih volela da dam svoju devojčicu na ritmiku kada dovoljno stasa. Mislim da je taj sport jako koristan i lep za devojčice. Ima li mama čije devojčice treniraju ritmiku u Beogradu' Kakva su vam iskustva?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ritmička gimnastika
16.7.2015 15:11:05   
vikiveki
Kod nas nema ritmičke gimnastike,ima samo obična gimnastika,

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 14:17:17   
mila83
Kod nas je bilo,pa je ukinuto.Sad cujem da ce mozda od jeseni biti opet,kao i skolica baleta.Bilo bi lepo...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 15:50:39   
vikiveki
Balet znam da ima i kod nas,ali za ritmičku gimnastiku nisam čula,a to mi je baš super za devojčiceuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 16:00:54   
veselicaa
Meni je ritmicka gimnastika prelepa,ako se ne varam mora rano da se krene na nju,vec sa tri godina mislim da moze.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 17:26:56   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Balet znam da ima i kod nas,ali za ritmičku gimnastiku nisam čula,a to mi je baš super za devojčiceuser posted image


Kod nas u Sidu je valjda ista osoba drzala kao i kod vas Viki,u Sm,tako sam bar cula.Lola cini mi se,jel da?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 21:30:09   
vikiveki
Ja znam za neku Oleanu ili tako nešto,nisam čula za Lolu.Oleana je ovde glavna što se tiče baleta,bar koliko ja znam.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 21:49:28   
mila83
Jao jeste Oleana user posted image kako sam zapamtila pogresno...!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 21:53:43   
vikiveki
Meni to ime bilo baš neobično,zato sam ga i zapamtilauser posted image a volela bih da ima i neku konkurenciju malo,a ovako imam neke predrasude kao da je monopolista

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ritmička gimnastika
17.7.2015 22:03:12   
mila83
Ja ne znam nista o njoj,osim da drzi te skolice u nekoliko gradova,cini mi se jos u Sapcu i Bijeljini.Mimina vaspitacica mi je hvalila,njena cerka ide na balet.Kaze lepo radi i imaju dosta nastupa i van Sida. Nemam pojma za ostalo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ritmička gimnastika
18.7.2015 11:12:20   
vikiveki
Oni i ovde imaju dosta nastupa,svi je hvale ali kažu da su im kostimi baš skupi ,e sad ja sam to od nekolicine,možda to i nije tako loše, ali svima se ne može ugoditi.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ritmička gimnastika
29.10.2016 14:31:41   
Anck Su Nmaun
H je izrazila zelju da bi isla ali nikako da nadjem nesto lepo a nama prakticno da se uskladimo sa vremenom user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ritmička gimnastika
1.5.2019 9:47:10   
kamičak
Bas miruje tema, da li neko zna dobru skolu za ritmicku gimnastiku u Beogradu?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ritmička gimnastika
21.7.2019 14:34:45   
MimaKos
U Nisu je bas popularno i sestricina moga muza ide, ako mala pokaze interesovanje, zasto da ne


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here