|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
29.10.2014 16:42:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Peace*

Pa jesi mu bar kafu skuvala??? user posted image


hahaha nije hteo, nudila sam. ali je popio rakiju na kraju dok je mm vracao resetku user posted image .
ma nije nam ni trebao ali mm kaze nije znao da je tako jednostavno, i nije znao kako izgleda kada se rasklopi...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
30.10.2014 21:52:49   
jance
dusa me boli. bukvalno! do povracanja. grad nije uplatio subvencije za boravak dece u privatnim vrticima, i nas vrtic ce za novembar traziti punu cenu. mi to naravno nemamo da platimo pa cemo morati da povucemo decu iz vrtica. tako da im je eto, sutra zadnji dan u vrticu koji toliko vole user posted image . prosto ne mogu u oci da ih pogledam. dodje mi da ih zagrlim i placem sa njima u rukama. znam, oni ce preziveti, mozda nece ni skontati, ali mene boli sama pomisao da moja deca nece ici na mesto koje vole i gde su srecna. znam, to sam znala i pocetkom septembra. mogla sam prosto da ni ne krenem. birala sam da krenem, da verujem, da se nadam. i razocarala sam se. prosto mi je neverovatno. i boli me. jaako me boli. tako su puno naucili za ova 2 meseca. tako su se promenili. imaju drugare, znaju da pevaju pesmice, da se igraju zmurke, svasta su naucili. i sad ce to da prestane. boli me. jako me boli.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
30.10.2014 23:30:39   
Bibilib
Ne brini toliko Jance,valjda ce se nesto srediti akolko ti decica imaju godine...?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 0:01:48   
Azra_
Janče, i mene si rastužila. Sva deca imaju jednako pravo valjda, ali eto, u praksi nije tako. Ispada da je prokleti novac pokretač života. Šta kažu po gradu? Ima li nade da se to ispravi?

< Poruku je uredio branki RR -- 31.10.2014 8:19:20 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 7:43:00   
Misha i Ljisha
jel neko primetio da pise "istreanje negativne energije"user posted image ?

Jance bas mi je zao. user posted image . ako si iz NS ima utorkom i cetvrtkom radionice za decu koja ne idu u vrtic. Pogledaj na fb "rani razvoj deteta". Tamo mozete da se prijavite. Bar neke aktivnosti da imaju tokom nedelje i da su sa drugom decom. Uslov je da deca ne idu u vrtic.

i da dodam radionice su besplatne

< Poruku je uredio branki RR -- 31.10.2014 8:18:43 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 8:21:17   
branki*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

jel neko primetio da pise "istreanje negativne energije"user posted image ?



izgleda,ljiso,samo tiuser posted image ,ispravljeno.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 8:34:33   
Modessty
ljišo! user posted image user posted image

Janče da li možete neki dogovr d anapravite sa vrtićem? AKo nije tajna koja je puna cena? Moj D ide na 4 sata u privatni vrtić i mogu ti reći da mu sasvim odgovara to vreme. Da li možeš da dogovoriš eto makar na tih 4 sata dnevno?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 15:54:16   
branki*
toliko sam bila besna i besna,da sam sad samo kao iscedjena krpa,samo mi idu suze i nemam snage vise ni da se istresem...covece vise..tacno 2 nedelje se akam sa papirima medicinskim i komisijama i jurim izvestaje za bozu od socijalnih radnika,defektologa,psihologa,predajem za interesornu komisiju,produzavam bolovanje,za sve se set_am od doma zdravlja do RZZO,preko centra za socijalni rad,sve na razlicitim krajevima grada.za jednu te istu stvar idem vise puta jer pedijatar ne zna sta treba i daje mi nepotpune ili netacne info,pa me ovi posle vracaju.vrhunac je bio sad,predala sam pre 2 dana uput od pedijatra na komisiju da proverim bozi gljivice jer hocu da ispitam zbog naseg primarnog problema,a radi se u drugom gradu.i danas mm bio i ovi ga odbili jer kao nema potpuno medicinsko obrazlozenje na uputu.kad mi je javio,mislim da mi je ta kap prelila casu.odmah u auto sa sve bozom da im se naj..m mile majke vise i da pocepam sve one papirepred njima!pa koje crno obrazlozenje vise hoces kad pise da je autizam!upadam ja unutra i nema nikog,pitam gde su dr sa komisije.kaze zena-otisli kuci.ja pitam zar nije radno vreme do pola 4?kaze jeste,ali otisli i slegnu ramenu.nadam se da ce me mrva ovog besa drzati do ponedeljka.a,sa druge strane cu i pedijatru da ocitam lekciju,jer me vec 3.put neko vraca zbog njene neinformisanosti.pa,ne mogu ja da te ucim kako treba da pises,nisam ja dr,nego ti.i nisam vam kurir da prenosim info kako i sta treba!boli nekog briga...
i ogorcena sam,ogorcena!jbt,borimo se sa autizmom,krecem sa tom posebnom ishranom,sve je neizvesno,ne znam da li cemo stici nekud,ne znam sta nosi buducnost,dva dana razmislajmo da uzmemo stan privatno u bg i da placamo tretmane dnevne kod dr selakovic,treba novac,dacemo,od drzavnih ustanova nema vajde..i sad me neki tamo dr opste prakse koji nema pojma sta je autizam gnjavi kako nemam obrazlozenje da proverim sinu gljivice.more,teraj se bestraga..kad si dileja profesionalna,pa veze sa strukom nemas!i nervira me sto se scve gleda forma,a ne sustina.znaci sad je bitnije da ispostujes 100 papira i 100 pecata i da svaki tuta da svoje misljenje sablonsko,nego da se urade analize koje su neophodne!
glava me boli od svega....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 16:03:19   
Torbica
Branki,stvarno su debili!Nemam reči.Ljubim te
E,za Jance sam videla na Fb-uplatio je grad! :)

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 16:04:23   
mali_mis
branki user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 16:06:12   
serpica
Jaooo Branki user posted image mogu samo da zamislim koz sta prolazis,drzi se,i sama znas da sve od tebe zavisi i da ne mozes vise da verujes svakom. I ja bih poludela na tvom mestu,ali moras da se smiris,zbog bebe...polako u ponedeljak pa ce valjda nesto da rese user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 16:08:48   
branki*
torbi,misu,serpiuser posted image user posted image lakse je malo sad kad sam se istresla..a,i prosao me prvobitni bes..mada, u tom trenu mi je doslo da im svasta kazem..smirila sam se sad..mada,taj problem sa nasim institucijama ce postojati nazalost ko zna do kad.

< Poruku je uredio branki RR -- 31.10.2014 16:09:24 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 16:23:15   
Klarita
Brankiuser posted image drzi se zeno zbog bebe u stomaku...ako si se istresla i obavezno da te drzi taj bes samo onda kad krocis tamo u ponedeljak, pa piz** im mate**** sve sama zavrsavas, radis njihov posao grrrrrr i ja sam se sad iznerviralauser posted image
Ljubim te i cuvaj se user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 17:21:28   
bubulence
branki user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 17:30:00   
jess021
Joj Branki, probaj da se smiris. Kakvi idioti, nemam reci!!
Saljem veliki zagrljaj tebi i Boziuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.10.2014 19:55:42   
branki*
klari,bubi,jessuser posted image user posted image ..sad sam ok,proslo me je..mada,nekad i ne volim sto me prodje,jer posle opet budem fina i nikom nista.u najboljem slucaju dobijem-ja se izvinjavam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:23:06   
serpica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:24:55   
doktorkakristal
SERPI da pogadjam sta te iznerviralo user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:31:14   
serpica
Molim te doco,imas pravo tri puta,a ja poludeh glava me boli

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:36:19   
doktorkakristal
vidim da si bila na jednoj temi pa rekoh da te tamo nije nesto iznerviralo user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:40:06   
dijana1*
Zapalicu muzauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:42:53   
doktorkakristal
DIJO da ti posaljem i mog user posted image ,ja se razmisljam da mog stavljam ricinus svaki put kad me iznervira bar ce veci deo dana provesti u kupatili user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:43:53   
serpica

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

vidim da si bila na jednoj temi pa rekoh da te tamo nije nesto iznerviralo user posted image




To,to sta bi drugo...slaba sam na decu,pogotovo zensku jaoooooo user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:47:54   
doktorkakristal
znala sam jer sam se ja ujela za jezik da ne bih svasta lanula tamo ,a opet mi ovo RR ne dozvoljava bilo kakvo prepucavanje user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tema za istreanje negativne energije - XI...
2.11.2014 22:49:15   
Misha i Ljisha
opet pise istreanje negativne energijeuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here