|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 15:01:18   
Klarita
Pih, bre, Bibi...pa vidi malo da odmaras ruku i ne kvasis ranu. ne nzma u kom je predelu i kolika je posekotinauser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 21:32:05   
big mum
Dobro veče drage mojeuser posted image
Kakve ste mi,kako ljubav,kako zdravlje,imaL sex-auser posted image

Danas mi bila sestra sa djecom,pa onda sam odvela klince na Kajak
Vratili smo se prljavi ko mala prasad,onda je došla Sofkina drugarica,pa na neku večeru.Evo me pucam ,ima da bidnem ki miss Piggyuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 22:50:25   
Klarita
Srce mi zaigra kad cujem ovu reklamu KLIK sto zbog muzike sto zbog onog macana sto vodi trubace kroz Kazandzijsko sokaceuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 22:53:02   
Ivanka 75
Dajte mi link za temu Problemi na RR ne mogu da nadjem preko mobilnog, i ovo mi jedva otvori, a prozorce za odgovaranje na poruke jednom u 50 pokusaja

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 22:53:28   
Ivanka 75
Dajte mi link za temu Problemi na RR ne mogu da nadjem preko mobilnog, i ovo mi jedva otvori, a prozorce za odgovaranje na poruke jednom u 50 pokusaja

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 22:53:39   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Srce mi zaigra kad cujem ovu reklamu KLIK sto zbog muzike sto zbog onog macana sto vodi trubace kroz Kazandzijsko sokaceuser posted image



Ti si poštena žena kakvi je toJ šacovat macane po sokaciuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 23:05:05   
Klarita
Ivanka, nikako ne mogu da nadjem. Aj, neka pokusa neko drugi...SErpi? Big Mum? Aj, pomozite, meni je malko usporen komp cu ga izvrljim sad kroz prozor, nije do neta....staro tandrkalo....vec sedam minuta trazim, ali me usporava sam lap top...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 23:06:03   
serpica
ja cu nadjem ali ne umem da ubacim link mogu li tamo da napisem nesto pa da vidis?


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 23:06:06   
big mum
Nemogu ni ja ,neće da otvori.Piše da nemam pristupuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 23:07:16   
serpica
i ja nemam pristup

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 23:10:41   
big mum
Laku noć vam želim odo da se pomazim sa čoekom umeneuser posted image

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
22.11.2014 23:14:43   
Ivanka 75
Poslednjih dana mi mnogo tesko otvara prozor za odgovor kada sam preko moilnog, keš obrisan ali opet tesko otvara, pa reko da prijavim, al ajde šutra ću kad budem za kompom.
Ja resila vecernjom gimnastikom da isteram user posted image napolje kad je vec nema da dodje na vreme user posted image
Sad odmaram user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 17:05:47   
emicaa
pa sta je ovo,od sinoc ovde nigdje nikog.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 17:41:44   
Ivanka 75
ja smisljam novogodišnju predstavu za decu... prazan mi mozak...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 18:16:38   
big mum

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

ja smisljam novogodišnju predstavu za decu... prazan mi mozak...


Ovo mi izgleda zgodno KLIK

Šta je ovo nigdje nikog ,ajmo na

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 18:37:42   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

ja smisljam novogodišnju predstavu za decu... prazan mi mozak...


Mozda nesto vezano za ekologiju... Cuvajmo prirodu, otopio se severni pol, nema Deda Mraz gde da pravi igracke, irvasi nemaju sta da pasu, nema trave, pa ne mogu da vuku sanke... user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 18:41:22   
serpica

IZVORNA PORUKA: mama krava


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

ja smisljam novogodišnju predstavu za decu... prazan mi mozak...


Mozda nesto vezano za ekologiju... Cuvajmo prirodu, otopio se severni pol, nema Deda Mraz gde da pravi igracke, irvasi nemaju sta da pasu, nema trave, pa ne mogu da vuku sanke... user posted image




A mozda i Crvenkapa na moderan nacin,to sam ja imala za diplomski samo da nadjem i materijal da ti dam,super je ispalo,sve kontra nego u prici a svude se provlaci nova godina i deda mraz,ustavri ja sam obuhvatila nekoliko bajki...vidi,nije losa ideja

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 21:41:30   
bubulence
juuhuuu zene!
sta ima u centru?
javila mi se mali mis, komp joj je u kvaru... pa je nema... ali vas pozdravlja...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 22:07:45   
Mala Elena
BM, user posted image za kuvano vince ...
Mene boli glava, a postala sam hiperaktivna i bez kafe.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
23.11.2014 22:18:48   
Bibilib
Svaka cast kome je kuvano vino palo na pamet ali je stvarno dobro i pomaze kod prehlade....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
24.11.2014 6:51:50   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: bubulence

juuhuuu zene!
sta ima u centru?
javila mi se mali mis, komp joj je u kvaru... pa je nema... ali vas pozdravlja...


a jos se pitam gde mi jutarnja drugaricauser posted image

Evo ja pristavljam kaficu umesto Mmisa user posted image

Dobro jutro mame

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
24.11.2014 7:39:32   
emicaa
Dobro jutro i od mene.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
24.11.2014 8:00:29   
serpica
Jutrouser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
24.11.2014 8:01:38   
vikiveki
Dobro jutro....ja došla da zajedno popijemo kafu..danas radim otpust dece pa idem malo kasnije na posao, zato sda koristim vreme da malo nešto popeglam.Sinoć sam ostala do kasno jer sam pisala moju knjigu rada za posao

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
24.11.2014 8:34:25   
veselicaa
Dobro jutro user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here