|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 8:49:53   
vikiveki
Dobro jutro...ja svratila na kafu ...da je popijem pre nego što krenem na posao...sinoć sam legla u 1 i 30 pomagala sam ćerki da što pre završi,trebala je da nađe što više turcizama i da napiše značenje,pa je ona pisala a ja tražila u Vujakliji

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 8:53:05   
mamin mish
Dobro jutro! Ima li koga? Ja svratila malo da vidim sta se desava.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 8:54:51   
Olga75
jutro user posted image
mi se bas naspavale i odmorile posle one temperature
sad jos da se presvucemo pa da vidimo sta cemo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 8:56:16   
Modessty
Gud morning lepotice! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 8:58:02   
vikiveki
Ja bih tako volela sada da se malo vratim u krevet i malo prilegnemuser posted image popila sam kafu,ali se razbudila nisam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 10:56:07   
Mala Elena
Jutro! user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 19:23:14   
mama krava
Ladno nema grejanja, od 17h, a ja tek sad skapiralauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 20:00:34   
isidora88
ima li koga? mm uspavljuje mateju, ja cu da se bacim na ucenjeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 22:00:18   
big mum
Dobavećeee što bi rekli mi bosanciuser posted image

Danaske sam pala sa nogu ,mm bolestan ima gnojnu anginu pa mrljavi po krevetu već 2 dana.Prima inijekcije penicilina 7 dana.Daj ovo daj ono,mjeri temp svakih 15 min-izludio me je više.Gori je od bilo kakvog djeteta.Ništa nemože,znate kad mi kaže aj mi protresi toplomjer da spadne živauser posted image

De vi meni recite da li je to zarazno i može li prijeći na mene i klince.I molim vas otiđite na temu ako košta zna o tome da mi napiše koju riječ.

Zahvaljujemuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 26.11.2014 22:01:26 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 22:57:37   
Klarita
Jeste zarazno. To ti je streptokokauser posted image luftiraj prostoriju, ne daj da se cmacu, vodi racuna da ne koriste isti pribor i cuvaj coveka, cuvaj, necu da cujem da ti tesko nista...spremaj mu omiljena jela i kolace i mazi gauser posted image pa da znaju goMna muska da mi izvinete na izrazu da ne mogu bez nasuser posted image user posted image

Dobro veceuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:01:42   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: big mum

aj mi protresi toplomjer da spadne živauser posted image


user posted image hahahaha jaoooooooo tresnula bi ih nekad metlom malko. Sta se koji k prave da su neki alfa muzjaci a ni temperaturu sebi ne mogu da izmere??? Uf taki je i ovaj moj. Ja samo Boga molim da se on ne razboli. Boze hvala ti, hvala ti Boze

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:02:55   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mama krava

Ladno nema grejanja, od 17h, a ja tek sad skapiralauser posted image


Ja pre dva sata provalila da jedan radijator uopste ne greje ! Ne znam zasto .Imali smo problem sa instalacijom ali je to reseno .

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:04:23   
mati
Dobro vece u centar.
Vala mm ne trazi pomoc kad je bolestan jer ja to sasecem "idi kod lekara", a kako on nikad nece da se javi lekaru, vec se sam leci, vise i ne trazi nista od mene.
Sutra imam roditeljski u vrtic, opet neke pare traze...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:15:11   
Bibilib
Mati svi traze samo pare....user posted image user posted image user posted image user posted image i kod nas u skolici je bilo skoro Ukoliko zelite mozete ucestvovati novcano krecimo ucionicu,pa postavljamo pod odnosno menjamo,pa ovo,pa ono...Cuvaj Boze...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:20:48   
mati
A ne, mi sad pravimo novogodisnji paketic, to nije onaj koji ide preko vrtica i placa se vec grupni paketic-igracke. I tako svake godine, kao da nasa deca jedu igracke.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:28:36   
Bibilib
nama su ove godine trazili samo po 600 din.za paketice a prosle je bilo 1200 din.a ja sam za te pare napravila dva...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
26.11.2014 23:29:57   
Klarita
Ja ne znam zasto se buniteuser posted image Ja uvek ucestvujem u svim akcijama i nije mi zao, ni tesko, niti se nerviram...cak sta vise uvek i predlazem da se pomogne na neki nacin, jer ipak tamo boravi moje deteuser posted image

Mati, ti si surova po pitanju bolesti muzauser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 0:29:52   
mati
Klarita, ucestvujem i ja a i vrtic mi je na pljuvomet pa ucestvujem mozda i vise od drugih.
A pazi sad, svake god pored paketica koje kupujemo deci dajemo i po 500 din za igracke, u grupi je 36 dece. Takodje kupujemo pribor, tempere, blok br 5 da naglasim i to je jos oko 1500din. Donosimo sve drugo sto kazu... A evo vec dve godine nasa deca gledaju u grafit grobara, grobovi i krst na zidu 3x5. To se do sad jos niko nije set_io da pokrene i zaboga nije u njihovoj nadleznosti i nema se para. E to je vec strasno.

< Poruku je uredio mati -- 27.11.2014 0:31:06 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 0:34:29   
Modessty
Dobro veče! Ja do sad seckala za neku salatu, da moja mama to sutra strpa u tegle i zkiseli. Lele mnogo sam vredna
Samo avm se javnem. Odo u krevet jer ću padnem u nesvest!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 7:59:08   
Misha i Ljisha
Dobro jutro, evo user posted image

D u vrticu, ja dodjoh da se druzim sa vama a vas nema.

sto se tice vrtica nama stvarno nisu trazili mnogo i jos su pare hteli da nam vrate. Na pocetku godine su svi roditelji dali 1000 din i to je to, nema vise nista. Onda smo se mi roditelji dogovorili da nam ne vracaju pare vec da deci kupe neke male paketice za NG od tih novaca sto je ostalo. Ja sam zadovoljna. Doduse nas vrtic je nov i ne treba im jos uvek novaca za bilo kakvo renoviranje i slicno.


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 8:05:27   
vikiveki
Dobro jutro,ja provela besanu noć...sinoć se posvađala sa mm i nikako nisam spavala...prijala bi mi jedna veeelika šolja kafe

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 8:08:10   
big mum
IZVORNA PORUKA: Klarita

...spremaj mu omiljena jela i kolace i mazi gauser posted image pa da znaju goMna muska da mi izvinete na izrazu da ne mogu bez nasuser posted image user posted image

Dobro veceuser posted image


Spremam spremam i sarmu i grah i kolači sve,što mu srcu dragouser posted image samo ga ne ljubim da ne pređe na mene.Malo ga pomilujem po glavi i to je sveuser posted image

Dala sam im doručak pa se odo spremati, vodim Strahinju doktoru da mu pogleda ona prsa i presluša pluća kašljuca i on

< Poruku je uredio big mum -- 27.11.2014 8:10:08 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 8:12:15   
vikiveki
BM i ja tako mome uvek sve spremam i držim ga ko malo vode na dlanu,a on kada nešto meni zatreba uvek nađe neki izgovor...izvinite jutros sm ustala besna na ceo muški rod

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 9:10:14   
emicaa
Samo da vam mahnem pa idem dalje,moraću T opet odvest doktoru stalno zovem da mi daju termin i niko se ne javlja

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Novembarski sabiRRni centar :)
27.11.2014 9:25:06   
Modessty
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here