|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:15:59   
Kiškum
UM, samo ti budi vredna user posted image

Lota, kod mene je recimo sekret maltene pouzdaniji nego tračice jer one ponekad mi daju dva dana uzastopno dve jake crtice, a ponekad ona druga ne dostigne uopšte jačinu kontrolne.

Eto, folikuli super, hormoni odlični, jajovodi prohodni, spermogram dobar, a naša roda se očigledno negde zapila pa se izgubila.

< Poruku je uredio Kiškum -- 29.11.2014 13:16:34 >

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:18:48   
Anoniman
Ja svaki cas trcim u wc, mislim da sam se u bolnici sa Unom prehladila, jedne noci probudim se oko 3 , prozor nam se otvorio samuser posted image ja poludela, dete pod terpaijom longacefa, vikend, u bolnici ne greju, a prozor sirom otvoren, jer ne dihtuje, odmah nas prebacili u drugu sobuuser posted image

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 877
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:20:28   
Kiškum
Horor. Zdravstvo nam je jad (mislim pre svega na uslove).

< Poruku je uredio Kiškum -- 29.11.2014 13:21:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:22:44   
Anoniman
Strasnoooooouser posted image

(odgovor članu Kiškum)
  Direktna veza do poruke: 879
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:25:09   
Lota
Kiskum, cesto i kad je sve u redu, treba da prodje malo vremena... samo budite vredni i bice i user posted image .
UM, muckanje ne moze da skodi u svakom slucaju. Prehlada i stres i eto razloga sto user posted image kasni... osim ako nije bila neka kasna ovulacija, pa si mozda ipak user posted image ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:25:51   
Kiškum
Mene su isto sad u bolnici načisto izveli iz takta. URLALA sam doslovno, a ja sam inače baš mirna i sabrana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 13:26:34   
Mala Elena
Strahota ! user posted image moja sestra u Kcs se smrzavala kad se porodila , stalno su otvarali prozore a prekrivaci PREtanki.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 14:01:08   
Valerie
meni se jednom sa lh tracicama desilo da se tek 18 i 19dc pojavila druga bas svetla linija. ja zakljucila da tog meseca O nije ni bilo. Jel tako, ili se onda bas opste ne pokaze druga?

a kakvih nasih bolnica ima, zaista da se razbolis na ulazu. prejadno, pretuzno, horor

< Poruku je uredio Valerie -- 29.11.2014 14:02:52 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 14:27:31   
Kiškum
Lota, znam da mora da se sačeka, ali ipak prošlo godinu i po dana, nije baš malo... Znam da ima i onih koji mnogo duže čekaju od nas, ali valjda svakom svoja muka najgora user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 14:55:21   
Kiškum
Valeri, i meni to nije bilo najjasnije. Lh je zapravo okidač ovulacije ali je uvek prisutan u organizmu, kod žena sa PCOS taj hormon je uvek povišen i zato ne mogu da koriste tračice, uvek su im pozitivne. Da nije do kvaliteta? Ja sam svoje kupovala iz Kine, bile su baš jeftine(pa računam i ne tako pouzdane).

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 15:06:08   
Valerie
i moje su bile dzabaka, odavde KLIK

ali mislim da cena nije bila vazna. kad je bila O i kad sam zatrudnela, dva dana za redom su bile sasvim jasne. ne bas kao kontrolna ali bar upola.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 15:10:03   
Kiškum
Ma da... Meni su bar tri puta bile vidljivo jače nego kontrolna, pa opet ćorak.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 15:32:43   
Valerie
bice kiskum!!! user posted image samo akcija akcija. i pozitivnoooo

danas je tacno tri godine kako je moja devojcica stvorena user posted image
tako da, ko ima sanse nek oproba bivsi praznik. user posted image ja moram da cekam, al bi super bilo da deca imaju slicne rodjendane. svi da se naguramo u letnje mesece!
a i ako ne bude user posted image strpljenje Ooommmmm

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 15:44:55   
Kiškum
Ne znam da li među aktivnim mućkalicama ima još neko ko pokušava da dobije prvo, ali meni je sve teže da ostanem pozitivna user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 16:08:08   
Maslacak15
Kiskum nemoj da me ljutis. Sve znam, tacno znam sve detaljno kako se osecas, ali nema razloga za gubljenje nade. Nemam sad tacan pregled, mozda se zadesilo da vecina crtica trenutno hoce drugu bebu ali ringeraja je puna zena i njihovih sudbina koje su prosle sito i reseto dok su se izborile za prvo. Dunja RR se porodila u junu posle 3 VTO endometrioze, operacija i dugo, dugo godina ( zena lavica). Eno Daca77 generacija kuka u trudnickim temama pobegla bi najradje sa porodjaja al tesko j enaci zamenu za taj posao user posted image ( skroz je razumem). Tu su Jole 84, Degu, cece1 itd itd. Zaboravicu sigurno neku. Kod tebe je koliko znam sve manje vise u redu. Ako zelis mozemo ponovo sve detaljno da prodjemo. Ako ti nesto znaci. Mozda mi padne nesto na pamet. Ali nema panike. Znam kako ti je i znam da verovatno dzaba pricam jer paniku mogu da izbrisu samo user posted image ali ne treba da mislis da si sama. Tu smo uz tebe, ima nas koje smo bili u slicnoj sitaciji da ti pomognemo da lakse podneses cekanje. Bice sve okuser posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 16:21:01   
daca77

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Eno Daca77 generacija kuka u trudnickim temama pobegla bi najradje sa porodjaja al tesko j enaci zamenu za taj posao user posted image ( skroz je razumem).

Tacno sam osetila da me neko ogovara user posted image
Kiskum, glavu gore i bice sve ok.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 16:25:23   
Maslacak15
user posted image user posted image user posted image

znam ja Daco kako je i ta muka, moram malo da te zadirkujem i ja sam imala briljantnu ideju da zbrisem. Ali sam ipak shvatila da je realizacija malo komplikovana :)


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 16:28:52   
daca77
Maslacak, nisam zamisljala da ce se stvari ovako odvijati...mislila sam da cu kao covek, bez bolova, otici u bolnicu i poroditi se na CR. A posle , zna se sta sledi....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 17:05:30   
Valerie
proleti vreme, dodje konacno user posted image pa onda po drugi, treci put u crticama, sto krace to bolje, ali pomaze ovo cekanje u dobrom drustvu. user posted image
posebno za nas od 37 god. poseban pozdrav za vrsnjakinje :)

daco bice sve superrr samo se sve dogovori, dr su cesto jako opusteni, nije njihova koza u pitanju
ja sam stalno pitala, sta ako krene u sred noci? i na kraju bio cr u 2 ujutru

< Poruku je uredio Valerie -- 29.11.2014 17:18:13 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 20:23:20   
amelia
Dobro vece crtice ja danas nemam egg samo onako creamy t je danas 36.7 a juce je bila 36.4 mozda je bila o juce jer me desni jajnik nocas boleo sacekacu da vidim kako cese odvijati dali Ce biti povisena.sinoc smo akcijali i prekjuce isto pa ako smo uboli nesto videcemo. Kiskum draga nisi sama ja nemam jos bebicu mada mlada sam jos 23g pokusavamo nekih 15 Meseci ali ne gubim nadu bas sam pozitivna nadam se dacu ugledati svoje user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
29.11.2014 21:59:19   
Kiškum
Draga Maslačak, nemam reči koliko mi znači to što si rekla. Ja sam htela da te molim, ali mi bilo glupo. Od srca prihvatam tvoju ponudu. Ja malo dramim jer sam skoro sama na svetu, baš mi treba to dete. Naravno, nema odustajanja nikada. Ljubim vas sve.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 5:18:51   
Sanjalica1980
Maslacak ti si jedna divna zena user posted image

Kiskum svi smo uz tebe. Razumem te u potpunosti. I ja sam se nacekala ali posle 5 vto stigle su i moje srecice u tibu. Jos malo pa cekam da ih upoznam.user posted image

Tebe grlim jako i zelim ti da uskoro ugledas svoje divne user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 10:01:24   
Kiškum
Hvala, draga Sanjalice user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 10:43:47   
nata11

IZVORNA PORUKA: Kiškum

Ne znam da li među aktivnim mućkalicama ima još neko ko pokušava da dobije prvo, ali meni je sve teže da ostanem pozitivna user posted image


Oces da izbacim spisak user posted image

_____________________________





(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 11:06:59   
Kiškum
user posted image Ok, sve mi je jasno user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here