|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
28.11.2014 9:17:07   
Peace*
Luka je isto zbog kompa naučio prvo latinicu, onda u školi ćirilicu, a uporedo na engleskom privatno, tokom prvog razreda i latinicu, i ne meša.

A Marko je sad naučio ćirilicom da se potpiše, i onda kad kuca na kompu onda bude MAPKO, sa P kao Pekar. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
28.11.2014 9:24:42   
Modessty
Danilo piše svoje ime i meša ćirilicu i latinicu user posted image
ali zatona kompu nepogrešivo otkuca CARS LAUNCHER user posted image

Evo još nekih lepih vežbanki za pisanje

Pisanje brojeva, slova i reči

Grafomotorika, vezbe za pocetno pisanje

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
28.11.2014 9:38:36   
choopa choops
Trco ma naravno, nego ja kažem kako su me sa tim plašili, a na kraju ispalo da je bezveze. Kod nas je primarnaa ćirilica, a i to ko zna koliko još user posted image

IZVORNA PORUKA: Peace*

A Marko je sad naučio ćirilicom da se potpiše, i onda kad kuca na kompu onda bude MAPKO, sa P kao Pekar. user posted image


Obožavam Mapka user posted image user posted image

Mod dankešen :))))

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
28.11.2014 10:06:40   
Peace*
Jedva sam ga naučila da stisne prvo dugme za velika slova, kako bi mogao da ih prepozna, jer kad su mala slova ne zna da se potpiše, a voli da gleda sebe kad je bio beba, ima jedan snimak na YT! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
23.2.2015 16:53:06   
mila83

IZVORNA PORUKA: Modessty RR



Evo još nekih lepih vežbanki za pisanje

Pisanje brojeva, slova i reči

Grafomotorika, vezbe za pocetno pisanje


Evo bas sam pogledala, odlicne su ! Meni je Milica jako uredna i pedanta,cak pomalo i perfekcionista po pitanju bojanja i pisanja, jako se ljuti na sebe ako to ne ispadne kako je zamislila...uzalud moja prica oko toga da ne treba da se nervira i da je lepo i dobro. A sin tek sada sa 4 godine postaje uredniji i uopste zainteresovaniji za slova i lepo bojanje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
23.2.2015 19:46:37   
Bibilib
Moj marko ne vodi tolko racuna kada je bojenje u pitanju,mada meni to smeta a vaspitacica kaze da su decaci uglavnom takvi,manje zainteresovani od devojcica...ali kada treba nesto da uradi kuci ja ga teram da to uradi po par puta jer mi se ne svidja kako ne vodi racuna.

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
23.2.2015 19:52:01   
veselicaa
Bibilib ne bi trebalo da ga teras da radi po vise puta,secam se da je vaspacica to rekla mojoj drugarici koja je dete terala da uradi vise puta zadatak dok se njoj ne svidi.Tako ces ga samo naljutiti i ubediti da ima problem,trebas ga samo pohvaliti cak iako nije bas dobro uradio,a on ce vremenom biti sve bolji.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
23.2.2015 19:54:54   
Bibilib
Joj to mi je i vaspitacica rekla ali ja sam stvarno nezgodna po tom pitanju... i u pravu si skroz.....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
23.2.2015 20:13:31   
mila83
Mislim da to kod decaka tako ide,tako i kod mog Dimitrija, a rekose mi i prijateljice koje imaju sinove.Moj se brzo iznervira,pogotovo kada vidi seku kako njoj lepo ide.A uopste ih ne uporedjujem,niti hvalim samo nju.Sada sam pocela da kacim sve njegove rqdove i mnogo je ponosan, vise se interesuje i duze sedi sa bojankama.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
18.7.2015 17:10:06   
mila83
Evo sad mogu da uporedim,proslo je pet meseci od mog posta ovde.Dimitrije je bas lepo napredovao i po pitanju koncentracije i strpljenja kada crta i boji,pa je samim tim i uredniji user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
26.5.2016 23:03:30   
Anarunika
Arun zna i ćirilicu i latinicu i brojeve. Alki duuuugo mu je trebalo da nauči da se piše sa leva na desno a ne obrnuto i još uvek neka slova i brojeve okreće naopačke i naravno meša ćirilicu i latinicu. Ide godinu dana već na matematiku i još nije naučio na koju se stranu,koji broj piše. Nadam seda će u školi naučiti user posted image

Urednost ni ne spominjem to bi već bilo previše user posted image Ali vremenom jeste napredovao i mislim da sve to ide svojim tokom kako treba

< Poruku je uredio Anarunika -- 26.5.2016 23:06:49 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
26.5.2016 23:14:39   
mila83
Stvarno ? Bice bolje sigurno,to je samo stvar vezbe.
Sto se tice M,tu nemam sta da pisem,super je.
Bata lepo boja i to voli,ali sto se tice pisanja,i dalje se brzo iznervira kada ne ispadne po modelu ili kako je on to zamislio.Pise slova i brojeve "na pravu stranu' ali vrlo nezgrapno,ili u nekoliko poteza,umesto odjednom,odgore..on sve pise uglavnom od dole i iz vise poteza.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
26.5.2016 23:23:59   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Stvarno ? Bice bolje sigurno,to je samo stvar vezbe.
Sto se tice M,tu nemam sta da pisem,super je.
Bata lepo boja i to voli,ali sto se tice pisanja,i dalje se brzo iznervira kada ne ispadne po modelu ili kako je on to zamislio.Pise slova i brojeve "na pravu stranu' ali vrlo nezgrapno,ili u nekoliko poteza,umesto odjednom,odgore..on sve pise uglavnom od dole i iz vise poteza.



Da, i nikako ne može da ispravi, nešto mi tu smrdi. Vežba on pisanje već dve ili tri godine, pokušavam s vremena na vreme bez nekog pritiska da ga ispravim, kažem ti čak i na matematici ima nastavnicu koja mu verovatno skrene pažnju ali ne vredi. Nešto je tu povezano sa onim levo desno verovatno. Videću akd krene u školu da li je enki ozbiljniji problem ili što kažeš,stvar redovne vežbe. Mada ja kada vidim da je napisao naopačke ponekad mu kažem onako usputa a ponekad ne, da se ne bi iznervirao i povukao i pomislio da radi pogrešno i da ga kritikujem.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
27.5.2016 0:00:33   
choopa choops
Da napišem da je L i dalje vrlo neuredna user posted image Pisana slova joj idu maaaaalo lakše i urednije, ali sve je to škrabopis. Da ne pričam o tome da, kada napravi neku grešku, samo je onako nonšalantno obriše, pola ostane i onda ona još docrta preko. Plačem svaki dan kad donese sveske doma user posted image Poenta je da joj dobro ide i matematika i srpski, ali to nakaradno pisanje brojeva i slova može samo njena dobra učiteljica da joj toleriše user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
27.5.2016 8:04:22   
mila83
Chupo,za to polubrisanje i ja opominjem nekad moju M.Sto ti kazes,pola se vidi sta je navodno obrisala a ona preko napise novo..i na sta jos sizim,cesto "pravi usi" sveskama dok pise,slucajno...inace,ok joj je rukopis,citko i uredno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
27.5.2016 9:12:22   
Mala Elena
Hahaaah, meni je sve to slatko i smesno ...user posted image
Za sada E je pedantna iako se ovde prica vise o bojenju i pisanju a ne zvrljanju user posted image za sada zna krug sama i to mi je ok . Voli samnom da radi, naucila je da drzi bojicu..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
27.5.2016 10:18:04   
mila83
Tako se pocinje ME user posted image Nekako mi se cini da je sa devojcicama lakse po tom pitanju...vise ih to zanima..evo sad i ja tako sa T...zvrljamo gde stignemo...tako je i M,dok sina to nikad nije toliko drzalo,mnogo kasnije je poceo sa tim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
27.5.2016 10:33:22   
Anarunika
Hehehe i Živa žvrlja već uveliko, unazad nekoliko meseci ašto mi je fascinantno drži olovku pravilno, od prvog momenta!!!
Dečaci su shvatili kako se drži tek sa dve ,tri godine .

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
22.2.2018 9:04:13   
Anck Su Nmaun
Tara lepo zna da pise , pogotovo mi se svidja kako pise pisana slova. A kad hoce nesto brzinski naravno skrab, i onda je nateram sve iz pocetka, bas i ja forsiram da vodi racuna o lepom pisanju.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
22.2.2018 9:21:11   
Misha i Ljisha
Anck divno.

Bratanac je uredan, nije da nije, ne pravi usi, pravi razmak izmedju reci, ali mu je rukopiiiss katastrofalan. No brat i tata i ja imamo kriticne rukopise i ja mislim da je to nasledno user posted image
Isto se ne nadam da ce moja D lepo pisati. S tim sto ce moja D da pravi i usi. NEmarna je i ne obraca paznju na detalje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
22.2.2018 9:23:32   
Anck Su Nmaun
Ma niiije nasledno , moj tata pise stampano latinicom al neka cudnjikava slova. Ne mogu reci ruzno al ja cesto nisam mogla da procitam sta pise, mama divno pise pisano. Dok ja pisano bas i ne al lepo pisem stampano al brat lepse pise od mene user posted image

E da i T je u pocetku umesto razmaka pisala tacke user posted image user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
22.2.2018 10:39:28   
Srecko47E
Ja se samo nadam da Mustra nece biti ni na mamu jer mi imamo svrakopis.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
24.2.2018 20:24:54   
veselicaa
Moje smizle nisu preterano uredne u pisanju osim kada se trude,ali su najbolji ucenici u svom odeljenju pa mi to nije ni bitno.Crtaju lepo i lepo boje.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
24.2.2018 20:26:11   
mama Jo
Dodje to vezbom vec...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Uredno bojanje, pisanje...
24.2.2018 21:31:35   
Srecko47E
I ja tako mislim.
U skoli sam pisala najlepse u razredu,bila zapisnik od ucieljice i nastavnika kasnije al sta mi se posle desilo,ko zna.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here