|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
30.1.2015 21:37:11   
mirkam
Za eferalgan, ibalgin, paracetamol i sl pise da se moze cuvati max 6 mjeseci nakon otvaranja.To su mi potvrdili i u apoteci i ja se toga pridrzavam.Uvijek napisem na bocici kada sam otvorila i makar samo jednu dozu potrosila, posle 5 mjeseci bacim.Ja imam malo frku od lijekova pa ne bih da rizikujem.Inace ga cuvam u frizideru nakon otvaranja.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
30.1.2015 21:44:45   
Kata90
Beba i mm spavaju,a mama gleda pinkove zvezdiceuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
30.1.2015 21:51:33   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: mirkam

Za eferalgan, ibalgin, paracetamol i sl pise da se moze cuvati max 6 mjeseci nakon otvaranja.To su mi potvrdili i u apoteci i ja se toga pridrzavam.Uvijek napisem na bocici kada sam otvorila i makar samo jednu dozu potrosila, posle 5 mjeseci bacim.Ja imam malo frku od lijekova pa ne bih da rizikujem.Inace ga cuvam u frizideru nakon otvaranja.

U uputstvu za eferalgan ne pise nista kako se cuva nakon otvaranja pa zato pitah..ja ga cuvam na sobnoj,a u apoteci su ti rekli da cuvas u frizideru nakon otvaranja?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
30.1.2015 22:02:58   
dijana1*
Sanchy ja sve drzim u frizideru.
Dobro vece mame. Ja sam ceo dan nesto bljak, bas kao i vreme user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
30.1.2015 22:35:02   
Klarita
Ceo dan ne stizem...peri, susi, peglaj, redjaj, spremaj rucak, veceru, hrani, presvlaci, spremaj, pomeraj, peri, susi, peglaj, kupaj, uspavlljujuser posted image mm se ukocio pa jos i njega titram, a sutra trebamo u Bg, i tacno ga vidim kako se stedi (nije ga ono skroz usinulo, nego ga zateze u tom lumbalnom delu koji mu je kritican) pa se prenemaze kao dete, dodje mi da ga zadavim, ali trpim jer cu da ga ojadim ujutru user posted image

Dobro vece, konacno svi spavajuuser posted image mislim ovi kod mene...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 7:20:34   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Mi smo se juce oko 23h zakucali u krevet.
A. je juce citav dan razbacivao igracke po stanu, pa sam skupljala za njim, i tako ponovo, i onda sam odustala sela i uzela da heklam. Kad ih je sve razbacao, seo je da se igra. Od sad, kad krene da razbacuje, sedim i kuliram user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 10:09:24   
Mala Elena
Ja te sirupe drzim na sobnoj T ... mozda gresim .
Jutro svima!
Spavkali smo do pola 9, nespavani smo. Ne mozemo izaci napolje jer je pokvaren lift user posted image dokle vise! !!?
Juce sam se raspala od posla, opeglala dve ture vesa, idem sada da izbacim novu da se susi ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 10:24:38   
mama micki
Jutro mame i od mene! Ja već obavila nabavku pa ću sad da se bacim na spremanje kuće i ručak. Sara mi je opet bolesna i opet smo na inhalacijama i ne ide u vrtić ali dobro...već smo navikli.
Nemam puno vremena da pišem ali vas redovno čitam.
Sve vas user posted image

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 11:01:27   
Bibilib
Cao mame evo i mene... Moje dete opet kašlje ja stvarno vise ne znam sta cu..,.Dajem mu sirup protiv kašlja malo je bolje ali opet ne zatvara usta..

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 16:28:13   
emicaa
ćao mamice,mi smo imali divnu noć,Teodora spavala do pola 5,popila mlijeko,malo se vrtila i nastavila spavati do 7 user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 16:47:11   
Jole84
Ćao mamike i od mene user posted image Mila spava pa konačno malo da sednem.
Noćima me zeza sa spavanjem, ne mogu da je uspavam do 12,1 pa čak i 2 user posted image izgleda će gornje jedinice, baš je plačljiva...pred jutro spava i plače baš žalosno, ni ruke ne pomažu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 20:27:01   
mati
Zdravo mamite. Pratim vas jos po malo, ali posustajem. user posted image
M i M su super,ovaj mladji vec ne popustati tako da je ponekad opsta tuca i otimacina, nece gospodin ni da gleda crtace koje mu pustamo vec probira. Ali tu uskoci stariji bata pa mu ispunjava zelje.
Ja jos uvek imam vrtoglavicen terapija ne pomaze a na poslu se jedva drzim. Uzrok i dalje nepoznat.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 20:58:42   
Kata90
Dobro vece mame........malopre sam O okupala pa je sikio sad spava,pa cu sad da pravim virsle u testu i tako......nesto ste mi slabo aktivne za piskaranjeuser posted image
Sta to bi stobom Mati?da nisi nesto oslabila,pa da se zato tako osecas.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
31.1.2015 21:51:05   
Sanchy
Mati isti slucaj sa mojom kumom ..ima dugogodisnje vrtoglavice i jos uvek nisu nasli uzrok,nema sta nije uradila od analiza zaista cak i skener glave i vrata i nistaa..steta sto Srbija nema nekog DR.Housauser posted image ..ali ocigledno nema..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
1.2.2015 3:46:48   
doktorkakristal
MATI vrtoglavice mogu biti bez nekog konkretnog razloga nadam se da uzimas terapiju nesto tipa urutala ili vestiba blus vitamini,uz sve to provera oftalmologa krvna slika,neurolog,usni dopler krvnih sudova vrata

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
1.2.2015 7:20:28   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Moje dete jedan dan zaspi u 22, sledeci u 24, i tako...svaki drugi dan sam ukomirana.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
1.2.2015 7:24:40   
Trcosava
Jutar!
Mene dete noća pustilo da spavam - odvalio ga od 12 do 6!!! Eeeeeee, a kad je ova starija spavala do 6 mi bilo rano user posted image (do pre 10 dana), sad mi puna kapa.

'Ladovina kod nas, najaviše sneg.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 642
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here