|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
27.5.2010 21:07:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

dolazim sutra..jos jednom da potvrdim...
danas su stigli rezultati brisa iz nosa tei i zdravi smouser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
27.5.2010 21:08:46   
minavb
Drugari, i ja sumnjam da cu doci. Moj sinko se spustio toliko da moze svakog trenutka da krene napolje. Moram da lezim da bi jos malko porastao.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
27.5.2010 21:08:48   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Nejt pa pisala je pre da mozda ide za ns ali ako ne docice valda tako nesto ...

JA JEDVA CEKAM DA VAS VIDIIIIIIIIIM user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa sad sma videla da jeste, rekla mi je to jos pre neki dan... user posted image

I JA, I JA... Posebno osim sto iz ove ekipe nikoga licno ne poznajem, osim sto sam imala cast da upoznam Jecu rr user posted image user posted image user posted image


ahaha ja sam ona gora koja se polako priblizava sa izbledelo crvenim vrhom user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
27.5.2010 21:14:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Drugari, i ja sumnjam da cu doci. Moj sinko se spustio toliko da moze svakog trenutka da krene napolje. Moram da lezim da bi jos malko porastao.user posted image


Ih, bre, Mince, bas sam imala zelju da te upoznam... bice prilike, samo nam ti budi dobro user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
27.5.2010 21:15:37   
Delijagirl
Da mina ti samo nama odmaraj da ne bude nesto ... Ljubimo te mnogo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
27.5.2010 23:59:23   
micketta
turite i grejs i njenog maleckog na spisak.  user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 0:00:18   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: minavb

Drugari, i ja sumnjam da cu doci. Moj sinko se spustio toliko da moze svakog trenutka da krene napolje. Moram da lezim da bi jos malko porastao.user posted image


koji smo baksuzi.. i ti i ja user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 0:49:34   
dunja RR

Vidim ja biće ovde jedno lepo takmičenjce( u broju Ringerajki) između BG druženja i N.Sad druženjauser posted image , neka, neka ovo je pozitivno takmičenje....

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 1:13:29   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tatamata

Drage naše, dolazim i ja i dovodim moje dve devojke. user posted image
Hvala Dunja na prijavljivanju. Jedva čekamo da vas sve vidimo.




Divno, tek sada videh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 4:53:16   
minavb
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: minavb

Drugari, i ja sumnjam da cu doci. Moj sinko se spustio toliko da moze svakog trenutka da krene napolje. Moram da lezim da bi jos malko porastao.user posted image


koji smo baksuzi.. i ti i ja user posted image user posted image


Nevidjeni baksuzi. Da se jadna za zelen bor 'vatim, i on bi se zelen osusio! A bas sam se radovala. Kako je sebicno ovo moje dete, pa to je strasno! A da odjete posle svi kod mene, blizu sam?user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:12:42   
Anoniman

1.Nejt
2.Dunja
3. Cipi - odustala
4. Trinny
5. Buhla
6. Jeca RR
7. Veca 77 - ?
8. Viking RR
9. OTI
10. Lillit
11. Minavb - odustala
12. Mejra 81 - odustala
13. Delijagirl
14. Jeca RR
15. Nena 81
16. Micketta
17. Tatamata
18. Mimce - ?
19. Grejs

Ej, Mince, pa ako mozes da primis u kucu ovoliki broj ljudi... user posted image
Elem, koji sam ja moron, ni ne razmisljam da pojma nemam gde je tacno ta basta! Nejti, Buhlic, jel znate vi, da se uzdam u vas dve da necu da omasim? E a jel to blizu vukovog parkinga?


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:41:29   
Jeca*
ja sam 2 puta na listi user posted image
inače, kako sad stvari stoje, ne verujem da ću pre 18h da se izvučem sa posla...user posted image user posted image user posted image  najavljuju mi neki sastanak za pred kraj radnog vremena. Pokušaću da stignem, meni je to jako blizu kuće, ali ne vredi kad mi nije blizu posla user posted image user posted image  

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:43:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam 2 puta na listi user posted image
inače, kako sad stvari stoje, ne verujem da ću pre 18h da se izvučem sa posla...user posted image user posted image user posted image  najavljuju mi neki sastanak za pred kraj radnog vremena. Pokušaću da stignem, meni je to jako blizu kuće, ali ne vredi kad mi nije blizu posla user posted image user posted image  


jaoj, Jeco, moja greska, toliki broj ljudi, pa sam malo omasila! hi hi, pa eto vredis za dvoje! user posted image user posted image user posted image
Pa ajd, ko zna koliko cemo ostati...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:43:51   
Anoniman
1.Nejt
2.Dunja
3. Cipi - odustala
4. Trinny
5. Buhla
6. Jeca RR
7. Veca 77 - ?
8. Viking RR
9. OTI
10. Lillit
11. Minavb - odustala
12. Mejra 81 - odustala
13. Delijagirl
14. Nena 81
15. Micketta
16. Tatamata
17. Mimce - ?
18. Grejs




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:44:17   
Anoniman
ja nosim fotoaparat!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:44:55   
Anoniman
e i ja i ja... pod obavezno!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:50:28   
Anoniman
Jedva cekam danas da vas vidim!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 8:54:40   
buhla
i ja user posted image
Trinny.. sto se kafica tice, ja mislim da je to onaj na samom ulazu u teatar. neka me ispravi neko ako gresim! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 9:01:58   
buhla
eeeeeeeeee vid koliko nas je... 'oce li biti tamo mesta za sve nas?
ja nemam pojma ni koliki je taj kafic user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 9:07:13   
LillyT
Tacno sam znala da ce Mini nesto da se iskomplikuje.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 9:07:17   
Anoniman
a ja jos manje, al ajd, nas je tri pa cemo valjda nekako naci taj kafic! joj ustvari cetiri, ubice me Sara sto sam nju izostavila! user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 9:09:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

a ja jos manje, al ajd, nas je tri pa cemo valjda nekako naci taj kafic! joj ustvari cetiri, ubice me Sara sto sam nju izostavila! user posted image


Mi cem onegde stici, e sad gde user posted image
Buhla verovatno ima broj od Oti, znam da je to njen teren, pa da nam bude navigacija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 9:10:09   
Anoniman
e pa nish onda je pustamo na spikerfon da nas navigira! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 10:25:22   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: buhla

eeeeeeeeee vid koliko nas je... 'oce li biti tamo mesta za sve nas?
ja nemam pojma ni koliki je taj kafic user posted image



bašta je velika tako da ne brinite, za unutra ne znam ali mislim da je ok( ako počne kiša).....

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 10:27:21   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trinny

Ej, Mince, pa ako mozes da primis u kucu ovoliki broj ljudi... user posted image
Elem, koji sam ja moron, ni ne razmisljam da pojma nemam gde je tacno ta basta! Nejti, Buhlic, jel znate vi, da se uzdam u vas dve da necu da omasim? E a jel to blizu vukovog parkinga?




odmah poretdT eatra T i Opštine Zvezdara.....preko puta Lole-studentskog doma, na istoj strani Bulevara kao i Lola....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here