|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 18:19:56   
Delijagirl
Mojne mene da gledate da ste me pitale gde ce rr susret u Ljubljani pa ajde ali ovako :)
Rivana ako ne krenem iz kancelarije moze :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 18:38:57   
buhla
VRT na vracaru je ok, mirno mesto, za tramvaj nesto i nisam sigurna, prometnije je a i kada sam ja bila poslednji put imali su one velike barske stolice i visoke stolove, nije bas ni tad bilo prijatno za sedeti user posted image
U gradu uglavnom sedim u coffee dream-u (imaju nabolje kafe)


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 18:56:53   
Ana RR
Hajde da ne bude neko zavučeno mesto, ko dolazi kolima da mu bude lako za parkiranje, ko je gradskim prevozom da ne pešači mnogo..

Možda je najbolje nešto u centru grada, ima dosta garaža i buseva.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 19:01:48   
viking

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hajde da ne bude neko zavučeno mesto, ko dolazi kolima da mu bude lako za parkiranje, ko je gradskim prevozom da ne pešači mnogo..

Možda je najbolje nešto u centru grada, ima dosta garaža i buseva.



Slazem se, a moj predlog je Bar Central u Kralja Petra ispod Kneza jer ima jednu prostoriju iza ove glavne koja je manja pa ako ce nas biti više možemo celu da je rezervišemo :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 19:03:41   
guppy RR
Ajde žene izdogovarajte se, ali negde gde je blizu glavna autobuska stanica da mogu kući user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 19:06:34   
Ana RR
Onda ćemo u neku lokalnu birtiju, toga kod autobuske ima kolko hoćeš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 19:08:32   
guppy RR
Ono "blizu" neka se razume kao "da može neko da me odvede na autobusku stanicu peške", inače ima da se izgubim i zaglavim u BG do sutradan user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 19:15:07   
Ana RR
Jeeeeeeeeeej user posted image

Biće onda i ispijanje jutarnje kafice sa Guppy u BG user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 19:29:05   
guppy RR
Hahahahahahaha da vam nije palo na pamet slučajno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 20:49:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Brace Jerkovic?
Hocete onda VRT, na crvenom krstu. Tamo je mnogo lepo.
Dajte zene i neke druge predloge...

super je mesto ali kada je lepo vreme, basta im je fantazija , unutra je isto lepo ali ne kao basta( ona je bas posebna)....
...a ne znam koliko ce biti lepo vreme 19-og, jer neko citao prognozu?


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:07:23   
magde
samo ja nemogu da pijem kafu sa vamaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:09:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: magde

samo ja nemogu da pijem kafu sa vamaaaaaaaaauser posted image


magde user posted image ..
...draga ni ja necu biti u Beogradu na RR kafi iako sam iz Beogrsada , jer radim do 20h, i nema sanse da se izvucem....

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:09:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Onda ćemo u neku lokalnu birtiju, toga kod autobuske ima kolko hoćeš user posted image


Ima jedna fenomenalna na BASovoj stanici, stolnjaci i pepeljera su još iz Titovog doba. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:12:18   
dunja RR
 ima pored onog bioskopa gde se prizakuju samo bezobrazni filmoviuser posted image , user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 11.10.2009 21:13:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:13:58   
magde
znate sta vi me ovde puno volite i druzite nego iz makedonski forum na rongeraja i zelim da pijem kafu sa vama ako bog da neko vreme nekada i negde

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:17:03   
Jeca*
Magde user posted image

žene, jel postoji šansa da sve ovo pomerimo za sredu 21.10. u 17h? Onda će moći i dunja da nam se pridruži!
ja predlažem costa coffe prekoputa hotela Metropol, kod pravnog faxa. Gore na spratu je baš lepo a i blizu je autobuska stanica, tramvajem 2 stanice Beogradskom ulicom

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:20:24   
magde
ne pripadam na ovoj temi ali grlim vas sve i lepo se provediteuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:22:03   
Jeca*
draga, pripadaš i dobrodošla si kad god došla. Organizovaćemo kaficu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:24:34   
magde
 nemam nikakvih roda tamo ali strasno volim SRBIJU i hvala vam i tebe JECA za sve

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:24:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Magde user posted image

žene, jel postoji šansa da sve ovo pomerimo za sredu 21.10. u 17h? Onda će moći i dunja da nam se pridruži!
ja predlažem costa coffe prekoputa hotela Metropol, kod pravnog faxa. Gore na spratu je baš lepo a i blizu je autobuska stanica, tramvajem 2 stanice Beogradskom ulicom




< Poruku je uredio dunja -- 11.10.2009 21:31:17 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:30:06   
Jeca*
user posted image
bice valjda prilike.
kiss

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:33:27   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image
bice valjda prilike.
kiss


ej, tek sada sam videla da pricas za 21.10., to moze: ja mislila da mislis na ovu sada sredu -14.10., umorna sam ne razmisljam; 21.10. sam slobodna, posle 17 h ako moze tada, ja vam se pridruzujem...

< Poruku je uredio dunja -- 11.10.2009 21:34:46 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:36:35   
Jeca*
pa zbunila si me, ja sam taman mislila da sam ti dobro skontala raspored user posted image
ja predlozila i to i onaj costa cofee, pa nek vecina odluci. Posto je meni stvarno svejedno da li ce biti ponedeljak ili sreda. Jedino mi je palo na pamet da sam zaboravila na guppy .....sorry draga user posted image  tako da, bolje da vise ne dajem predloge, nego hajde sad izdogovarajte se user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:39:17   
dunja RR
da i ja mislim da je Guppy samo u ponedeljak u Beogradu, tako da eto, jos jednom, za mene ne brinite, ja ionako idem u N.Sad, a u Beogradu ce biti prilike, tu smouser posted image

< Poruku je uredio dunja -- 11.10.2009 21:42:33 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
11.10.2009 21:40:31   
Verus
jel ispijate vi tu bg kaficu?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here