|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:28:06   
dunja RR

Delijagirl imaš prelepe crte lica, ali tvoj duh je ono što mene opčinjavauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:28:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

moze...zemun zakon!!! user posted image user posted image
ja volim zemun, volim reku...




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:29:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja


Delijagirl imaš prelepe crte lica, ali tvoj duh je ono što mene opčinjavauser posted image

i što reče Oti fantastičnu boju očiju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:30:00   
Tatamata
Evo i naših slika!

Okupilo se veselo društvance...

user posted image

...naravno, spajanje stolova :-)

user posted image

Delijagirl je osvojila Anino srce
Asistira Nadine, u pozadini OTI

user posted image

I dobila angažman za nunanje.
Od sada zovemo samo Delijagirl u pomoć kada zagusti i nastupi panika :-)

user posted image

Hvala ti Dunja za sve lepe poklončiće koje si nam obezbedila i podelila.
Božen kozmetika i blokčići, olovke, nalepnice. :-)
Na slici su i moje Nadine+Ana i Trinny sa Sarom

user posted image

Dunja, Buhla+Pavle i OTI

user posted image

Nadine+Ana i Trinny+Sara

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:33:05   
dunja RR

Super slike Tatamata user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:34:40   
cicko
Prelepe ste devojke, divne fotke!!! A tek bebice!!!!user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:36:58   
Anoniman
Jaaaaaaaaaaaoooooooooooo,bas vam je bilo leeeeeeeeepooooooooo user posted image !Bas mi je drago,vidi se da ste svi bili raspolozeni user posted image !

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:38:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

le leee, al je bilo prvih puta sa muzevima na keju... user posted image

odoh zemske moje na spavanjac, mrtva sam, jer sam sredila Saru bez muza... napijo se ludak na proslavi firme i eto mi sad! al ajd... mora i on malo!

aj laku noc i kissa svima... jos jednom preslatki ste svi!



i ja sam teu sama okupala i sve...moj muz sa kumom i bratom...ali ajd...
user posted image user posted image \

dg i beba ana su mi super

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:40:13   
Jeca*
bas su vam lepe slicice user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:41:47   
Delijagirl
Hihihi tatamata nije problem nikakav samo ti javi user posted image user posted image user posted image

Ljubac za anci i ona je osvojila moje user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:52:34   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: dunja


Delijagirl imaš prelepe crte lica, ali tvoj duh je ono što mene opčinjavauser posted image


user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
28.5.2010 23:59:05   
sanji
Jao kako ste mi slatke sve!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image A bebci su fenomenalni!!!!!!!!!!!!
Kako ja nisam znala za ovaj događaj? user posted image DG, Viking, a da mi javite? Mogla sam da skoknem da sam saznala na vreme! Sad mi je baš žao! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 0:00:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sanji

Jao kako ste mi slatke sve!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image A bebci su fenomenalni!!!!!!!!!!!!
Kako ja nisam znala za ovaj događaj? user posted image DG, Viking, a da mi javite? Mogla sam da skoknem da sam saznala na vreme! Sad mi je baš žao! user posted image



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
mogle smo da vidimo SANJI...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
sad mi je krivoooooooooooooooooooo

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 0:02:53   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: sanji

Jao kako ste mi slatke sve!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image A bebci su fenomenalni!!!!!!!!!!!!
Kako ja nisam znala za ovaj događaj? user posted image DG, Viking, a da mi javite? Mogla sam da skoknem da sam saznala na vreme! Sad mi je baš žao! user posted image



Eh user posted image user posted image user posted image user posted image Ja mislio da si ti i dalje kod svojih bas sam smotana ... Izvini draga user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 0:10:12   
sanji
Vratila sam se u utorak! user posted image A mm na odmoru i može da me vozika sa žabicama ili bez njih! user posted image Ne stižem na RR ovih dana, skitam i uživam i baš mi je žao što nisam videla!
Nema veze, valjda će biti još okupljanja pa ćemo  da se družimo! Ljubim vas sve puno! Super ste sve i slikice su mnogo lepe!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 0:12:59   
Mimče
zene ja vas obozavam SVE user posted image user posted image user posted image  meni je toliko bilo prijatno i lepo i toliko sam mile i pozitivne energije nakupila da sam jos pod utiskom. Drago mi je sto sam upoznala nove devojke  Trinny (Sara je divna ima ocaravajuce oke i osmeh-to ja sad provodadžišem za mog batuuser posted image user posted image user posted image i nije nezgodna samo je bila gladna , preslatka je )Viking, micketa(nismo stigle da se ispricamo ali bice prilika- ja sam malo dosla kasnije ali morala sam da vas vidim sve), Buhla (Pavle je bas dasa i ima lepo ime jedno od nasih u najuzem izborui)Tatamatu sa porodicom(Ana, Nadin lepo je videti  celu porodicu na okupu i kad tate ucestvuju user posted image ), ostale znam ali i njih sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Oti (Tea je misica jedna maja a ti super izgledas(steznik ne steznik.kupicu ga i ja da ga imam)
Dunja, DG navijam za vas i drago mi je sto sam vas videla inace ne stigoh da kazem Dunja (svidjaju mi se pramenovi i frizura i thanks na pokloncicima), DG (stvarno si cool osoba ali si me odusevila onim postupkom sa sklanjanjem da ne ide dim u nas , no coment , retki su ljudi koji uvazavaju i postuju druge ljude i misljenja iako su im njihova licna razlicita od tih respect)
A Nejt (najsladje sam ostavila za kraj, duso ti si meni mnogo draga i eto mene uskoro na Zemunskom kejuuser posted image user posted image a kaka ces mamika da budes , zvacemo te Luka i ja u goste pa cemo da vidimo kako se snalazisuser posted image )
VELIKI LJUB

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 2:24:47   
Tatamata

Hvala Dunja! user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 2:28:55   
Tatamata

Delijagirl, Ancik je vrlo probirljiva user posted image , a ti si joj se dopala od prve user posted image , tako da zovemooo! user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 2:37:44   
Tatamata

Hvala vam svima na divnom okupljanju i pozitivnoj energiji koja nam je napunila user posted image
user posted image user posted image user posted image
Bebu smo kupali sat vremena kasnije nego inače, ali vredelo je! I user posted image je bila baš zadovoljna našim prvim zajedničkim izlaskom u kafić i to još sa kako fino probranim društvom!user posted image user posted image user posted image

Hvala vam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 7:41:56   
Lu
Divnouser posted image user posted image user posted image
Baš vam zavidim ali se i nadam da ću nekada nekoga sa RR upoznatiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 8:40:19   
Yell
sjajnoo!! i šta više reći da nije već rečeno pre mene! user posted image
baš ste divnićke, i svi ti osmesi..jao, kako je to lepo..ma božanstveno, šta lepo!!
prva ste uživancija! a mogu misliti tek "uživo" user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 9:32:22   
micketta
LillyT i Grejs, falile ste juce, narocito ti, LillyT jer sam bas zelela da te upoznam no nadam se da je sada sve ok user posted image a prilika ce biti jos ili sto bi Beckovic rekao ceracemo se mi jos user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 10:00:34   
Anoniman
Mimce slatko, ja sam sinoc bila iscrpljena totalno, pa nisam ni sve iskomentarisala! Mnogoooo si slatka trudnica i puna energije i pozitivnosti, svaka ti cast na tome, ali stvarno!
Sara je uvek gladna, pomislice ljudi bda je nikad ne hranim, a trudim se da je naviknem na odredjeni period hranjenja, da ne bi posle drala sve sto joj padne pod ruku i kad god. ali je njoj bilo olaksavujuce juce sto je malo prosla vrucina i sto je na kraju ostala jedina beba user posted image ma koja beba ne voli da je u centru paznje! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 10:05:51   
Zoka81
Bas vam zavidim na druzenju, hocu i ja....... Stvarno me zao sto sam tako daleko. Al kad se porodim doci cemo ja i moj sincic obavezno na kafenisanje, samo cete mi reci malo ranije kada je da mogu avionsku kartu da rezervisem.....ok?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu
29.5.2010 10:15:51   
buhla
ja sam bila sinoc iscrpljena tako da nista nisam ni uspela da iskomentarisem. Pavle je opet odspavao samo u kolima, cim smo stigli kuci bilo je kupanje pa sikenje i nije hteo da zaspi... to je potrajalo i kad je zaspao i ja sam se samo srucila u krevet!
meni je bilo mnogo lepo i drago mi je da sam upoznala nove devojke, sve su divne, na zalost nisam stigla ni da se ispricam sa nekima, ali bice jos prilika user posted image kao sto kaze Oti jeste malo nezgodno kad si sa malom bebom!

user posted image vas sve i jedva cekam sledece druzenje i nadam se da ce nas tada biti u vecem broju! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here