|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
27.1.2010 2:16:13   
She Ra
Super je kada moze da se organizuje mala i slatka svadba..
Mi smo takvu zeleli, ali na kraju je ispala bas velika. Jedino sto smo uspeli je da izbegnemo sve obicaje, pa je svadba pocela u 16h crkvenim vencanjem, bez klasicnog dolaska po mladu (dosao samo mm sa kumom i najboljim drugovima), kupovine, odlaska posle vencanja kod njega kuci i sve one propratne srpse zezancije..
Tako da se sve svelo samo na crkvu i restoran i udri user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
24.1.2011 14:53:15   
Anck Su Nmaun
Nasa svadba je bila baas vesela... zbog cega sam sve oprostila ..nama user posted image user posted image user posted image

al uvek ce mi ostati u secanju nasa torta.....o boze kad se nisam slogirala kad sam je videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
24.1.2011 15:09:48   
viking
Jel ima negde fotka? :)



al uvek ce mi ostati u secanju nasa torta.....o boze kad se nisam slogirala kad sam je videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio viking RR -- 24.1.2011 15:10:20 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
24.1.2011 15:24:00   
jance
greska je bio fotograf i to sto smo ostavili citavih 20min na slikanje onih lepih slika  - poze

i naravno dali je los dogovor sa fotografom ili sta je bilo, ali gomila slika sa familijom i skoro da nijedna onako lepa spontana slikica, ako znate na sta mislim....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
24.1.2011 15:32:29   
lelaigor
Kod nas je bilo propusta, nešto ni dan-danas ne mogu da "svarim", a nešto me prošlo gotovo odmah:
*torta nije bila onakva kakvu smo tražili, neki automehaničar bi je bolje napravio.user posted image user posted image user posted image
*familija sa strane mm, nešto nije bila oduševljena mađarskim običajima koje sam ja htela da "podelim" sa njima, pa se na kraju svelo na to da niko od njih nije hteo da učestvuje, i još su namrgođeno kometarisali kako hoću da otimam pare. user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim da je to to, barem ono što ne mogu da "svarim"....user posted image


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
24.1.2011 15:34:51   
Olga75
nije im se svideo forgotas user posted image pa to je mnogo lepse nego da ti otimaju cipelu 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
24.1.2011 16:04:27   
lelaigor
PA, sad ne znam da li je to forgotas...Znam da je moja mama imala na venčanju i sestra....ples sa mladom. Igrali su samo oni sa moje strane...mama me postavljala na stolicu, kupovala moje sedenje, muž me kupio sa krompirima... I moja tetka je još spremila jedan običaj - iznenađenje, za njega nisam znala... Nešto kao mladino slatko, kod Srba...delila sam čokoladice, ali "delila", bez para. Ples sa mladom se, naravno, plaćao i to je njima smetalo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.2.2011 22:06:33   
Olga75
pa da , to se u Su zove okretanje , ubace pare u sito i igraju sa mladom.To sam i ja imala na svom vencanju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.2.2011 23:57:15   
viking
Ma, ako niste pogrešile muža, sve ostalo je manje bitno user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.2.2011 23:58:17   
Ana RR
Dobro rečeno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.2.2011 23:58:28   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:38:35   
Olga75
Viking vrlo cesto je pitanje da li nismo sve pogresile muza user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:41:49   
Olga75
Naravno da je na mom vencanju bilo svasta , cudo je sto smo jos uvek zajedno user posted image
Moju vencanicu je sila snajderka koja je bas dobra i kad sam dosla na poslednju probu , u cetvrtak pre vencanja ispostavilo se da mi je vencanica velika , da nema rukave i da su ukrasi neke skaredne sivene ruzice ,jaaaako ruzne. To se nekako popravilo ali je i dalje bilo ruuuznooo
Na sam dan vencanja dosla mi je frizerka , napravila mi je do pola frizuru i otisla user posted image
Sva sreca da je devojka koja je dosla da me nasminka uspela da mi maaaalo popravi frizuru

< Poruku je uredio olga75 -- 13.2.2011 13:48:55 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:47:55   
bokicans
Vencanica koju nisu dovoljno skratili pa se vukla, a nije trebala,torta na koju su zaboravili da stave vatromet,pa je konobar trcao da kupi!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:53:33   
viking
Hahaha, Olga, pa daj neku fotku user posted image

IZVORNA PORUKA: olga75

Naravno da je na mom vencanju bilo svasta , cudo je sto smo jos uvek zajedno user posted image
Moju vencanicu je sila snajderka koja je bas dobra i kad sam dosla na poslednju probu , u cetvrtak pre vencanja ispostavilo se da mi je vencanica velika , da nema rukave i da su ukrasi neke skaredne sivene ruzice ,jaaaako ruzne. To se nekako popravilo ali je i dalje bilo ruuuznooo
Na sam dan vencanja dosla mi je frizerka , napravila mi je do pola frizuru i otisla user posted image
Sva sreca da je devojka koja je dosla da me nasminka uspela da mi maaaalo popravi frizuru


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:55:20   
Daca88
joooj kad se setimuser posted image
evo počeću ponovo da vrištim iznovauser posted image
1.Kada sam se penjala po stepenicama u gradskoj kući,kuma koja je bila iza mene mi je štiklom nagazila haljinu koja se vukla,ja nisam primetila i sve sa njenom štiklom na mojoj haljini sam otišla još jedan stepenik višlje i haljina se poderalauser posted image
2.Znači strašno,kod plave fontane gde smo se slikali golub mi je sleteo pravo na punđuuser posted image samo sam još čekala sa mi se pokaki u kosuuser posted image sreća pa je brzo odleteo nije mi pokvario frizuru.
3.Fotograf Mađar...maaaajkoooo mila,pa jedva sam se ja nekako uspela sporazumeti sa njimuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:58:41   
Ana RR
Svekar koji je trebao da usmerava goste ka svojim mestima, je zaboravio spisak sedenja tako da su gosti upali u restoran kao pušteni sa lanca. Uh kako sam bila besna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 13:58:44   
Olga75
Viking , pusti me da sacuvam ovo malo dostojanstva user posted image user posted image user posted image
stavi cu fotke samo da se osmelim


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 14:10:04   
viking
Haha, dostojanstvo je precenjeno user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.2.2011 14:29:18   
jabudic
Ja nisam zadovoljna fotografijama, sto neko rece samo 3000 rodjaka, a mi iznad njih sa onim, vec umornim, osmjehom...
Ima samo par spontanih, finih fotografija...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
1.3.2011 21:34:41   
anajid
Fotograf koji je vise igrao kolo i muvao razne tetke po svadbi,umesto da e slikao i snimaouser posted image ,slatka mala izvrnuta tortauser posted image ,zena koja je bila zakazana za dekoraciju sale,dan ranije nije se pojavilauser posted image ,pa smo sami kako smo znali i umeli okitili.Ima tu jos,kad se setim napisacu!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
1.3.2011 21:39:42   
Anoniman
Moj kamerman se nalio kao cep jos dok sa crkvom nismo zavrsili...Da sam znala da je polovinu vremena na cd-u zauzela svekrva i njene sestre jezicare, bogami dinara dobio ne bi...Kasnije sam htela da idem da reklamiram, ali mi muz nije dao.Kaze -sramota. Sta sramota!!!!Trebalo je da prebijem barabu.Grrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
1.3.2011 21:56:43   
bubulence
ali sto rodjaci znaju da zajeb. stvar to je cudo... mislim uglavnom se neko pravi pametan, davi muziku, naljuti se, razbija... kod nas nije bilo toga na svu srecu, ali je opet bilo nesto sto me je iznerviralo i sto bih naglasila rodjacima kada bih se ponovo udavala user posted image . nisam htela ni jedan jedini obicaj, osim ako racunate bacanje buketa, i skoro da sam se izborila za to. ali posto je kod nas bilo bar 20-ak dece od 3 do 10 god svi su me celo vece vijali da mi ukradu cipelu user posted image . ja sam htela svadbu samo da bih bila vesela tj najveselija i da bi me bilo i na stolu i stolici, ma da se provedem nezaboravno, a deca su me toliko smarala i drzala za vencanicu da sam odlepila i sto je najgore, njihovi roditelji su bas uzivali u tome, samo su se smeskali i pitali zasto ne dam da mi ukradu cipelu. NE DAM user posted image !!! ma zamislite kada u svakom trenutku bar 3-4 dece vuce vasu vencanicu i pita da sednem da bi uzeli cipelu...smarali su me celo vece.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
1.3.2011 22:22:52   
noblica.ns
Uglavnom je sve bilo ok, al iznošenje torte me šlogiralo. Naime, svetla se pogasila, krenula odabrana melodija lagano da svira, svi ustali i čeka se unošenje torte i onda odjednom utrčaše dva konobara i na rukama, cik-cak stilom  unesoše tortu na tri sprata sa sve onim vatrometom...mislim da je aplauz bio ne za tortu nego zbog tog što je nisu prevrnuli...user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
1.3.2011 23:26:01   
choopa choops
Odakle da pocnem user posted image
1. Dosla na probavanje vjencanice u cetvrtak, krojacica kaze da vjencanica sada kosta duplo, zato jer je utrosila vise materijala nego sto je mislila. user posted image
2. Nedelja ujutro , oblacim vjencanicu, puca rasferslus cijelom duzinom user posted image (Ja ne koristim bilo koje rasfersluse, samo njemacke, najkvalitetnije.-krojacicine rijeci.)
3. Zovem nju da dodje da mi to namjesti kako zna i umije. Ona stize, ali stizu i svatovi 3 sata prije vjencanja u opstini. (a opstina udaljena nekih 5 minuta voznje user posted image ). Frka panika, ovi lupaju na vrata, a ja polugola. Ajde usije ona to meni nekako.
4. Svatovi se napiju ko letve.
5. Dolazimo u restoran, sve OK. Svekar najavljuje iznenadjenje sto se tice muzike. Ma ne smijem ni da kazem ko je pjevao user posted image
6. Sto hiljada obicaja, darivanje mlade, mlada daruje, mlada ispraca, mlada se slikava, a pri tom ne uspijeva da se slika sa svojom porodicom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
7. Presvlacenje u haljinu (sila ista krojacica). Jedva sam je zakopcala. A jos sam tada bila najmrsavija, ni 50 kg nisam imala. Nista morala sam da saljem sestru da mi donese moju haljinu sa maturskog da bi imala sta da obucem.

To je bilo nightmare wedding user posted image


Najbolje je bilo kad se pola gostiju razislo i kad je zavrsio sav "protokol"user posted image (hbte ni engleska kraljica nije imala takvu ceremoniju user posted image ).



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu noblica.ns)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here