|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
2.3.2011 9:35:47   
viking
Choopa, pošalji mi CD sa svadbe, obećava user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.5.2011 12:48:52   
pega.ignja
E ovde ima nekih tekstova u vezi organizacije i toga da nebude propusta

Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 8.5.2011 18:43:34 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.5.2011 13:35:35   
New Mom
Teško da je moglo da bude propusta, s obzirom da smo mm i ja pravili samo za kumove, roditelje, mog brata, mm sestru (za opštinsko) i još jednu prodicu pride u Kraljevu, ali ipak je bilo. Nismo želeli svadbu, već nešto intimno.
Problem je bio taj drugi dan i put u Kraljevo. Frizerka je rekla da završavamo najkasnije u 7.30h, a u 8.15h ja sam još bila u salonu, a svi ostali sede u kolima ispred i čekaju me. Plus, frizura je bila odvratna. Onda u BG-u deo njih je skrenuo na Ibarsku magistralu, a mi produžili napred auto-putem, a kod njih moja venčanica, mm odelo i sve drugo bitno. Jedva smo se našli. I na sve to moj ćale je tamo imao napad ludila, jer mi je 15 minuta pred venčanje držao slovo kako ga ovim ponižavam jer je kao user posted image  što iz tuđe kuće udaju ćerku.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pega.ignja)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.5.2011 13:45:54   
sneza24
Ja se ne secam da je nesto bilo propusta.user posted image
Jedino su zagubili jabuku za tacnu koju sam ja 100 % spakovala i poslala u restoran dan pre.Moj brat je caskom kolima otiso do kuce i doneo drugu.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.5.2011 18:42:17   
vukosava
to sto smo radili do 12 h a vencali se u 14 h, jedva smo stigli na vreme

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.5.2011 19:10:36   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: viking RR

Choopa, pošalji mi CD sa svadbe, obećava user posted image


Tek sad vidim user posted image Saljem postom user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.5.2011 20:36:14   
vukosava
ja sam "vencanicu" - bez suknju, majicu i sako kupila na futoskoj za 1500 din, muz je odelo pozajmio. vencanje trajalo od 14 do 18h. nakon vencanja kod maticara (muz, ja, kum, kuma, kumce i najmladja sestra) otisli smo u balkan ekspres i razvalili se od cevapa, pa onda na onaj brod kako se zvase, valjda cepelin preko puta tvrdjave da jedemo "mladenacku tortu" tj tiramisu. bilo nam je super opustencija. u 18 h smo se polupijani razisli kucama.

dva dana kasnije smo napravili zurku za drustvo

bilo je sve apsolutno savrseno, nisam se oblacila u zavesu (sta ce mi ti anglosaksonski obicaji) i nije bilo nepoznatih ljudi koje cu da vidim par puta u zivotu, nikom nista ne dugujem da vracam i sl.

P.S. belu vencanicu je uvela u modu kraljica viktorija 1840 kad je htela da pokaze kako je ekonomicna jer ne trosi pare na bojenje platna

< Poruku je uredio vukosava -- 8.5.2011 20:37:15 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 15:24:05   
Anoniman
Nisam znala gde da postiram, pa resih da to bude ovde...
Naime, gledam emisiju 3xDA i ne kontam zasto zene toliko jedu *****user posted image
Devojka, koja je prelepa sa jednostavnom frizurom (ima divnu dugu plavu kosu) i vencanicom, maltene ispade seljanka u ocima dve snobushe. U stvai jedna je polu-snob, a druga kompletan snob. Takodje i svadbarski kupus na meniju je kao BLJAKS!!!! Ma daaaaaaaaaaaaaj.....user posted image
One cice ne jedu kupus, ocigledno ni gasove ne ispustaju jer su princhipese!!!Grrrrrrruser posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 15:38:33   
vonavoj
i ja gledam verka..stvarno su retardine...
odlicna je bila mlada,i sveuser posted image cak i kuma!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 15:41:20   
Anoniman
Propust na mom venčanju : dozvolila drugima (čitaj svekar i svekrva) da "organizuju" sve, pa smo na kraju morali da se natežemo zašto moj kum dolazi sa devojkom i zašto ja moram da pijem na dan svog venčanja Muskat kad je i Banatski rizling jednako beo kao i sva ostala jeftina bela vina  user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 15:57:55   
vonavoj
ijaoj,jadna devojka..pala joj je tortauser posted image user posted image nista gore..nisu krivi!user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:01:29   
bea83
IZVORNA PORUKA: verolino

Nisam znala gde da postiram, pa resih da to bude ovde...
Naime, gledam emisiju 3xDA i ne kontam zasto zene toliko jedu *****user posted image
Devojka, koja je prelepa sa jednostavnom frizurom (ima divnu dugu plavu kosu) i vencanicom, maltene ispade seljanka u ocima dve snobushe. U stvai jedna je polu-snob, a druga kompletan snob. Takodje i svadbarski kupus na meniju je kao BLJAKS!!!! Ma daaaaaaaaaaaaaj.....user posted image
One cice ne jedu kupus, ocigledno ni gasove ne ispustaju jer su princhipese!!!Grrrrrrruser posted image



dodje mi da onu crnu nosatu svraku tako izlemamuser posted image
iskreno nijedna svadba nije po mom ukusu, ali ove žene stvarno preteruju, ne vide sebe ali važno je da druge ocrne

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:04:02   
vonavoj
ova crna je zlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:05:53   
Anoniman
To Bea...A ova crna je iz mog kraja, taj restoran gde je pravila je inace super ukrasen i uredjen, nego su oni valjda trazili onu crvenu dekoraciju....I pinjate....Boze, koji je sad to fazon sa tim pinjatama.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:09:32   
bea83
Jbt još će svraka da pobediuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:10:23   
vonavoj
pa kada je ona zlo..davala najmanje oceneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:11:43   
Snelle
Žene, mislim da je bolje da otvorite novu temu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:12:14   
Anoniman
Crna pobeđuje, gledala sam već, ovo je repriza! 

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:12:53   
Didy
Ja nisam u toku. Koja je to emisija? I na kom kanalu se emituje?user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
8.8.2011 16:36:13   
Anoniman
3xDA...Ide na Pinku..danas je bila repriza...
Samo sto je danasnja emisija bila takmicenje u sabotazi....
Stvarno su bezobrazne. princip je ocenjivanje odabira mladenaca. Ovi poslednji nisu birali da im padne mladenacka torta, a guska im da 1...ma kushuser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 1:41:56   
Joj@
Z**** me za buket, jer sam narucivala specijalnu boju orijentalnog ljiljana koji se ukrsta sa simbidijum orhidejom, muz je obisao ceo gead da nadje orijentalni ljiljan u skoro identicnoj boji. Zatim, ispalila me sminkrerka, sminkala me drugarica, koja je kasnila sat i po vremena, pa sam na vencanje otisla polunasminkana...BUKVALNO nedovrsena, u zivotu nisam bila ruznija, pritom zbog kasnjenja zaboravih ispod haljine da obucem hulahop i gace a bio prvi maj i kisa. Klipse (nadogradnja) koje sam narucila i cekala 2 nedelje nisam stigla da odnesem kod vlasuljara na sisanje, pa sam imala kosu do dupeta, resila problem jer sam ih uvila, ali cim sam izasla iz kuce, zbog vlage se raspala, pa jos i smrdela ko mokar pas. Ukras za kosu (orijentalni ljiljan, jedan iz buketa) nisam nikako mogla da nakacim, pa sam ga drzala u ruci, a buket zaboravila. Noge mi otekle pa nisam mogla da udjem u svoje cipele, obula BABINE.KRESENDO- kad sam izlazila iz kola, mama primeti da mi je rajsferslus haljine zapeo o cirkon, povukla i pocupala, ali nije se videlo, samo je ruzno stajalo jer vise nije pratila liniju struka. I tako sam ja otisla na svoje vencanje.... Taj dan je neka budala protestovala gladju, pa zatvorise ulicu u kojoj je opstina, pa sam kasnila pola sata, muz plakao, mislio da necu doci (nedelju dana pre toga sam usla u 8. mesec, SVASTA sam pricala, i ja bih poverovala da sam pobegla). Moja baba je dovela odvratne trubace iako zna da ih prezirem, kad su krenuli da mi pevaju, pobegla sam i iskulirala sve koji su dosli i pritom mi je pukla stikla. Muz je potrcao zamnom, snazno me zagrlio, prosaputao da me sam prelepa i da me nikad nije voleo kao u tom casu. Tu sam se smirila, obrnula oko sebe, shvatila da imam coveka koga ni u snu nebih lepse dosanjala, da sa njim cekam sina i da je ovo dan mog vencanja u mojoj pocepanoj pink vencanici, sa cupavom mokrom kosom, bez buketa, ali moj najbolji drug i kum je bio sa moje leve a moj NAjnajbolji drug i muz sa moje desne strane, iza mene si meni dragi ljudi a ispred mene zivot koji sam oduvek zelela, tako da sam zanemarila sve, izula se, cipele spakovala babi u torbu i tako bosa, mokra i cupava, otisla da se udam. Eto...kad smo otisli u restoran (u kojem smo bili samo mi, nas 40, samo najblizi) vec sam sve zaboravila od srece, pogotovu kada je stigla moja barbi torta(stavicu sliku).fotografa nismo imali, a posto su svi bili pijani, takve su nam i slike...mutne i odvratne ali ja sam znala da ce me te slike vracati na jedan od najsrecnijih dana u mom zivotu I nije bilo vazno vise nista...


I pored svega toga ja tvrdim da sam imala najdivniju svadbu na svetu, a vi kukate sto je pice kasnilo, u jeee...sram vas bilo! Zar se to pamti?! RAzmazene su neke zene...i hirovite...do te mere da je ruzno i tuzno

< Poruku je uredio Verus RR -- 14.9.2011 2:18:55 >


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 1:49:47   
Joj@
P.S. KAda kazem da sam imala barbi tortu nemislim da one kicaste decije torte sa lutkom i suknjom od torte. Ne, nego su tu tortu tako nazvali jer je muzeva sestra, kada mi je narucivala tortu, kada su je pitali kakvu da prave rekla : Samo zamislite da pravite tortu za Barbikino vencanje :) i takva je i bila. Da naglasim, daleko od toga da sam bila ko barbika(citaj prethodni post) nego volim roze i sva sam girly

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 13:53:27   
lanajelena
Propusti 1. Niski fotograf(imali smo i novosadskog)i kamerman 2. moja svadbena frizura

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 14:03:04   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Joj@
I pored svega toga ja tvrdim da sam imala najdivniju svadbu na svetu, a vi kukate sto je pice kasnilo, u jeee...sram vas bilo! Zar se to pamti?! RAzmazene su neke zene...i hirovite...do te mere da je ruzno i tuzno


Ja zaista ne verujem da si ovo napisala! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 14:05:35   
anuksunamun
na prvom vencanju kardinalna greska je bio mladozenja,ostalo je bilo sve cool,a na drugom smo bili samo moj ljubavni mladozenja kumovi i ja i sve je bilo kako sam oduvek zelelauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here