|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RR druženje u Nišu
13.10.2009 8:50:10   
Modessty
Svi postavljaju teme za druženje pa rekoh ajde i ja da postavim za Niš.
Jel ima nekog sem mene ko je raspoložen za kafenisanje i druženje u Nišu? user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: RR druženje u Nišu
13.10.2009 8:52:39   
Anoniman
Oooooooooooo i nišlijke uleću u takmičenje za Ringerajin grad 2009-te godine. user posted image

Mod, pošalji guppyki pp da si otvorila temu za druženje u Nišu.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: RR druženje u Nišu
13.10.2009 9:00:33   
Modessty
ma Tasho ovo je više potez očajnika!!!!user posted image
Ne možeš bre da pokreneš ovaj grad iz učmalosti!!!!

poslala sam joj pp


< Poruku je uredio Modessty -- 13.10.2009 9:05:20 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: RR druženje u Nišu
13.10.2009 21:53:37   
guppy RR
Mod, sigurno IMA neko blizu da se nađe sa tobom na kafici. Ajde odredi neki datum, pa da vas stavim na spisak.

Ljub

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: RR druženje u Nišu
13.10.2009 23:04:54   
marince1
Draga ja bih dosla,ali to sad odpada.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: RR druženje u Nišu
16.10.2009 13:27:39   
Modessty
ma gde ćeš Marinče čak u Niš pred kraj trudnoće!user posted image user posted image user posted image user posted image

Elem ima li bar nekog ko je zainteresovan?
Ja sam na bolovanju tako da mi odgovara bilo koji dan u nedelji i bilo koje doba dana.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: RR druženje u Nišu
16.10.2009 13:32:22   
viking
Mod, Marinče ti je ovo napisala pola sata pošto je saznala da su joj zakazali porođaj za sutra ujutru, skoro dve nedelje pre termina, zato je i napisala "to sad otpada" jer se 12 sati kasnije porodila :)
A čudi me da se niko ne javlja iz Niša, ima vas bar pet koje ste aktive na forumu... Možda nisu videle ovu temu?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: RR druženje u Nišu
16.10.2009 13:52:49   
Modessty
jao pa ja nemam pojma da se porodila!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: RR druženje u Nišu
16.10.2009 14:06:17   
Modessty
ajde ženeeeee javite seeeee

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: RR druženje u Nišu
16.10.2009 21:00:40   
hera
Tu sam samo kazi kad i gde i stizem. Kod kuce mi ne radi komp tako da me nema na RR i sve mi to fali...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: RR druženje u Nišu
20.10.2009 19:12:04   
Modessty
hajde da malo podsetim na ovu temu.
Hera i ja smo tu. Ima li još koga?
Nismo odredile datum jer je lako da se nas dve same dogovorimo. Ako ima još zainteresovanih javite se!!!! user posted image
Oktobar polako prolaziiiiii  user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: RR druženje u Nišu
21.10.2009 20:21:12   
engimengi
Evo me kazite i ja sam na bolovanju, nisam izlazila 4 meseca!!Gde li su nam nislijke,uspavan grad stvarno!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2009 0:22:19   
jekilinish
Ja sam ZA!!! user posted image Citam vas svaki dan, volela bih i da vas upoznam.. Mozda ce nam deca sutra ici u isti razred..user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: RR druženje u Nišu
6.11.2009 23:50:47   
hera
Evo i mene konacno na RR i nadam se da cu tu i ostati. Javite se da organizujemo kaficu ili caj.

(odgovor članu jekilinish)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: RR druženje u Nišu
8.11.2009 20:29:09   
guppy RR
Pokušavam da probudim ovo druženje u Nišu!! <-- KLIK

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: RR druženje u Nišu
29.12.2009 23:55:48   
hera
Prodje oktobar prodje novembar a evo prolazi i decembar a od druzenja u Nisu ni d...necemo valjda dozvoliti da prodje i 2010. a da se ne vidimo i upoznamo...javite se pa makar nas bilo i samo 4...mozda nas na RR vise i nema...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: RR druženje u Nišu
30.12.2009 10:52:21   
Delijagirl
Ja verovatno mislim nadam se i molim boga da necu trebati ali opet ako dolazim dolazim 9 i 10.januara u nis pa ako dolazim mnogo bi volela da vas vidim? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: RR druženje u Nišu
30.12.2009 12:15:49   
hera
Bilo bi divno videti se ...javi se...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: RR druženje u Nišu
7.5.2010 14:16:36   
jelena038
Drage Nislijke, putujem na desetak dana kod roditelja, posle 20. maja, pa bih rado popila kafu sa vama, ako bude kakvog okupljanja.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: RR druženje u Nišu
7.5.2010 16:21:06   
lanajelena
evo i ja se prijavljujem kad dodjem na duze kod svekra i svekrve da se druzimo user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: RR druženje u Nišu
7.5.2010 16:31:34   
marince1
IZVORNA PORUKA: viking

Mod, Marinče ti je ovo napisala pola sata pošto je saznala da su joj zakazali porođaj za sutra ujutru, skoro dve nedelje pre termina, zato je i napisala "to sad otpada" jer se 12 sati kasnije porodila :)
A čudi me da se niko ne javlja iz Niša, ima vas bar pet koje ste aktive na forumu... Možda nisu videle ovu temu?


user posted image

tek sam sad videla ovo!

Mod draga,evo da vidim kad moji dolaze za Nis pa se mozemo druziti


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: RR druženje u Nišu
27.5.2010 19:16:20   
Modessty
Marinče obavezno da se javiš kad dolaziš!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: RR druženje u Nišu
27.5.2010 19:18:25   
Modessty
Drage moje nišlike ja se eto porodila i dete mi je sad dovoljno veliko da možemo da skitamo. Ko je za kaficu nek se javi! Ja i moj vanzemaljac smo uvek za druženje user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: RR druženje u Nišu
27.5.2010 19:22:40   
jelena038
ja vam dolazim user posted image sutra putujem, ne znam samo hocu li biti u nisu u nedelju, ili ponedeljak, posto cemo obilaziti rodbinu, ali ostajem dve nedelje, pa mi pase!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: RR druženje u Nišu
27.5.2010 19:31:50   
bebironcic
Kada je to druzenje?Pa,ja sam iz Nisauser posted image rodom...a sada sam u Ks,ali ako mi bude odgovarao datum kafenisanja eto meuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here