|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
15.6.2015 23:10:28   
choopa choops
Mi smo sinu tek ove godine uzeli bajs, jer prije nije smio da vozi. Uzeli smo mu ovaj KLIK Nije loš, ali nije ni odličan. Ćeri smo davno UZELI NEKI na kojem piše Delta (a kupljen je u Delti user posted image ), ista je ta veličina, i mnogo je bolji.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Bicikl
15.6.2015 23:49:05   
Azra_
Choopo, i ja videh te Delta negde i baš kad sam zagledala deluje mi stabilno, a lagano.... Dete je na igralištu skoro vozilo biciklu od malog komšije. Tako je sva čudna da ne mogu opisati. A ako ide brzo hoće i da se prevrne iako ima pomoćnih točkića. Od tada sam nekako opreznija pri izboru, ali dobro, do zime ćemo još i odlučiti.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Bicikl
16.6.2015 22:17:38   
choopa choops
To za pomoćne...možda namjerno nisu naštelovani da budu jednaki. Ja nisam ni znala za to dok zet nije sestriću tako stavio, a ja mu rekla kako ne valja user posted image A on kaže da tako namjesti da bi lagano počeli da balansiraju i održavaju ravnotežu?! Mada ima logike, iako djeluje klimavo user posted image

A ovi Delta su tad još bili na nekom sniženju, dobar je bicikl skroz user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Bicikl
16.6.2015 23:44:58   
Azra_
Ima logike, ali ja sam ili za to da vozi sa stabilnim pomoćnim točkovima, ili da krene odmah bez njih, pa makar je samo gurao... Jedan mali kod nas u komšiluku prvi put seo na biciklu sa 5 godina, do tada nije hteo, i odmah bez pomoćnih, jako lako savladao.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Bicikl
21.6.2015 13:22:02   
vonavoj
MOja T naucila da vozi bicikl! Juhu,eto,malo je falilo i sad samo pici!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Bicikl
6.7.2015 11:17:44   
Bibilib
Marko je napokon naucio da vozi biciklu,sada sam trazi da gaizvedemo da bi vozio... Trazio je juce ali smo krecali pa nismo mogli da ga vodimo....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Bicikl
6.7.2015 11:21:42   
veselicaa
Super Bibilib user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Bicikl
6.7.2015 12:01:08   
vikiveki
Meni ćerka i stariji sin odavno voze bicikle,još mi ostaje da naučim ovog najmlađeg,...polako ga ovih dana učim da vozi bez pomoćnih točkova

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Bicikl
15.7.2015 10:53:43   
mila83
Moj Dimitrije je ovih dana naucio bez pomocnih tockica da vozi ! user posted image iako cim vidi da malo duze vozi sam,zaustavlja se i koci nogama..ali oslobodice se postepeno.bitno da je osetio balans . A Mima vozi kao blesava vec! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Bicikl
15.7.2015 12:46:58   
vikiveki
Moj srednji sin ne samo da je naučio da vozi,vozi bolje i od starije sestre,nego je naučio da izvodi svakakve akrobacije,pa sam razmišljala da mu za rođus kupim neki kvalitetan bicikl i da vidim da li ovde negde ima neko biciklističko društvo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Bicikl
15.7.2015 12:50:35   
Bibilib
pa super vekiviki,bravo za decka user posted image user posted image obradovala bi ga novom biciklomuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Bicikl
15.7.2015 12:57:30   
mila83
Kod nas u Sidu ima.Bas si mi dala lepu ideju,mozda ,ako i moja M nastavi tako,i bude zelela,uclanicu je u to drustvo.Bravo za tvog biciklistu Viki ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Bicikl
15.7.2015 13:00:29   
vikiveki
Videla sam na netu da u Inđiji imaju super bicik. društvo skoro su otvorili neku stazu sa preprekama za bicikle,uzvišenja,prolazi neki ...to nisam videla da ima u S.M.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Bicikl
15.7.2015 17:52:28   
amdn
bravo Viki za mladica, mi imamo neki bicikl za decu malo stariju decu, Juri ima tek 4 super ga vozi,al pomocni tockovi nam se drugi put lome, nisu bas jeftini
700 din. par jos ako oni montiraju 200din. ramislajm da mu skinem i da uci na dva, al veci je bicikl a on mala mrvicauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Bicikl
15.7.2015 18:55:18   
mila83
Amdn,nas sin nikad nije posteno naucio sa pomocnim tockicima, pa smo odlucili da ih skinemo i probamo tako..i izgleda se to pokazalo kao bolje,bar u njegovom slucaju,znaci naucio bez tockica pre nego sa tim tockicima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Bicikl
15.7.2015 21:38:28   
veselicaa
Bravo Mila za sina,moja S jos ne zna da vozi bez pomocnih.Pokusavali smo da je naucimo ali ne deluje previse zainteresovana i pala mi je jedan dan pa mi bilo bas zao.Ionako sada vozi rolsue,verovatno joj bicikla nije zanimljiva vise.

< Poruku je uredio veselica -- 15.7.2015 21:39:05 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Bicikl
15.7.2015 21:43:50   
vikiveki
Meni je starija ćerka dugo učila da vozi bicikl,mislim dosta joj je trebalo da nauči da vozi samo na dva točka.A sin on je kao munja,ja se i ne sećam da je njega neko učio,možda smo ga dva ili tri puta malo pridržavali dok je vozio bez pomoćnih,tako da je naučio da vozi i pre sestre i jako dobro vozi.Izvodi i neke akrobacije sa svojim starim biciklom,pa mi je u planu da mu kupim novi i pravi bicikl

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Bicikl
15.7.2015 22:42:37   
amdn
pa i ja mislim da je i vreme da krene na dva tocka, samo sto sam ja sad lenja moram priznati da trcim za njim,
a mm jedva naterati da ide napolje, a sa pomocnim isto pravi akrobacije, juri ko munja ja nekad trcim za njim da se ne slupa

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Bicikl
15.7.2015 23:20:01   
mila83
To trcanje uz bicikl je kod nas tatin posao user posted image ja se vadim na guranje bebe u kolicima i umor user posted image ali zato navijam !!!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Bicikl
16.7.2015 11:35:59   
Anarunika
E i Aki je ovog leta provozao bajs na dva točka. U stvari pre toga i nije vozio jer ga nije imao. Napokon smo zamenili točkove i bio je oduševljen. Izašli na ulicu i tu jedan dečak od 11 god. bio malo ga pridržao pustio i on provozao. I sada bukvalno kako dođe iz školice odmah uzima bajs i ide na ulicu da vozi.Baš brzo napreduje. Ni za šta nije bio do sada zagrižen kao za to.
A Ika jadan još ni pedale ne zna da okrene kako valja. Baš je malo kilav za te stvari. Ali će zato da propliva pre brata user posted image Svako ima svoj put.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Bicikl
16.7.2015 12:39:52   
veselicaa
Moja S naucila da okrece pedale pre trece godine,svi su bili zacudjeni kada je vide.Ali nam malo teze ide da naucimo na dva tocka.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Bicikl
16.7.2015 12:45:29   
Anarunika
Mi imamo komšiju 3,5 godine ,živi preko outa. Stalno dolazi kod nas i pita gde su drugari pošto se Aki i Ika igraju sa njim. mali vozi kao fanđo biciklu na dva točka. Pre toga je imao onu bez pedala ,i videlo se da je mali totalno iskoordinisan. I kada je Aki dobio sada ovu biciklu da mu on da proba i mali provoza. majka njegova bila van sebe. I morali da mu kupe bajs na dva točka i evo sada on i Aki svaki dan voze i luduju po ulici. A mali stvarno ima motoriku sedmogodišnjeg deteta.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Bicikl
17.12.2015 12:18:19   
DarkoSn10
Djeca znaju vrlo brzo da nauce vozi bicikle, pogotovo kad je :D haha

Ukoliko želite da se reklamirate na ringeraji obratite se našem marketingu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.12.2015 12:40:34 >

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Bicikl
18.12.2015 13:32:52   
Anarunika
Vidim da sam pisala da je Aki naučio da vozi bajs a hvalila sam i komšiju. Pa evo da pohvalim sada i mog Iku koji je uz Akija i komšu sam samcijat naučio da vozi,ja nisam ni znala. Samo su me jedan dan pozvali da vidim kako on lepo vozi. A mislila sam d anikada neće naučiti ,tako je izgledalo...izgleda da on sve voli sam da mu se niko ne meša user posted image

(odgovor članu DarkoSn10)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Bicikl
9.6.2016 20:53:06   
mila83
Ika to samo odjednom Anarunika,mamin mali pametnjakovic user posted image
Moj D je prosle godine ukapirao bez tockica,onda je jednom pao i bas se udario pa neko vreme nije hteo da vozi uopste.Ovo prolece smo ga opet ohrabrivali da pocne,ispocetka ga je tata pridrzavao i sad se opet oslobodio,lepo vozi.Nije jos toliko slobodan da jurca,ali sad opet kad odemo kod babe u Sm,bice voznje user posted image
Sad treba sa ovom malom sve to ispocetka raditi..user posted image trenutno smo u biciklicu na guranje user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here