|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
2.7.2015 19:12:00   
Anarunika
amdn user posted image Nadam se da ćemo do 14. jula stići da vidimo slike uživo. Klinci inače posećuju izložbe pošto moja tetka slika amaterski pa su joj oni moralna podrška user posted image ,tako da će im sigurno biti interesantno da vide i tvoje radove kao i meni .

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
3.7.2015 10:47:57   
amdn
Ana izlozba je je 14. jula pa ako mozes svrati,
Veselice, mali moj prtljag je sad uvek samnom kad su izlozbe, a kad je zvanicno otvaranje opdmah trci kod mene da stojimo zajedno
Anarunika javi kad cete setati da skoknem do galerije, da se upoznamo, ako bude popodne mozda povedem i mog `ajduka, prepodne je u vrticu


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
3.7.2015 10:53:26   
amdn
evo linka sa otvaranja,
bilo je zaista divno, srecna sam i puna utisaka, otvaranje je proslo savrseno, bili su mi dragi ljudi, prijatelji, kolege, kao i mnogo ljudi koje sam upoznala te veceri.
kritike su za sad odlicne, a nadam se jos boljim,
nadam se da cu bar fotografijama moci da vam docaram atmosferu i utiske.
Inace izlozene su grafike koje su nastale u periodu 2013-2015. tehnika kolografija, inspiracija Grad, apstraktni ekspresionizam,
malo ko voli apstrakciju ali eto ako se kome dopadne izvolite, ljubim vas user posted image

OTVARANJE

< Poruku je uredio amdn -- 3.7.2015 10:59:32 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
3.7.2015 11:15:08   
vikiveki
Am user posted image vidi se da je otvaranje prošlo u prijatnoj atmosferi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
3.7.2015 11:29:00   
veselicaa
amdn sve je divno,svaka cast user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
3.7.2015 11:32:38   
Modessty
ja se oduševila kad sam videla dečicu u galeriji! user posted image
Divno je sve ana! Čestitam i da bude još puno uspešnih izložbi!! user posted image

Ja idem večeras na izložbu našeg druga. Jedva čekam. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
3.7.2015 14:25:57   
mila83
Amdn,cesto i ja svoj prtljag najsladi na svetu,vodim sa sobom na koncerte user posted image Mame umetnice moraju tako user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
14.7.2015 23:12:04   
amdn
mamike evo neko je trazio fotografije sa izlobe mislim na radove, evo dobila sam fotke pa da podelim sa vama,
Inace izlozba je zavrsena ja sam jako srecna, kritike su pozitivne i odlicne, najvise su me obradovali i odusevil iposetioci za koje nikad ne bih rekla da im se dopada ovako nesto.
Oni srecni sto su me upoznalija srecna sto im se svidja, puna sam utisaka i sada kad je gotovo, moram da jurim u nove pohode.
Moj decak glavni dasa uvek na izlozbi, kad je otvaranje tj. govor on me uvek drzi za ruku user posted image

Galerija i radovi

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
15.7.2015 13:18:29   
Anarunika
amdn dve nedelje mi proletelo kao metak! Nismo nigde išli a kamoli do Kneza,muž radio po ceo dan a usput i bolovao.Nije me ni na rr bilo, ne stižem. Ali biće valjda još prilike.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
15.7.2015 14:46:28   
amdn
Anarunika ma opusteni i meni proletelo nisam mogla da verujem da je vec gotovo, a posto smo u bg-u i vi i mi onda mozemo i neko druzenje nekad,
mi smo inace na vidikovcu, sutra putujem pa se vracam krajem jula, tako da smo posle u bg-u pa eto user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
15.7.2015 18:15:21   
amdn
evo jos jedna lepa vest u Rochester Contemporary Art Center,
New York, USA, prodata su 6 moja rada jeeeee

ROCO

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ
15.7.2015 23:26:31   
mila83
Bravo Amdn ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here