|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
27.2.2011 1:25:05   
Verus
MOLIM?????? Izvinjavam se ali ne bih tako nekome dala da barata mojim embrionima....
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: kejtica

Ženske ja sam izabrala Medikal centar!Htela sam u Frontu ali neprimaju do juna! Posle sam se raspitala i doktorka Elijana radi privatno u Medikal centru, tako da sam se odlučila za nju. Ima li neko neka iskustva da podeli sa mnom o ovoj doktorci i Medikal centru?


Mene je operisala pre per godina i stvarno je super stručnjak za laparaskopiju u ginekologiji, ali nisam čula iskustva vezana za VTO; ono što se meni ne dopada je to što ima kaubojski pristup pacijentu (noge na stolu, cigara u ustima non-stop)

Da li u Medikal centru može preko države, da li su oni na listi?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
27.2.2011 1:29:15   
Verus
verolino sama procedura VTO ne pomaze da se trudnoca odrzi...mora se naci uzrok zasto trudnoca ne ostaje-VTO naravno, pomaze da dodje do oplodnje, sto se kod vas normalno desava...Opet, se vracam onome sto sam ti pisala u pp.  Verujem da je to izvor problema (antifosfolipidna antitela-mnoga se NE mogu odrediti testiranjem iako su prisutna).  Kiss.
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Verolino javi obavezno sta si uradila i kakvi su ti utisci o dr, jer cu i ja uskoro kod njega na *upoznavanje* user posted image
Srecno user posted image  


Sunchi, jos nisam razgovarala sa njim....Pricala sam telefonom sa jednim lekarem iz njegovog tima, bio je vrlo ljubazan, dozvolio mi da mu objasnim situaciju i preko telefona mi je rekao osnovne analize koje treba da uradim i kad skupim sve papire da onda dodjem na rzagovor sa njima...Cisto da ne bi posle gubili vreme...
Ja se sve nadam Sunchi, da mi VTO i ne bude potrebna, ali videcemouser posted image
Dokle si ti stigla????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
1.3.2011 14:17:42   
Sesilija 83
Medikal centar je ok.tamo idem i ja samo nisam kod Elijane vec kod Bilje,Zene su super jesu malo mozda na svoju ruku ali meni ulivaju poverenje 100%.Ja sam pocela da skupljam nalaze zaVTO I radicu u kod njih u Medikalu o trosku fonda.


(odgovor članu kejtica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
2.3.2011 15:42:10   
kejtica
Bila sam juče na drugostepenoj u Frontu! U aprilu krećem sa stimulacijom! Elijana mi se učinila ok :-) Inače je zabranjeno pušenje user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
2.3.2011 22:42:46   
Suncicabg
Srecan vam pocetak user posted image

(odgovor članu kejtica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
2.3.2011 23:44:35   
TiskiCvet
Sunči, po novom Zakonu o VTO mislim da ne smeju vratiti više od 3. Mene je "zakačio" stari Zakon, pa mi je vratio 6. Doduše, ja sam specifičan slučaj: materica mi je podeljena na 2 dela, a imam i 2 grlića, pa mu to dođe kao da imam i 2 materice1user posted image Vratio mi je 6-po 3 u oba materična dela. 3 su mi se "zakačila"

Ћао драге моје. Напокон сам осетила спремност да се прикључим на ову тему а прикључићу се и на ВТО. Нисам знала да поставим
"цитирање" али ме је ова порука одушевила јер и ја имам две материце, два грлића и две рупицеuser posted image  До вечерас сам мислила да сам једини мали дуплекс марсовац али сам срећна што нас има још, и што то није никаква препрека за ВТО. Ја сам почела да прикупљам брисеве и остале налазе за ВТО (преко фонда) и дефинитивно желим да је радим код др Радуновића, иначе сам из Новог Сада. Једино се надам да ће бити места.
Извините ако сам мало сморила или сам погрешила тему
Велики цмокић свима и пуно user posted image  и user posted image  и user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Četri hladna zida, jedna odaja, hotel izgubljenih duša noćas je moja stanica

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:02:20   
Sesilija 83
Kejtice super navijam  za tebe!!!!user posted image Prema recima moje dr ja pocinjem krajem aprila sa stimulacijom za VTO,u Medikal centru,Posto moja i tvoja dr zajedno rade ti me izvestavaj da znam i ja sta me ceka.Atebi zelim puno srece i user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kejtica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:03:28   
Sesilija 83
Dobrodoslica novim clanovima  user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:42:13   
bleki
cure, evo mene nove i na ovoj temi.
i ja krecem u aprilu, vto mi je u junu u jevremovoj.

dace nam Bog user posted image  ili 2xuser posted image

srecno cure 

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:43:12   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: bleki

cure, evo mene nove i na ovoj temi.
i ja krecem u aprilu, vto mi je u junu u jevremovoj.

dace nam Bog user posted image  ili 2xuser posted image

srecno cure 


srećno bleki, navijamo do juna a onda slavimo user posted image user posted image

(odgovor članu bleki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:46:05   
lanajelena
Dunja kad bi ti trebala mislim da sam citala negde da ces ici user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:51:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Dunja kad bi ti trebala mislim da sam citala negde da ces ici user posted image


ja prvo na operaciju pa onda na VTO, možda na jesen:)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
3.3.2011 9:52:49   
lanajelena
bice letnja user posted image  user posted image I believe

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
3.3.2011 22:46:34   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: TiskiCvet
дефинитивно желим да је радим код др Радуновића, иначе сам из Новог Сада. Једино се надам да ће бити места.



Zasto bas kod njega? Ja cu raditi U Bisu user posted image , ali generalno nemam neki specijalan razlog, sem sto ga ovde devojke hvaleuser posted image

(odgovor članu TiskiCvet)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
3.3.2011 23:23:05   
TiskiCvet
Sunci ja ću u Bis po preporuci prijatelja. Jedni su dobili trojke, a drugi blizance, iz prvog puta im je uspela VTO. Za njega sam čula sve najbolje, naravno čitala sam i neke negativne komentare ali svako ima svoje mišljenje. Ja nekako imam dobar predosećaj u vezi sa dr Radunovićem i BISom. Jako me je obradovalo kada sam videla da ćeš i ti kod njih raditi. Ništa nebrini stižu tebi bar user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Četri hladna zida, jedna odaja, hotel izgubljenih duša noćas je moja stanica

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
4.3.2011 1:28:53   
liliana
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

IZVORNA PORUKA: TiskiCvet
дефинитивно желим да је радим код др Радуновића, иначе сам из Новог Сада. Једино се надам да ће бити места.



Zasto bas kod njega? Ja cu raditi U Bisu user posted image , ali generalno nemam neki specijalan razlog, sem sto ga ovde devojke hvaleuser posted image


Sunči, a  tvoja Lili ga je nahvalila za sve pare!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
4.3.2011 20:25:04   
Suncicabg
Lili user posted image
Tebi je bas bas pomogaouser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
5.3.2011 1:20:59   
liliana
Da. Da nije bilo njega, ne bi danas bilo ni moje bebi ni mene. Ja se kunem u njega kao u najmiliju ikonu!user posted image

< Poruku je uredio liliana -- 5.3.2011 1:21:36 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
19.3.2011 16:17:12   
Lara
Drage moje, pozdrav za sve!!!
Nova sam na ovom forumu i samo sam zelela da podelim sa vama svoje iskustvo!!!
Prvu VTO sam radila kod dr. RAdunovica u BIS-u, 2008 godine i uspelo mi je iz prve!!! sada imam divnu devojcicu koja je napunila dve godine!
Sada sam usla u novi postupak, primam suprefakt i Gonal F ujutru i Menopu r uvece. Imam sve reci hvale i sve sve najbolje vam mogu reci o doktoru, osoblju ostalom, dr. Biljani Tvrdisic koja je divno stvorenje! Toplo ih preporucujem svima!! Ako neko ima neko pitanje, tu sam da vam odgovorim!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
19.3.2011 17:27:21   
Suncicabg
Laro meni je srce puno kad cujem tako lepa iskustva o klinici koju sam izabrala user posted image
Ja se tamo druzim najvise sa dr Manojlovic, ali su zaista svi izuzetno fini i ljubazni user posted image

Dobrodosla i pridruzi nam se i u temi VANTELESNA OPLODNJA i drugim, naravno user posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 19.3.2011 17:29:59 >

(odgovor članu Lara)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
11.4.2011 10:22:28   
moja ciklama
a klinika Ivanović, da čujem iskustva?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
12.4.2011 8:43:24   
vesnacaki
ja sam kod Ivanovica prosle godine imala jednu inseminaciju i uspela iz prve. sve je super,ali mozda si vec to cula,Gocin pristup je ocajan. kada odes(ako odes kod njih)sve ce ti biti jasno,ali ne beri brigu jer je takva prema svima. super su strucnjaci,ali im je to mana,a ona je glavna. pozz

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
14.4.2011 0:42:08   
lidija 011
A zasto niko ne spominje Kopitovicku?

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu vesnacaki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
14.4.2011 22:34:37   
lidija 011
Jel' niko nije radio VTO kod Kopitovicke u Genesisu?user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
16.4.2011 13:25:55   
Suncicabg
Moram da jos jednom pohvalim SVE iz BIS INTERMEDICUS-a user posted image  Od profesora Radunovica do zene koja usisava i cisti.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here