|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Keks
5.8.2011 22:33:02   
Jele
Evo ja bila na sajtu njihovom i ne vidim, ali ako kažeš da kod vas piše onda je to tako. Urošu pravim voćne kaše sa mlevenom plazmom, pa bih i Strahinji da uvedem...

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Keks
5.8.2011 22:35:25   
magde
na ovu?http://www.bambi.rs/????
pa ti sta se plasis sa 7 mozes slobodno gluten

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Keks
5.8.2011 22:38:28   
Jele
Ma dajem mu Milupine kašice sa glutenom, ali kontam taj je 'prerađen' za bebe...

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Keks
31.8.2011 23:48:32   
LJuBiP
Magde, Jele, sigurna sam da svaki proizvod koij sadrži pšenično brašno, sadrži i gluten (gluten je protein brašna)...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Keks
14.3.2012 22:51:00   
mirjanica
Postoji li neki keks za decu sa alergijom na mleko? Doduse, ni gluten jos nismo uveli, ali uskoro cemo. Ako sve prodje ok, uvela bih mu keks za veceru? Na svim posnim koje sam ja gledala pise mleko u tragovima... 

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu LJuBiP)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Keks
14.3.2012 23:09:53   
Anoniman
Snelle je spominjala Štarkove posne napolitanke.
Onda sam ja otišla u Univer, pogledala 3 vrste Štarkovih napolitanki, ostala glupa kao i do tada, pitala prodavačicu koje su posne, a ona reče SVE! user posted image Ja gledam, prve koje sam uzela, na njima je pisalo nešto tipa "sa mlečnim kremom". user posted image Jedne su sa lešnicima, a treće ne znam. Uglavnom, nisam kupila ni jedne.

(odgovor članu mirjanica)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Keks
4.8.2013 9:05:06   
bubanja
Moja sestra je bebi sa 4mjeseca davala mljeveni keks, i bas je voljela da jede. Stavljala je u mlijeko ili vocnu kasicu... i nista joj ne fali evo ima sad 3godine... user posted image ja imam sina ima 4mjeseca i ne znam dali da mu dajem po malo u kasicu :-) ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Keks
4.8.2013 10:03:11   
smeško
Ja bih sačekala.

(odgovor članu bubanja)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Keks
4.8.2013 10:09:14   
minnica
keks se daje tek nakon što se uvede gluten, jer može da se javi alergija. ja bih sačekala bar do 6. meseca, ako ne i duže.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu bubanja)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Keks
4.8.2013 16:18:40   
smeško
Ja sam svom detetu dala keks ko zna kada, daleko posle godinu dana. Lično mislim da su mali da se odmah po uvođenju čvrste hrane opterete brašnom i tom vrstom slatkiša.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Keks
4.8.2013 16:26:20   
Didy
Ja isto ne bih. Ja i svojima nerado dajem keks, a imaju nepune 2 i nepunih 5 godina. Po meni su to prazne kalorije, tako da je njima praznik kad ga dobiju.user posted image  Kod tako male bebe se uopšte ne bih igrala, nek uživa u mlekcu, jednom je maleni.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Keks
4.8.2013 22:24:33   
smeško

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja isto ne bih. Ja i svojima nerado dajem keks, a imaju nepune 2 i nepunih 5 godina. Po meni su to prazne kalorije, tako da je njima praznik kad ga dobiju.user posted image  Kod tako male bebe se uopšte ne bih igrala, nek uživa u mlekcu, jednom je maleni.user posted image


Slažem se.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Keks
18.9.2013 12:49:03   
makic80
Potpuno se slazem za keks i sada mi je malo lakse jer su me vec poceli prozivati da drzim dete na dijeti user posted image user posted image Ona inace slabije jede,pa ne bih da joj dajem te prazne kalorije i posle da samo to trazi... A meni se samo gomilaju bebeci keksevi u spajzu,a poceli su krem bananice i cokolade da mi donose za bebu... Znam da joj nista nece biti ako pojede i keks i cokoladu,i slane grickalice,ali ima za to vremena...kaze mm-na prvoj ekskurziji user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Keks
31.1.2014 22:05:13   
beci037
Verovatno ste vec negde pisale, ali verujem da cete da razumete da kao mama jednog jako nervoznog deckica kome rastu zubici nemam vremena da procitam sve sto me interesuje (novi clan)... Ako neko moze da mi napise sa kojim ste keksicima i kada poceli... Iako imate neki link vezan za kolicinu hrane koja je malisanima u kom uzraztu potrebna...

(odgovor članu makic80)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Keks
1.2.2014 15:49:36   
Didy
Beci, dobrodošlauser posted image !
Prvo da ti odgovorim na konkretno pitanje - ja sam povremeno dala keks u ruku da grickaju od nekog 7-8. meseca (ne znam koliko ima tvoje dete). Mislim da je "plazma" bila u pitanju, nisam više sigurna. Nisam im davala mleveni, dodavala u mleko, niti iz flašice. To je bilo ponekad kao mini užina keks-dva ili ako smo negde napolju, pa se unervoze, to im je bivala zanimacija. Nije bilo tako često, ali davala sam im ponekad.
Drugo, imaš gore desno na svakoj strani pretraživać u koji ukucaš šta te tačno zanima, ključnu reć ili nešto slično i odvešće te na odgovarajuću temu. A možeš i "peške" da pronađeš na forumu, jer je on podeljen na razne oblasti - beba, dete, trudnoća... Ima deo ishrana dece, sigurno ćeš naći mnogo zanimljivih tema, informacija i iskustava mama. Priključi nam se i na drugim temama. user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu beci037)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Keks
2.5.2014 14:25:18   
anci kv
plazma mlevena ne,dam joj nekad u rukicu da glođe keks,jer grickanja nema jer nema ni zuba. Po meni keks nije namirnica za glavni obrok već kao užina.

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here