|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
10.12.2010 9:43:31   
Vučko.ba.
eeeeeeeee Anka user posted image ...đul je valjda ruža ak se na varam , al ime je user posted image  i ako ima sigurno lijepo značenje

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
10.12.2010 10:15:13   
viking
Mi smo u gimnaziji imali profesora koji se zove Minić Savić, i super je bio, stvarno. Mislim da je i on znao da ima čudnu kombinaciju imena i prezimena, pa je tako kada je došao na prvi čas kod nas u razred, rekao: "Dobar dan, ja sam Minić Savić, ali ima i gorih - evo na primer Novak Novak!" user posted image  (stariji se sećaju Novaka Novaka)



IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

u mene mi profesor Milić Simić - jbt šta mu je ime šta prezime


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
11.12.2010 21:32:40   
Amber
Neznam ni jedno smesno ali mama je imala koleginice  u firmi koje su se zvale Masinka i Stanica.
meni je ruzno ime Petra, i vecina koja se zavrsava sa slava.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
11.12.2010 21:43:31   
Dada81
Ne mogu ni ja reći da mi je neko ime glupo,na neke se gotovo sažalim ili ostanem otvorenih usta,user posted image a nasmejala sam se na dosta prethodnih ovde što ste pisale.Pivorad,user posted image
Npr.nisam mogla verovati za ž.ime Mirakita Devojka ga je kad je skontala,promenila u Mira,jer je imala''situacije''svaki dan u školi.
Ne znam,muško,Ljupko mi je bilo strašno neobično kad sam čula,ali se navikla.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
29.12.2010 11:18:24   
eni26
Skoro sam cula da se decak zove Erdzanuser posted image sta je to????zvuci grubo i bezze

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
29.12.2010 11:34:02   
Capa
Ja znam za jedan mlađi bračni par koji su detetu dali ime Agni ... ( To kao za njih ima neko posebno značenje ). Mislim, ne bih da zalazim u njihovu privatnost, OK mi je da im to ime znači, ali opet ja razmišljam da će to dete ići u školu, gde su deca nemilosrdna ( znam, jer radim u jednoj ) ... A da ne pričam kada se bude zapošljavalo ... Mislim da mora i o tome da se misli ...

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
29.12.2010 13:38:31   
Petkovici
Imala sam priliku da upoznam devojku koja se zove Tratincica...Verujem da mi je izraz lica bio katastrofalan!

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
30.12.2010 21:37:21   
sandrina 85
Persida... pa je jos skrate na Sida, i Simonida... ne znam, meni se ne svidja. A poznajem jednu Masinku, odmah pomislim na pusku... user posted image

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:12:49   
Anoniman
Evo jedne klise situacije-dva najboljadruga se zabavljala sa dve najbolje drugarice... ono sto nije klisirano jesu imena tih drugarica-Jordanka i Stevankauser posted image user posted image user posted image Poznavala sam i baba Masinku, ali poznajem i malu Milicu Hrizantemu Jovanovic...user posted image user posted image user posted image
Najsmesnija imena koja sam cula su Djuka i Bikauser posted image user posted image user posted image user posted image  (da ne bude zablude, u pitanju su zenska imena i izgovaraju se dugo Djuuka i Biiiika)..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:17:22   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:17:39   
IVA 11
Hahaha, Boze sto neki nagrde djecu imenom, strasno! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:19:15   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Petkovici

Imala sam priliku da upoznam devojku koja se zove Tratincica...Verujem da mi je izraz lica bio katastrofalan!


Ono što je kod nas bela rada (cvet) to je u Hrvatskoj tratinčica user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:25:04   
Mivica
Tema, generalno, može biti jako nezgodna.
U porodilištu nas je bilo 4 u sobi i neke dve ćurke, koje su tek stigle, razvezle o tome kako im je glupo ime Milica, pa kako je ružno, a pri tom žena u krevetu pored doji Milicu! user posted image

I da-jedna od njih je devojčicu nazvala Nikolina, a druga odmah zove muža da promeni Sandra u Nikolina! user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:26:02   
Anoniman
Ma da...user posted image user posted image user posted image
Jedna devojka je u nekom od prethodnih postova spomenula Veselu Guzicu..To je vec postala urbana legenda, samo sto nije u pitanju Vesela, nego Rumena...Devojka zaista postoji i do sad je verovatno vec zavrsila Visu politehnicku..Za nju mi je pricao drug...Samo meni je nje zao...Naravno, smesno mi je, ali i zao...Njeni roditelji su idioti-jer je jadna vec imala takvo prezime, pa su morali da joj posole zivot i sa imenomuser posted image user posted image user posted image
Inace, za ta prezimena sam cula da poticu iz Hercegovine..Prica je sledeca-ondasnji Srbi su se sprdali sa Austrougarima dok su ovi popisivali stanovnistvo..Posto nisu razumeli srpski, ovi nasi ih kao zeznuli, ali kao sto uvek sa Srbima biva-zeznuli su sebe, pa tako sad oni manje srecni  (cije su pradede bile najvece saljivdzije) sada nose prezimena poput Kurcina, Guzina, Oguzina, Guzica, Smrdez i sl...U srednjoj skoli sam imala druga Miloja Kurcinuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:28:10   
Ana RR
user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:28:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mivica

Tema, generalno, može biti jako nezgodna.
U porodilištu nas je bilo 4 u sobi i neke dve ćurke, koje su tek stigle, razvezle o tome kako im je glupo ime Milica, pa kako je ružno, a pri tom žena u krevetu pored doji Milicu! user posted image

I da-jedna od njih je devojčicu nazvala Nikolina, a druga odmah zove muža da promeni Sandra u Nikolina! user posted image


Meni je ime Milica jedno od najlepsih imena...
Inace, imena delim na lepa, zastarela i smesna...Ne moze se ni govoriti o lepim i ruznim imenima jer svako od nas ima razlicit ukus...

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:29:43   
IVA 11
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako se slatko nasmijah! Boze, Boze! I zamisli da te maticar pita da li uzimas muzevljevo prezime ako se preziva kao ovi navedeni!!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:30:17   
Mivica
Ajoj!
Bar je imao dobru reputaciju!
Znaš šta to znači za tinejdžera! user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:30:37   
Ana RR
Rođaci moga muža, koji žive u Švajcarskoj i tamo planiraju i da ostanu, su sinu dali ime Dragić. Mogli su bar malo da mu olakšaju budućnost u stranoj zemlji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:31:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IVA 11

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako se slatko nasmijah! Boze, Boze! I zamisli da te maticar pita da li uzimas muzevljevo prezime ako se preziva kao ovi navedeni!!!!! user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:31:28   
Ana RR
I meni je Milica divno ime, nežno i milo.user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:32:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mivica

Ajoj!
Bar je imao dobru reputaciju!
Znaš šta to znači za tinejdžera! user posted image



Hahahhahahahahhahahaauser posted image user posted image user posted image user posted image
E, jos samo da nije bio onakav stidljivkouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:33:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Rođaci moga muža, koji žive u Švajcarskoj i tamo planiraju i da ostanu, su sinu dali ime Dragić. Mogli su bar malo da mu olakšaju budućnost u stranoj zemlji user posted image

Mozda Svajcarci nauce azbuku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:35:31   
Ana RR
A može i tako user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
3.1.2011 11:37:39   
Pretty78
Samnom u srednu je isa devojka koja se zvala MIMOZA NELAJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

juuuuuuuu...mozda je na forumu a ja tako user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Rastko
Pansophia

Da li vam se svidja ime Rastko za decaka?

Da (46%)

Ne (54%)


Ukupan broj glasova: 103

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here