|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
27.3.2018 14:04:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

A Emice mozda da probas i ti sa nekim pelcerom, ako je bas propalo, bar na neki nacin da ga sacuvas?

Bonsai ne moze pelcerom tek tako, jer se kod njega koren posebno obradjueje da bi i bio bonsai.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Sobno cvece
27.3.2018 14:06:03   
mama Jo
A vidi se da se ne razumem 😂

Emice jesi li uspela da ga spases nekako?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Sobno cvece
27.3.2018 14:11:16   
Anck Su Nmaun
Bonsai moze biti svako drvce , koje se veze u korenu ( da se ne pravim pametna kako jer ne znam tacno) na vise nacina i onda ostane malo. jako jako je lepo ali i komplikovano!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:01:58   
Olga75
Pala sam u dilemu, da li da unosim ovo moje cveće ili da ga još malo ostavim napolju. Kalendarsko vreme govori unesi a realno šta ti je, vidiš da je proleće.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:22:49   
emicaa


IZVORNA PORUKA: mama Jo
Emice jesi li uspela da ga spases nekako?



Mama jo jesam,bacila sam ga 😂
Olga pa ako je toplo ostavi ga jos malo,nece mu smetati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:26:49   
vojvodjanka87
Ja sam moje cvece unela sve mi je bilo napolju, nikad ne znas koje jutro ce da opali mraz, dani jesu topli ali ujutru je magla i hladno je. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:29:06   
Olga75
I to što kažeš, što ga ne ubije ojačaće ga user posted image
sve saksije su velike, znači moram nameštaj da pomeram da mu mesta napravim. Volim sobno cveće, negujem ga i ono raste i onda šta ću sad s njim, gde da ga stavim user posted image . Moja mama je imala drugaricu koja je imala apoteku ( al mi je rečenica) i onda sam nosila velike saksije tamo a uzimala pelcere al sad su i pelceri porasli a apoteka je zatvorena. Muke moje sa sobnim cvećem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:33:43   
Olga75
Vojvođanka, bilo je ladnih jutara al se odjednom premetnulo vreme user posted image . Meni oleander u dvorištu cveta ko šašav. Kako da ga unesem sad? Sve one dracene bujaju, ko da su u prirodnom staništu ali što kažeš, svaki čas može mraz user posted image . Ko mi je kriv kad volim to sobno zelenilo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:35:20   
vojvodjanka87
Meni je dnevna soba velika i ima tri prozora i balkon vrata pa naguram sve nekako, medutim ovog se leta sve rasirilo da sam se pitala kako ce stati sve ali nagurala sam i po coskovima i sitno cvece po policama snasle sam se nekako. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:38:24   
vojvodjanka87
Pa i ja volim ali vreme je takvo nepredvidivo preko noci se sve promeni, pa oleander ostavi, jos malo se dici sa njim njemu nista nece biti malo hladnoce ako uhvati ali ovo meko lisnato dovoljan je jedan mraz i ode po djavolu 😐

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:40:20   
Olga75
Moraću danas one šarenolisne da unesem barem. Meni još petunije cvetaju, baš je čudno vreme user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 11:48:39   
vojvodjanka87
Ja imam sve ovo zelonolisnato uglavnom nema cvet, Adame, kale, saflere, difenbahije, isusov venac, drvo zivota i tako to pa me je strah ostaviti napolje, znam da preko noci moze da padne sneg bukvalno a ne mraz, jedino mi je mali boric jos napolju ali on podnosi temperaturu do - 10

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Sobno cvece
29.10.2018 12:11:07   
Olga75
Petunije su mi se nekako zapatile u saksiji sa božićnim kaktusom user posted image , bacila je seme prošle godine a ja to nisam primetila.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Sobno cvece
30.10.2018 9:01:09   
nata11
Ja sam cudna zena ja to nista me volim. Imam cele 3 saksije i sve zeleno. 1 palma, 1 drvo zivota i jedno nemam pojima kako se zove. Unela ih u kucu i fino napreduju. Sto se tice cveca na terasi ovog leta skapirala  da sam alergicna tako da ce i to biti iskljuceno. Samo jelke, travnjak i drvece.

_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Sobno cvece
4.11.2018 23:42:55   
Dragce86
Od zelenila u sobi samo bosiljak ;) Volim njegov miris a kazu da je dobar i za decu sto se tice disajnih puteva user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 12:30:32   
Olga75
Moj bendžamin je čini mi se umro user posted image
Ne znam da li da ga seckam sada ili da ga takvog sirotog ostavim do proleća pa onda da vidi dole je živ user posted image
Jako mi ga je žao, donela sam ga iz Egipta sa svadbenog putovanja user posted image

< Poruku je uredio Olga75 -- 11.12.2018 12:31:26 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 13:03:37   
Jekica86
Samo orhideje imam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 13:06:22   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Olga75

Moj bendžamin je čini mi se umro user posted image
Ne znam da li da ga seckam sada ili da ga takvog sirotog ostavim do proleća pa onda da vidi dole je živ user posted image
Jako mi ga je žao, donela sam ga iz Egipta sa svadbenog putovanja user posted image

Jesi li sigurna? Jer fikusi umeju tako da odbace lišće kad im se promeni mesto ili klima, pa izrastu novi listovi koji su prilagođeni novom okruženju. Ne znam da li si nešto radila sa njim u poslednje vreme.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 13:07:54   
Olga75
Eeee, super, kaži pliz kako si potrefila mesto za njih? One su ober osetljive i puno stvari im ne odgovara. Molim te kaži kako su ti stoje i kako ih neguješ?
Hvala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 13:10:00   
Olga75
Ne znam Bubice, sve je odbacio user posted image . Stavila sam ga tamo de je već 10 zima bio ali stoji onako sa par suvih listova user posted image
Mislim da je mrtav

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 14:08:45   
nata11


IZVORNA PORUKA: Jekica86

Samo orhideje imam.



Ja sam unistavac orhideja. Ja to nikako ne uspevam da ocuvam. Kupovala sigurno 3-4 puta. Zalivam ne ide.Prskam ne ide.Ma nikako.
Daj savete molim te. Gde stoje, cime se prehranjuju...

_____________________________





(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 14:14:10   
Ana RR
Nato, ja sam se oduševila orhidejama kod prijateljice u Kanadi. Ona ima po jednu u bukvalno svakoj prostoriji (i u svakom kupatilu) i ne zna se koja je lepša. Što je čudno jer je tamo suva klima a one traže vlagu koliko ja znam. Ali valjda to ima veze i sa osobom, njoj prosto sve uspeva, zlatne ruke ima.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.12.2018 14:15:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 14:22:48   
Maraj
Nato one se ne zalivaju. Samo se potope u posudi sa vodom na par minuta. Odmah izvade da se ocede od vode

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Sobno cvece
11.12.2018 15:22:58   
nata11
Meni lepseg cveca nema ali eto...Ja nemam prostora sem na okapnice ispod koje je radijator. Jel bi to bio problem? Isto sam provalila da im smeta direktno sunce. Jel ima preporuke na koju stranu sveta se stavljaju?A sta je sa presadjivanjem kada izbije puno korenja?


_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Sobno cvece
12.12.2018 16:54:14   
vocicana
Ja nista spec ne mogu da uzgojim od tih biljcica, mada imam jedan divan Spatifilum, ali surtra mu sledi presadjivanje, vec je mala saksija. Imam i neki svekrvin jezik, kaktus, boze koliko je lep cvet, e sada kada ce opet da cveta nemam pojma.
Probala sdam da zasadim hibiskus, al nece Djole... nema pojma da se primi i da krene. Tako da...sledi negde zasadjivanje kod nekog strucnijeg a kod mene nastavak zivota.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here