|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
6.7.2020 0:29:11   
Didy


Volim cveće i imam ga dosta u kući, ali i napolju.user posted image Orhideja u punom cvetu. Nikada do sad nije bila ovako bogata. 
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Sobno cvece
6.7.2020 6:37:10   
branki*
Boze, didy, kako vam je lepo! Raj. I cvece i pogled i sve. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Sobno cvece
6.7.2020 6:59:19   
gocic
Predivno. Jedan raj.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Sobno cvece
6.7.2020 14:16:41   
mama Jo
Jaoj Didy pa ti si bas cvecoljubac 😍
Imas svasta, i sobno i terasno. Divno izgleda, bravo user posted image
Koje je ovo sto je na prozoru slikano, kao neka puzavica?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Sobno cvece
6.7.2020 14:22:32   
Maraj
Didy bas je lepo. Ja sada imam samo zamiju. I mama mi jutros donese cuvarkucu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Sobno cvece
6.7.2020 15:18:06   
Didy
Hvala vam, žene! Malo po malo se skupilo. 

Mama Jo, ovo kao puzavica ma prozoru je isto ono sa poslednje slike što imam na terasama gore. To su slovenački ledenjaci. Razbokorili su se i ispuzali jer mi ih je mama uspela sačuvati u suterenu od prošlog leta. Ovo sam zaboravila staviti. Razlistalo se na frižideru, nisam imala gde druho da ga stavim. 
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Sobno cvece
9.7.2020 10:49:38   
Duškić
Stvarno je lepo ovo cvece. Sve zahteva negu.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Sobno cvece
9.7.2020 10:55:25   
Ana RR
Didy, mene bi to na frižideru izludelo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Sobno cvece
9.7.2020 13:16:11   
emicaa
Ana slazem se 🤣 ali cvijece kao cvijece me odusevilo.Divan ti je balkon Didy



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Sobno cvece
9.7.2020 14:05:55   
branki*


user posted image
user posted image  Racuna se i ovo kao sobno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Sobno cvece
9.7.2020 15:12:10   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, mene bi to na frižideru izludelo user posted image



Mene isto. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Sobno cvece
9.7.2020 15:22:33   
mama ivane
cvece vam je prelepouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 18:06:23   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, mene bi to na frižideru izludelo user posted image



Ahahahaha, sad sam tek shvatila da na slici deluje da pada s te strane gde se frižider otvara. Nije, nije, to je bočna strana. 😁Neki dan sam kupila još jednu orhideju u saksiji. Nije ni blizu tako u cvetu kao moja, ali nadam se da će se razbokoriti vremenom. 🙂Takođe sam neke biljke presađivala u veće saksije, za čas porastu, pa mi sad došlo još bujnije sve kad gledam. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 18:15:11   
smeško
Prelepo je Diddy! Odusevljena sam.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 18:24:24   
Ana RR
Didy, svakako bi me izludelo 😅😅



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 18:24:45   
Didy


IZVORNA PORUKA: smeško

Prelepo je Diddy! Odusevljena sam.





Hvala, Smeško. Inače, ja sam bila ranije katastrofa za cveće, kaktus mi se sušio, ništa mi nije uspevalo. Poslednjih godina ne znam šta se desilo, ali korov da zasadim i on bi nabujao. 😂 Nešto mi je krenulo, a zaista se ne bavim nešto posebno. Prehranjujem ga redovno, mislim da je to ključno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 19:48:47   
smeško
Ja sam pocela zeolitom da zalivam. Mene je htelo cvece. Ranije. A onda sam ostavila sve sto sam gajila. Onda su dosla deca, pa mace (to su jos gora deca😂) i ispala sam iz te price. Posle me nista nije htelo, a nije me ni interesovalo. Sada ponovo pocinjem da se odusevljavam. Tako je kod moje mame, jedino joj je pogled s terase katastrofa. 😂


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 22:02:26   
Didy
Mi smo se uselili u kuću kad sam ja bila trudna sa Sofijom i svi su me pitali kad ću imati cveće na terasi, a ja sam svima govorila - Kad deca porastu. Sad imam i cveće i mačke i psa i ne doživljavam kao neko opterećenje. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 22:14:12   
smeško
Lepo je.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Sobno cvece
11.7.2020 22:34:20   
emicaa
Moja macka i ne registruje cvijece 🤣

Prije sam govorila jedva cekam da se udam,nwcu imati apsomutno nikakvo cvijece.Uzasno me nerviralo.Zadnje tri godine se po tom pitanju pretvaram u svoju mamu,atalno nesto kupujem.Didi ovazavam ovakve balkone okicene cvijecem,i moja je takva 😀

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Sobno cvece
12.7.2020 7:54:53   
Didy
Emice, ja to pomislim svakog dana da sve više ličim na svoju mamu što se tiče cveća,. 😂 Ona ga obožava, odrasla sam bukvalno u prašumi. 😂 Doduše i baka ga je jako volela, divnu baštu je imala... 💞 Mene je to sve smaralo. Sad uživam. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Sobno cvece
12.7.2020 21:37:29   
Duškić
Meni ovo na frizideru ne bi prezivelo.
Predivno cvece Didi, Branki, racuna se sve.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Sobno cvece
12.7.2020 22:29:54   
Mirko Svirko
Moja dracena pocela da se susi. Nisam joj menjala mesto ali krenulo je par listica da pada.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Sobno cvece
12.7.2020 22:37:08   
mama Jo
I ja uvek govorim - kad deca porastu.
Ove godine sam se malo vise pozabavila i sobnim i bastenskim cvecem, ali opet ne onoliko koliko bih volela. Posle onog peha sa cvecem (mravi, zemlja, da se ne ponavljam) uglavnom sam donosila od mame sta ona ima, a to su uglavnom neke visegodisnje biljcice. Sledece godine zelim svasta da imam i sad sam pocela malo vise da obracam paznju na cvece.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Sobno cvece
13.7.2020 0:14:42   
Mirko Svirko
Cvece je divnoo.. 

Oplemenjuje prostor. Moja mama je imala dzunglu kad sam ja bila mala. I ja volim cvece. Imam dosta na terasi. Mnogo volim muskatle. A unutra dracenu i fikus. Imala sam i drvo para ali moj sin je u ispitivackoj fazi izvukao da bi video koren. Tako da sam tada preesadila ali nije bilo uspesno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here