|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 10:31:12   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kod mene ni jutros nista, samo nelagodnost u stomaku.
Osim toga nista drugo.
Temp 36,3, (skocila za 0,1) 27dc.
Valjda ce da dodje uskoro.


Ja držim palčeve da nedođe user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 13:56:41   
madre

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kod mene ni jutros nista, samo nelagodnost u stomaku.
Osim toga nista drugo.
Temp 36,3, (skocila za 0,1) 27dc.
Valjda ce da dodje uskoro.


ivanka, da je ovo neko drugi napisao, ne bi bilo specijalno znacajno, ali ovo tvoje 27dc zvuci vrlo optimisticno! ne mogu da ti objasnim koliko bi me obradovala da vam je uspelouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 14:02:36   
serpica

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kod mene ni jutros nista, samo nelagodnost u stomaku.
Osim toga nista drugo.
Temp 36,3, (skocila za 0,1) 27dc.
Valjda ce da dodje uskoro.


ivanka, da je ovo neko drugi napisao, ne bi bilo specijalno znacajno, ali ovo tvoje 27dc zvuci vrlo optimisticno! ne mogu da ti objasnim koliko bi me obradovala da vam je uspelouser posted image




A tek mene,osecam se jednim malim delicem zasluzna za to user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 15:55:05   
Ana RR
Ivanka, držim fige user posted image

Evo i mene na spisku, posle dugo vremena user posted image čisto da sebi dam motivaciju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 15:56:55   
Yellena008
Zene nek nam Novembar bude srecan....neka bude puno visokih beta i puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 15:57:37   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Yellena008

Zene nek nam Novembar bude srecan....neka bude puno visokih beta i puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 17:19:23   
pngpme
Drage žene, ja sam nova ovdje praktično, nisam se ranije sa vama družila pa mi je glupo da se pojedinačno obraćam vama, zato ću svima da poželim sreću od srca. Kada čujem da je bilo ko bilo gdje trudan, ja se radujem, a pogotovo kada je trudnoća toliko željena i sa tolikom pažnjom očekivana. Neka nam novembar bude srećan, pa da vučemo za sobom ogroman stomak na ljeto... :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 17:38:30   
BubaBubica
Jeee samo neka bude puuuno user posted image user posted image user posted image user posted image
Divno!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:04:06   
pngpme
Ja moram da vam priznam nešto. user posted image Nisam izdržala i uradila sam test. Na testu kaže da može nakon 6-10 dana od ovulacije, u apoteci kažu 7 dana... Znam da je glupost to što radim i da može da dođe do pobačaja čak i ako jeste user posted image , ali vuklo me je, džaba sve.
Test je pozitivan. Blijedo, blijedo, blijedo, ali tu je. Linija se ne pojavljuje odmah, ali se pojavi u okviru 10 min, u toku kojih se test očitava i smatra važećim. Ostaje i kad se test osuši. Jako blijeda, roza linija. Bila je tu juče ujutru i jutros, ali se nije pojačala.
Ne znam šta da mislim o tome, jer je to saaaami početak i mogu tako lako da se razočaram, do očekivane menstruacije je ostalo još 5 dana. Ipak sam srećna jako, a ne znam da li bih smjela da se radujem uopšte.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:05:18   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Ana RR
Evo i mene na spisku, posle dugo vremena user posted image čisto da sebi dam motivaciju user posted image

Ohoho!!! Lepo za cuti!!!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:22:45   
BubaBubica
pngpme i ja sam u prošloj trudnoći uradila test 4 dana pre očekivane user posted image i bila mi je isto tako bleeedo roze crtica, sada imam srećicu od 4 godinice user posted image moguće je, moguće! Nećemo da čestitamo samo držimo palčeve jako jako da za par dana bude crtica puno jača! user posted image

Ja razmišljam da odem negde u utorak kod ginekologa da se žalim na grudi, pošto ja i inače imam problema sa grudvicama po njima, čim ostanem trudna toliko mi nabubre žlezde i ispod pazuha pa da kao proverim a da se ogrebem o jedan uput sa betu jer nemamo privatnu laboratoriju kod nas. user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:33:47   
pngpme
Jaooo hvala ti na tome što si mi rekla... Evo plače mi se dva dana bez prestanka... Nadam se, nadam se, nadam se. Hvala ti!
Pođi, najgora je neizvjesnost, mada meni zaista djeluju obećavajuće tvoji simptomi... Poznaješ svoje tijelo, niko ovdje nije slučajno, pa bude - ah nisam znala šta mi se desilo. Koliko je loše što čovjek stalno osluškuje šta i kako toliko može da bude i dobro... Nekad ne treba biti skeptičan, bez obzira na razočaranje.
user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:45:52   
Ella2407
Pngmee,drziimm palceveee da budee to tooo :)))
Sto se mene ticee nistaa,nista ne osjecAm.. Samo ponekad
Naidje blago trnjenje i to je to
Izgleda nista ni ovaj mjesec user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:48:42   
sonyasha
Crtice, želim vam mesec pun lepih vesti!!! Da nam dođete što pre u trudničke teme!!!
Ivanka, da nam dođeš već ovaj mesec!user posted image
Ana, drago mi je što si na spisku, želim ti da se iznenadiš kako ćeš brzo da pređeš kod nas u temicuuser posted image
Vuuuuuuuuučeeeeeem jaaaaaaako!


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:50:28   
pngpme
Hvala mnogo mnogo na lijepim željama! I ja želim isto!

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:54:39   
Ivanka 75
Pngme, uradi opet za koji dan da budeš sigurna u user posted image user posted image

Mene baš muči stomak, ili ja umišljam, samo stomak i ništa više, sve mislim doći će svakog trenutka.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 18:58:39   
pngpme
Hoću, naravno... Svjesna sam kako stvari stoje.
Doći će, ali nadam se user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 19:02:32   
Ivanka 75
Pngpme, jel ti nick skraćenica od nečega, sve se plašim da ne ispustim slovo, i uvek ispustim user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 19:22:16   
Yellena008
Ajde obraduj nas medju prvima u ovom mesecu....drzimo palceveeeee....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 19:32:03   
pngpme
To su sve početna slova imena nekih... user posted image Ubodite koje god, shvatiću na koga se odnosi... pnhhsgjhs :)
Yellena, hvala, nadam se da ću moći da vas obradujem, ali i da ćete vi mene isto tako... Znači mi vaša podrška.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 19:34:27   
Yellena008
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 20:28:22   
jess021
Ivanka, Ana i sve ostale cekalice navijam da sto pre predjete u trudnicke teme, ima dosta upraznjenih mestauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
1.11.2015 21:21:51   
BubaBubica
pngpme sad si i mene bacila u neudomicu da li da napravim test pre nego što dođe user posted image user posted image ali nećuu, nesmem, svakog meseca kupujem testove, ne znam šta već misle oni u apoteci o meni user posted image ako ne uradim betu kako sam zamislila onda neću raditi ni test dok ne zakasni.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
2.11.2015 8:08:29   
BubaBubica
Dobro jutro narode user posted image Kako ste danas, šta ima novo? user posted image
Ivanka, Emice, ima li novosti? Jeste li radile test? user posted image

Kod mene ništa novo, sve isto user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
2.11.2015 8:16:27   
emicaa
Bubice kod mene i dalje ništa nisam još ponavljala test,za vikend ću ako do tad ne stigne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here