|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
26.11.2015 17:50:56   
madre

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sutra ujutro nosim svojoj doktorici rezultate, pa ćemo videti šta je i kako je i šta i kako dalje. user posted image

kuku mene, pa ona jos i nije videla rezultateuser posted image one izjave je dala na osnovu mikrocisti na jajnicima?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
26.11.2015 18:10:59   
milenatea
Ana13, zdravo draga. tu sam sada opet samo u drugom, mnogo boljem stanju nego pre user posted image
kako si ti?
ajde drugarice vucem vas puno udruzenim snagama sa ostalim trudnicama user posted image user posted image

_____________________________

Poraz je najbolji učenik, jer u poraz možeš da sipaš sve svoje buduće pobede - koliko ti je potrebno.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
26.11.2015 23:06:39   
beba8519
devojke sutra odprilike u isto vreme dajem krv za betu.. pomalo sam mislila na moju mrvicu tokom dana.. javljam cim nesto saznam... pa da se opustim raspustim :)

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
26.11.2015 23:40:12   
Didy

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sutra ujutro nosim svojoj doktorici rezultate, pa ćemo videti šta je i kako je i šta i kako dalje. user posted image

kuku mene, pa ona jos i nije videla rezultateuser posted image one izjave je dala na osnovu mikrocisti na jajnicima?user posted image



Pa pregledala me je navodno u ovulaciji pa je tad nešto zaključila. Pojma nemam. A meni svi rezultati deluju ok. Svi parametri su u granicama datim pored. Čuću sutra kako ih ona tumači. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 0:15:47   
alex88
Cestitke novim trudnicama,bas plodan mesecuser posted image ,cekamo vas u trudnickim temama i vucemo jako ostale cekalice user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 7:12:18   
Leanaa
Jutro drage cekalice i novopecene trudnice,,Divno mi je da ovde caskam sa Vama jer smo osudjene da non stop nesto cekamouser posted image Prvo cekamo plusice, sad bete,,,user posted image vreme pvde brzo leti. Bebo cekm da javis kolika ti je beta, znam da je dobra, ali da potvrdimo :). Ja cu moju vaditi u ponedeljak. Juce sam zaspala u 18h kada sam dosla sa posla i ustala jutros. Muka mi je bas, bas,..Ni u jednoj trudnoci nije pocelo ovako ranouser posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 8:49:09   
beba8519
Jutro devojkeeee :) Bila beba da da krv da vidim raste li moja mrvica i da napokon ubedim muza da sam user posted image . neverni toma. ja mislim da ce biti oko 12 kao i prosli put nemam nikakav predosecaj mirna sam... cim saznam javim. p.s. nista od simptoma nemam sem bolnih grudi i sto mogu brale da jedem medjeda bi za cas pojela. user posted image

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 8:59:42   
Ivanka 75
Bila sam na uz jutros, endometrijum 0,25cm ni traga od pocetka ciklusa, ima perzistentni folilul na desnom jajniku.
Danas da uradim hormone i stitnu pa od sutra da pijem primolut i posle njega da krenem da pijem ciklo proginovu (rece ona za sta i poce da objasnjava ali sam se malo pogubila).
Eto...

(odgovor članu beba8519)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:09:07   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Bila sam na uz jutros, endometrijum 0,25cm ni traga od pocetka ciklusa, ima perzistentni folilul na desnom jajniku.
Danas da uradim hormone i stitnu pa od sutra da pijem primolut i posle njega da krenem da pijem ciklo proginovu (rece ona za sta i poce da objasnjava ali sam se malo pogubila).
Eto...

Ivanko moja samo ću reći jednu stvar - jadno, pusto, prokleto žensko. Eto. SVe znaš i sve razumeš šta hoću da kažem.
user posted image

p.s. pojma nemam šta je taj perzistentni folikul. Mislim znam šta je folikul, ovo drugo ne znam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:11:49   
Leanaa
extra,,blago tebi, meni mukaaa,,,a tek 25 dc,,Da nisam radila test ranije sad bih mislila da umisljam simptome,,user posted image ,,Bice betica super Beboo

(odgovor članu beba8519)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:13:12   
tuzna29
Didy nemoj da brines i ja imam poli cisticne jajnike cak i oni tumor markeri CA125 mi je cesto povisen jedno vreme su sumnjali na tumor pa su na kraju ukapirali da je to od cisti. Nemoj da se sekiras to ti utice na jajnike da se cite pojavljuju i sire svaki stres ti je ubistvo za policisticne jajnike. Poslusaj me jeste skupo ali meni je pomoglo PRENATAL NUTRIENTS ima 60 kaspula pije se 1 dnevno al ti pi dve ujutru i uvece prvi mesec ja sam posle njih zatrudnela odma evo 15 dana sma pila i nisam mogla da verujem i ona u apoteci mi je rekla da ga zene hvale i uzimaju nista ne gubis probaj i nemoj svaki dan ili svaki drugi dan sa pdnosima nek ti dragi uradi spermogram i videcete koliko mud ugo zive spermici i kakvi su nakon tri dana ako su tad super tako i muckajte ;)

Inace drage radila sam jutros betu rezultati posle dva user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:21:53   
Leanaa
Tuzna navijamo i za tvoju betu,,citala sam za to sto si pila, na istu je foru kao ELEVIT, samo sto je Elevit oko 1350 din,,ja ga pijem vec drugi mesec

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:24:13   
Leanaa
Draga Ivanka, mislim da je taj folikul onaj sto ne puca, pa ne dodje do ovulacije, umesto toga raste pa se pretvara u cistu,,Valjda su i lekici za to,, Citala sam da se to lekovima fino sanira i posle bude sve u redu, nadam se najboljem za tebe

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:36:25   
_dijana
Zelim prvo da se predstavim.
Moje ime je Dijana, imam 27 godina, zivim u Austriji - trazila sam vec odavno forum kao sto je ovaj.
citala sam dosta o vama i danas sam odlucila da vam se pridruzim.
Nadam se da ima mjesta za mene.
Malo ce mi biti tesko na pocektu dok skontam sve ovo kako funkcionise, al mislim da cu uspjeti.

< Poruku je uredio _dijana -- 27.11.2015 9:38:03 >

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:38:10   
tuzna29
Lena elevit mi nije pomogao nije ni mojim koleginicama on je slabiji i za nekog ko bas i nema problema puno i cisto zbog unosenja malo vitamina ovo je jaci lek tj jaci i cistiji vitamini zaista sve pohvale od mene ako nekom jos pomogne il ga je probao nek javi a ja zaista godinama nema sta nisam pila od bakinih recepata do lekova i nista do sad ;)

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:43:07   
Leanaa
Vazno je da si ti trudnauser posted image ..Meni je dr posle missed a preporucio Elevit jer ima najvise folne, taj sto ti pijes ima 0.4mg folne u dve tablete a Elevir 0.8 mg u jednoj, ali tebi je verovatno trebalo nesto drugo,,,vazno je da si ti sad nasauser posted image user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:44:22   
Leanaa
pozz Dijana, dobro nam doslauser posted image

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:52:55   
_dijana
Pozdrav Leanaa!
Hvala :)

Odma da predjem na stvar... moj muzi ja pokusavamo da dobijem bebu (u Februaru ce biti tacno 2 god.).
Mens mi kasni vec 9 dana. Danas sam pravila test koji je negativan.
Imala sam problema sa stitom z. pijem tablete ima vec godinu dana - sa kojima sam uspjela da sredim nalaze.
Jel mi moze neko preporuciti sta bi mogli jos pokusati?!
On je isto iso na preglede i kod njega je sve u redu.
Jedno stavno vise neznam sta da radim?!?

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 9:58:57   
Leanaa
Dijana stvarno ne znam, valjda ce se naci neko sa sliccnim problemom, ili da vidis na nekom forumu problemi sa zatrudnjivanjem i sl...Mislim ako je sve u redu, ja cu opet da se ponovim, da treba pratiti ovulaciju sa LH trakicama,pa ako ne bude rezultata posle dva meseca, otici na folikumetriju ,,moze doci di ovulacije, ali da ne pucaju folikuli,,Sad vec lupetam i nagadjamuser posted image

(odgovor članu _dijana)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 10:05:07   
tuzna29
Dijana dobro dosla user posted image

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 10:06:04   
Ivanka 75
Trco, perzistentni je folikul koji nije pukao nego ze "zakocio". Srecom kod mene se nije jos pretvorio u cistu, pa he to dobro.
A lepo se vidi folikul na ekranu.

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 10:07:26   
Leanaa
Ivanka izgleda da sam izucila ginekologiju:),,isto to sam ti gore napisala:)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 10:08:21   
_dijana
Hvala Leanaa :D
Mislim moram raci da imam vej kcerkicu koja ce sada u Decembru napuniti 7 godina. Ona mi je iz prvog braka. Tu se nije nista planiralo nit pokusavalo, desilo se samo od sebe...
Testirala sam dal ima ovulacija i svaki mjesec je normalno. Ciklus mi traje izmedju 34 i 38 dana...

@tunzna29
Hvalaaaa :)

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 10:15:24   
BubaBubica
dijana dobro nam došla i želim ti da što manje ostaneš u ovoj temi i da se preseliš u trudničke teme! user posted image
Jesi li skoro proveravala hormone? Za štitnu znam da je dobar zeleni orah, ili u medu ili u rakiji, mada sad je već kasno jer ga nema.

Devojke čekamo rezultate bete user posted image ali znam da su se lepo duplirale, presrećna sam zbog vas! user posted image

Kod mene još 4 dana, nekako mi se odužilo, već par dana sam pospana ali ne čudi me zbog ovog kilavog vremena. Grudi me bole standardno, kao i prošli mesec, bazalnu sam opet zaboravila da izmerim user posted image nisam je merila ni oko ovulacije pa ne znam ni kad je bila, stvarno nemam vremena niti se setim, ovaj mesec me baš stisle svakakve obaveze. Osećam već dve večeri bol u krstima kao da treba da dobijem, nadam se da neću, pogotovo ne ranije kao prošli mesec.

(odgovor članu _dijana)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Čekamo II crtice 11/15 [chat]
27.11.2015 10:19:13   
_dijana
BubaBubica hvala puno.
Proveravala sam hormone vec 3 puta do sada i sve je bilo u redu.
Za stitnu sam probala i taj lijek ali mi nije nikako pomogo, od njega mi je se stanje tolko pogorsalo da sam upadala kolko mi je bilo lose.
Sa tabletama sam sredila stitnu. Za nju se nebrinem vise. Mislim od sada ceo zivot moram trositi tablete, al je barem sve kako treba.

Jel neko od vas cuo za nekog travara iz Novog Sada ili Sremske Mitrovice.
Dobila sam dva kontakta pa su mi rekli da se obratim njima.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here