|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
6.1.2016 21:26:33   
vocicana
Pa mogla bi da se pozabavim tom problematikom, nije ti losa ta ideja. I onako mi je previse dosadno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
6.1.2016 21:29:10   
krin 40
odes u mozzart,otvoris karticu za on line kladjenje da ne izlazis svaki cas po ovoj zimi:):D Uplatis 500 din i eto ti zanimacije cas posla.Moze i muz malo da te uputi,xexexe

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 9:00:08   
Sensa86
Mir Boziji. Hristos se rodi. Srecan Bozic drage moje cekalice user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 11:27:48   
krin 40
Vaistinu se rodi.Srecan Bozic drage moje.Ovo je moj najdrazi hriscanski praznik.Zelim nam svima da sledeci proslavimo sa po jos jednim clanom domacinstva

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 12:15:00   
17 joka
Mir Boziji,Hristos se rodi!

da vam ovi praznici donesu ispnjenje najvece zeljeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 13:53:57   
Sensa86
I ja nam to zelim user posted image
Danas 13 dan,Lh trakica ima jaku lepu bordo debelu drugu liniju (bar da je na testu za trudnocu takva user posted image ) tako da ce nam biti veselo ovih dana.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 14:04:39   
Zemunka85
Ja nikada nisam pisala u crticama, ali na danasnji dan, pre 4god sam ja ugledala svoje dve, pa sam dosla da i vama, iskreno iz srca to pozelim. Ako ne danas - imate fore jos koji dan. Eeeeventualno nedelju. Sreeeecno user posted image

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 14:18:30   
krin 40
Hvalsla svima na lepim zeljama.Sensa tu je O..Danas i naredna tri dana u akciju:D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 15:18:45   
Sensa86
Daaaaa!!!! Najdivniji period u godini za pravljenje bebe. :-)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 15:21:16   
krin 40
Zelim ti uspesno muckanje i brzo pozitivan test:):D Ja opet krecem sa lh trakicama cim dobijem.Muckaj Sensa,muckaj:):):)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:10:21   
Sensa86
Evo provodim praznik Krin po tvom receptu,dete je kod babe a mi uzivamo :-D Kaze muz kad ga je odvodio- ides ti kod babe a mama i tata ce ti napraviti batu ili seku. On sirotan gleda i kao da da.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:13:06   
Sensa86
Mada Krin koliko si muckala ovaj mesec cudo bi bilo da nisi smuckala. user posted image Ja mislim da neces kupovati lh trakice ali videcemo za koji dan.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:16:26   
vocicana
Hristos se rodi cekalice, da vam se svi testovi zarumene do pucanjaaaaa!
Mislim da ce vas Krin 40 vrlo brzo napustitiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:50:51   
krin 40
Hvala Voci,ali red bi bio da ispratim prvo ove stare cekalice.Ja se bojim da sam PREMUCKALA,xaxaxa...ne znam ni da li sam imala O,ni kada.Dok sam dobijala na 28 dana mogla sam i da pogodim,ovako..ko zna.Ja sam od onih baksuza sto nemaju simptome ni O,ni T..nicega.Zato i moram da jurim trakicama.U svakom slucaju Sensa divno je kada ostanete malo sami.Moj sin sutra stize sa Kopaonika,cera u subotu od babe:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:54:54   
vocicana
Ma vazno je da motivacije ima, samo se volite I grejte, to je vazno, doci ce bebica, a ti mi najvise mirises na odlazak iz crtica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:57:02   
krin 40
jao Voci,daj Boze da ti se to otvorilo " sesto culo" u trudnoci,xaxa.A motivacije imam i da izvozim

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 21:59:56   
vocicana
Samo osobe sa tako pozitivnim stavom imaju sansu da plivaju, znam da je tesko,narocito crticama koje cekaju prvi bebicu, prosla sam to, ali mora se biti pozitivna,mora se razmisljati tako, super je to.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 22:02:25   
krin 40
Iskreno meni nije tesko da cekam,volela bih da bude bar do marta,u avgustu punim 41..ako sacekam preko toga ici cu cetvoronoske na porodjaj:-P

< Poruku je uredio krin 40 -- 7.1.2016 22:03:16 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 22:19:02   
vocicana
Pa polako, ja ti zelim da uspes u zamisli naravno kao I ostalim devojkama iz crtica. Drzim pesnice najjace!
Minsmo od sutra u sedmom mesecu. Mnogo me boli zeludac, nisam odavno osetila ovolike bolove.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
7.1.2016 22:20:55   
krin 40
to je prvo?Drugo ce ti bitu pesma:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
8.1.2016 10:39:19   
vocicana
Moje prvo dete je na putu I jedino, necu vise radjati. Zato ovako lepo I otvoreno bodrim sve vas koje ste raspolozene za veliku porodicu.
Nisam uzivala do sada kako sam mislila da cu, mislim na onaj najsebicniji osecaj meni je mnogo dobro, uzivam I bas me briga za druge .... Ali mozda se samo tako bzv namestilo.
Muka mi je mnogo, sinoc sam se okozila od povracanja, zeludac me je toliko jako boleo, ja nisam to zapamtila nikada, toliko jak bol.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
8.1.2016 13:31:29   
krin 40
Ih kako bi to bilo lepo da nam se u zivotu sve odvija onako kako smo zamislili.To je trenutan osecaj,a za pet,sest godina ces da zaboravis sve sto si rekla i shvatices da si predobra da bi bila sebicna:):D Uzivaj draga,mnoge bi sve dale da ih boli zeludac iz razloga zbog kog tebe boli

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
8.1.2016 14:22:18   
ivannna
evo i mene u ovoj temi
bas za Bozic sam dobila tako da moja 1.vto nije uspela,ali malo mi je cudno sto sam ok i sto nisam plakala,imam jos 3 smrzlica pa me valjda to odrzava u zivotu
vocicana draga-pa kad pre vec 7.mesec? kako reme brzo prolazi,a sto neces drugo dete? to sto te boli zeludac ti je mozda od silnog povracanja,sto ne pitas dr sta mozes za to da pijes?


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
8.1.2016 14:35:33   
vocicana
Ivanaaa mnogo mi je zao user posted image , ali hvala Bogu imas ih u frizideru, pa kada se odlucite, odmah da probate. Jao bre....
Vidis kako vreme ide, danas smo usli u sedmi mesec, mrda moj sin, uzivam u njegovim gurkanju, sada mu je bas postalo tesno. Mislim na tebe I drzim ti pesnice iz sve snage. Neka me je muka spopala, sta se desilo ne znam, znam samo da sam sinoc mislila da umirem sigurno. Malo hrana, vrlo verovatno da je protrcao I neki virus, bas sam jako lose bila.
Krin, nije sve bas tako jednostavno kako izgleda, ali neka se rodi ovo moje dete zivo I zdravo, druzicemo se jos.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 01/16 [chat]
8.1.2016 14:47:45   
branki*
Ivanna,zao mi jeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

RODJENDANSKA TORTA
bukimuki

DA LI STE ZA KUPOVNU TORTU ILI JE SAMI PRAVITE?

SAMA PRAVIM ZBOG SVOG I DETETOVOG ZADOVOLJSTVA (68%)

NARUCUJEM KUPOVNU JER JE LEPSA I UKUSNIJA (26%)

DOBIJAMO RODJENDANSKU TORTU NA POKLON (6%)


Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here