|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.7.2017 11:37:46   
LuBo
Odlična krema.Koristimo je svi u porodici.Od mladjih do starijih :-) Po preporuci dermatologa sam je kupila,i nisam se prevarila.Mučila sam muke sa koprivnjačom...moj suprug takodje..Deca je koriste zimi...I baki i deki smo kupili,oduševljeni su...Iskrena preporuka svima :-)

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.7.2017 16:08:05   
Vesna0911
Kada se beba rodila imala je osetljivu kozu, bila je blago crvena i vrlo suva... Probali smo veliki broj krema ali napredka nije bilo... napokon doktorka je preporucila Cortina T i vec posle prve upotrebe videli su se rezultati a nakon par nanosenja bebina koza je napokon bila kako treba meka, mirisljava, bez crvenila... Od tada koristimo samo ovu kremu, zaista je izvanredna...



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.7.2017 16:39:51   
krin 40
Ja sam ovaj treći put ponela CORTINA T kremu već u porodilište(pisala sam o tome u temi😃).Obzirom da ja imam svetlu i nežnu kožu i da su istu tu kožu od
mene nasledila starija deca nisam ni sumnjala da će i moj treći
beban imati istu.Osim što nas sada porodično štiti od svih poznatih neprijatnosti posebno prija bebinoj kožici.Nema nikakvih tačkica i crvenila poznatog i
nepoznatog porekla.Uživa beo i lep na mamuuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.7.2017 16:42:27 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.7.2017 14:52:06   
Dragce86
Mene je odusevila Cotrinat T krema kako mi je uspesno resila problem sa ojedom od znoja ispod vrata moje bebane, kao i kako mi je brzinski povukla osip na obrazima, vratu i prevojima laktova kada je bebac odreagovala na Milupa pirincane kasice ( pocela je da se cese nakon 3.dana primene te kasice i osula se po navedenim mestima ) , namazala sam Cortinat T i bilo je kao rukom odneseno. Iako je prvenstveno za ekcem, resava i ove tegobe - ojede, alergije :D

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.7.2017 18:38:48   
JelenaM.
Oba deteta su mi imali problem sa ekcemom sve smo mazali ublazi,ali nikako da prestane.Nas spas je bio CortinaT krema.Preporuka za sve roditelje,a i za nas odrasleuser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
11.7.2017 23:30:04   
marketing RR
Pišite nam iskustva user posted image user posted image

(odgovor članu JelenaM.)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.7.2017 14:59:35   
JelenaM.
Svaka rec je suvisna,CortinaT je najbolja krema sto postoji,resava svaki problem,mi smo najvise imali problema oko ekcema gde nam je jedino CortinaT pomogao i vise taj problem nemamo isto je koristimo oko alergija,ujeda insekata.Sad kad podjemo na more obavezno je nosimo.Svima je toplo preporucujem pogotovu za ove suncane dane cijoj kozi sunce ne prija,kao meni pa dobijem pecate.Mogu da je koriste deca,a i stariji.Odlicna krema za lice i telo.user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.7.2017 20:08:50   
Dragce86
CortinaT = nezamenljiva kremica koja je uvek uz mene i moju bebu! <3

(odgovor članu JelenaM.)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.7.2017 21:30:36   
AnitaZ
Mladem sinu i meni ponekad ozade ekcem na unutrasnjoj strani butine,ja sam sve isprobala i tesko prolazi.Volela bih da probam i Vasu !Hvala u svakom slucaju😀

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
30.7.2017 18:37:19   
marketing RR
Mamike, uskoro saznajemo dobitnice Cortinata, pišite nam iskustvaaaa user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
30.7.2017 20:40:33   
medamisko
Verujte, odusevljena sam kremom i zelim to da podelim sa svima koji su skloni iritacijama, upalama, raznim crvenkastim promenama na kozi.
Savrsena je u svim prilikama, mazem je deci bez ikakvih bojazni da im nece odgovarati. Najbolja visenamenska krema.Ovih dana sam bila duze vreme izlozena suncevim zracima, koza me je svrbela, ruke, lice, listovi na nogama, namazala sam vise puta kremu i toliko je ublazila svrab i koza je opet bila mekana i naravno uz Cortina T krem savrsena. Pharmalife proizvode koristimo svi!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
30.7.2017 21:03:22   
veselicaa
Nama je cortinat resio problem kada je beba dobila osip u pelenskoj regiji po prvi put sa sest meseci.Kasnije sam to povezala sa novom hranom koju smo u to vreme uvodili.Pokusala sam sa nekim kremama sa cinkom ali osip se nije povlacio.Bilo mi je bas krivo jer mi beba uopste ima dobar ten,nikada nije imala nikakvog crvenila ni osipa.Setila sam se da imam cortinat i mazala sam joj,posle drugog dana vise od 90% osipa je nestalo.Reci nemam koliko je delotvoran.Preporucila sam ga svojim prijateljicama,cak nas je i doktorka opste prakse koja mi je jednom pregledala dete,pitala sta koristimo protiv osipa i odusevila se kada sam joj opisala cortinat.
Vec duze vreme moja beba ima ispod nosica i na bradi a ponekad i oko ustiju na obrazima sitne crvene tackice,koje postaju izrazenije kada se umaze hranom ili kada je obrisem peskiricem.Probala sam i micelarnu vodu za bebe,cinkovu mast,neke kremice za lice ali nam nikako ne prolazi.Nemam trenutno cortinat jer sam ga potrosila a ovde ga nisam nasla ni u jednoj apoteci,bas je suprug obisao dosta.Moracu da ga nabavim jer verujem da bi nam resio i ovu situaciju.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.8.2017 20:18:48   
mikica88
Krema je odlična, lepo se maže , upija toliko dobro a rezultati vidljivi jako brzo, herpes, crvenilo, čak sam mazala kad me je ujeo komarac i svrab prestaje u trenu.
CortinaT krem je za mene otkriće stolećauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:16:39   
marketing RR
Naš dragi sponzor Lifemedic nije mogao da se odluči ovaj put 3 komentara, te nagradu dobija 5 Ringerajaca :)

(odgovor članu JelenaM.)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:18:23   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT kreme za JUL mesec je medamisko user posted image

IZVORNA PORUKA: medamisko

Verujte, odusevljena sam kremom i zelim to da podelim sa svima koji su skloni iritacijama, upalama, raznim crvenkastim promenama na kozi.
Savrsena je u svim prilikama, mazem je deci bez ikakvih bojazni da im nece odgovarati. Najbolja visenamenska krema.Ovih dana sam bila duze vreme izlozena suncevim zracima, koza me je svrbela, ruke, lice, listovi na nogama, namazala sam vise puta kremu i toliko je ublazila svrab i koza je opet bila mekana i naravno uz Cortina T krem savrsena. Pharmalife proizvode koristimo svi!



(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:19:29   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme za JUL mesec je Dragica Draga user posted image

IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Nasa je ogromna sreca sto nismo bacali pare na raznorazne kreme i preparate za suvu kozu sklonu ekcemu...
Naime, CortinaT sam najpre pocela da koristim ja... u prvoj trudnoci, jer mi je koza lica postala neverovatno suva. Dermatolog mi je savetovao CortinaT... ja sam prosto bila odusevljena i prosto nisam mogla da verujem kako mi je regenerisao kozu... od suve koze koja se perutala, crvenela i svrbela, povratila sam normalnu kozu kakvu sam imala pre, zahvaljujuci CortinA kremi... toliko sam ga koristila, da mi je jedno vreme sluzio i kao mleko za telo, ka sam celo telo mazala sa ovom kremom 😁😁
U drugoj trudnoci sam imala manji problem sa suvom kozom, vrlo moguce zbog toga sto sam od samog pocetka koristila CortinaT. I sada ga mazem kao dnevnu i nocnu kremu. Odusevljena, blago receno...
A kada nam je pedijatar za drugu bebu rekao da ima suvlju kozu, i da bi trebali da uzmemo preventivno neku kremu (da je ne bi svrbelo, da se ne bi stvorio ekcem) i kada nam je prvo rekla ,,evo recimo ja bih preporucila CortinaT" bila sam u cudu, jer nisam razmisljala o tome da i bebe mogu da ga koriste... kada sam procitala sastav i videla da je skroz prirodan i biljnog porekla, mackali smo bebu svakodnevno....
Zaista, nasa preporuka od ❤ za celu porodicu!!!


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:20:10   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme za JUL mesec je Vesna0911 user posted image

IZVORNA PORUKA: Vesna0911

Kada se beba rodila imala je osetljivu kozu, bila je blago crvena i vrlo suva... Probali smo veliki broj krema ali napredka nije bilo... napokon doktorka je preporucila Cortina T i vec posle prve upotrebe videli su se rezultati a nakon par nanosenja bebina koza je napokon bila kako treba meka, mirisljava, bez crvenila... Od tada koristimo samo ovu kremu, zaista je izvanredna...





(odgovor članu Vesna0911)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:20:45   
marketing RR
Četvrti dobitnik CortinaT kreme za JUL mesec je krin 40 user posted image

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ja sam ovaj treći put ponela CORTINA T kremu već u porodilište(pisala sam o tome u temi😃).Obzirom da ja imam svetlu i nežnu kožu i da su istu tu kožu od
mene nasledila starija deca nisam ni sumnjala da će i moj treći
beban imati istu.Osim što nas sada porodično štiti od svih poznatih neprijatnosti posebno prija bebinoj kožici.Nema nikakvih tačkica i crvenila poznatog i
nepoznatog porekla.Uživa beo i lep na mamuuser posted image


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:22:32   
marketing RR
Peti dobitnik CortinaT kreme za JUL mesec je JelenaM. user posted image

IZVORNA PORUKA: JelenaM.

Oba deteta su mi imali problem sa ekcemom sve smo mazali ublazi,ali nikako da prestane.Nas spas je bio CortinaT krema.Preporuka za sve roditelje,a i za nas odrasleuser posted image



IZVORNA PORUKA: JelenaM.

Svaka rec je suvisna,CortinaT je najbolja krema sto postoji,resava svaki problem,mi smo najvise imali problema oko ekcema gde nam je jedino CortinaT pomogao i vise taj problem nemamo isto je koristimo oko alergija,ujeda insekata.Sad kad podjemo na more obavezno je nosimo.Svima je toplo preporucujem pogotovu za ove suncane dane cijoj kozi sunce ne prija,kao meni pa dobijem pecate.Mogu da je koriste deca,a i stariji.Odlicna krema za lice i telo.user posted image

(odgovor članu JelenaM.)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 14:57:55   
krin 40
Hvala Lifemedic-u i RR na divnoj nagradi za bebanauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.8.2017 17:31:33   
medamisko
Zahvaljujem se i sponzoru i predivnom timu RR user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
5.8.2017 12:26:10   
IvanaSK RR
Divno, cestitamo!
Bravo za fantasticnog sponzora!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
5.8.2017 12:51:21   
Dragica Draga
O, divno, bas ste me obradovali 😊
Hvala puno RR, a i sponzoru!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.8.2017 16:20:55   
dddaca
CortinaT volim da koristim prvenstveno zato sto je dosta efikasan kod problema sa kozom, a istovremeno ne sadrzi kortikosteroide. Pored toga, u svom sastavu sadrzi i lekovito bilje sto je po meni bio jos jedan dodatni razlog da ga probamo. Nakon sto smo se uverili u kvalitet i delotvornost, postao je must have u nasoj kucnoj apoteci. Lagan je, lako se nanosi i razmazuje i koza ga brzo upija i ostaje hidrirana. Malo je intenzivnijeg mirisa, ali ne smeta. Iznecu nase najnovije iskustvo sa njim. Na letovanju se cerkici pojavio osip i crvenilo u predelu grudi i ledja. Obzirom da joj se to nije ranije desavalo, nismo bili sigurni da li je osip od vrucine ili je alergija na sunce. Moram da priznam da nisam ni znala da je CortinaT efikasan i kod alergije, ali zbog crvenila resila sam da je namazem uvece nakon tusiranja. Do ujutro je crvenilo bilo dosta ublazeno, ali nije se potpuno povuklo. So, sunce i znoj su u toku prepodneva ponovo iziritirali kozu, tako da sam odlucila da se narednih dana kupa u maici i ukljucili smo antihistaminik, uz mazanje CortinaT kreme, naravno. Osip i crvenilo su se povukli, tako da smo vec drugog dana skinuli maicu, a CortinaT kremom sam nastavila da je mazem svako vece nakon tusiranja tokom boravka na moru, kako bi joj koza bila hidrirana i kako bi sprecili eventualno crvenilo.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.8.2017 22:37:48   
mikica88
Sestra mi ima horor po kozi, bubuljice i crvenilo na donjem delu lica. Preporucila sam joj Cortina T krem, nadam se da ce joj pomoci. Ja koriati. Vec duze kremu i odlicna je . Cak i nakon depilacije nausnica natapkam i nema onog crvenila i umiri mi kozu, takodje i po rukama.
Kozmeticarka mi je nedavno odusevljeno rekla da ne moze da veruje koliko mi je svezija i blistavija koza. TAko da Vasu Cortina T , a i moju preporucih rado. Nadam se da ce seki pomoci, podelicu svoje iskustvo i ovde i preporuciti gde dod bude trebalo, carobna CortinaT.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here