|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
30.9.2016 23:28:31   
Mala Elena
Zelim da pohvalim Cortinat T kremu koju ja koristim za suve delove na kozi ruku , koji se redovno iziritiraju deterdzentima za sudje i raznim drugim sredstvima za ciscenje , pa ovu kremu moram uvek da imam , kako kuci, tako i u torbi kada podjem bilo gde. Svakodnevno je mazem , nakon cega je koza mekana i ovlazena i crvenilo nestaje. Ova krema se brine kako o bebama, tako i o mamama user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.10.2016 19:45:05   
IvanaSK RR
Drage, jel pisete o ovoj magicnoj kremi? user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.10.2016 20:00:48   
isidora88
Nedavno mi se vratio ekcem po rukama, pokusala sam i sa kortikosteroidima, pavlovicevom i jos gomilom nekih krema za ruke, za suvu kozu, i jos nekim bebecim kremama da mako ublazim svrab i susenje i pucanje koze i nista nije pomoglo. Kupila sam CortinaT neki dan i stanje je mnogo bolje, svraba nema, popucala koza zarasta i napokon su mi omeksale ruke, nisu vise kao smirglauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.10.2016 22:52:59   
Animsaj9
krema je spas! Zene je koriste za sveee!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
5.10.2016 11:10:59   
Animsaj9
Upravo mi je stigla kremica!
Jaooo moje srece kad sam videla postara user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
5.10.2016 15:09:34   
Khaleesi
Bio je postar i do nas hvala RRuser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.10.2016 18:25:05   
Jelenaspy
I mi smo dobili juce, ali ja nisam stigla da se javim... Hvala!!!! Dala sam devojci da otvara paketic, nije znala sta je unutra i bas se obradovala. Kaze: "Oooo.... nova kemica!"user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.10.2016 18:38:54   
isidora88
Bravo za sponzora, meni se stanje vec vidno pobosljalo sa ovim ekcemom, ono sto mi se jos svidja je sto ne ostavlja mastan sloj, nego odmah lepo upije i budu nezne rukeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jelenaspy)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.10.2016 8:44:39   
vocicana
Zahvaljujuci majci prirodi, nasledila sam atopijsku dermogradju i sa njom i izvesne probleme vezane za negu koze.
Nedavno, od sestre sam dobila Cortina T kremu da probam jer su promene na rucju postale tragicno lose. Suvoca koze, ispucalost i redovnokrvarenje iz ogrubelih ragada su mi vec postale strasan problem. Svrab, iritacija i krvarenje je prestalo nakon 6 dana koriscenja ove fantasticne nekortikosteroidne kreme, hvala vam PharmaLife, za sve sto ste nam omogucili, da probamo i budemo zadovoljni.
Ruke su se drasticno smirile, iako jos uvek perem rucno gomil stvari, svako pogorsanje CortinaT krema sredjuje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:13:37   
marketing RR

Prvi dobitnik za septembar mesec user posted image

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Za Cortinat sam cula od tetke, ona je lekar a ima i problema sa kozom. Ona je svakodnevno koristi a i preporucuje pacijentima. Tako sam i ja pocela da je preporucujem cim vidim da neko ima, najcesce ekcem posto je vrlo uocljiv. A onda, jednog dana, mojoj bebi se pojavilo neko crvenilo u pelenskom delu. Nesto kao pelenski osip, kao ekcem. U trenutku se zabrinem, ali setim se Cortinata, odem i kupim ga... Za nekoliko dana bebi je sve nestalo. Posto sam ja asmaticar i cesto imam promene na kozi, nazvane atopijski dermatitis od strane koznog lekara, pocnem i te promene da tretiram Cortinatom i odusevim se. Starijem detetu sam ujede komaraca mazala istim jer sam ovde procitala iskustva drugih. A onda je i suprug, ponesen mojim odusevljenjem, poceo da maze crvenilo posle brijanja ovom kremom. Sta da vam kazem, ovu kremu uvek bi trebalo imati kako u kucnoj tako i putnoj apoteci. Mogla bi zatrebati svim clanovima porodice u nekom trenutku.
Cortinat - za zdravu kozu cele porodice!!!


(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:14:27   
marketing RR


Drugi dobitnik za septembar mesec user posted image

IZVORNA PORUKA: Tajčica


Bebac je pre neko veče, valjajući se po tepihu, nekako zgulio obraz, tj verovatno ga je nažuljao na tepih + prljavština, i eto reakcije u vidu crvenila na obrazu (koje je nama gadno delovalo, ah mi roditelji). Namazali smo CortinaT pre spavanja, i ujutru ničeg nije bilo. Kaže moj muž - pa ovaj CortinaT baš deluje!
I mene CortinaT spašava u ovom prelaznom periodu, kada je vreme varljivo, čas toplo, čas hladno. Ruke mi toliko ispucaju, ali CortinaT spašava stvar. Koristimo ga svi u kući i svima ga preporučujemo. Fine je teksture, lako se razmazuje i divno miriše.


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:14:49   
marketing RR


Treći dobitnik za septembar mesec user posted image

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Cortinat nam je spas!
Cvrletu na svaki pad imuniteta izbije ekcem po licu, a kako je krenuo sada u vrtic eto radosti.
Uglavnom, nemam fotografiju gde se vidi ekcem preko celog obraza a najizrazenije ispod oka, ali je zato tu fotka od sinoc - treci dan koriscenja, ostao je da se povuce jos taj najizrazeniji deo, a na osnovu iskustva dosadasnjeg, potpuno povlacenje ocekujem da vidim prekosutra ujutru.

Evo kako je sinoc izgledalo

user posted image


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:15:36   
marketing RR

Molimo dobitnike da nam na pp pošalju: ime, prezime, adresa (u Srbiji) i broj telefona.

Čestitamo user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:15:59   
vocicana
Bravo spopnzor i RR!! Cestitke dobitnice!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:16:35   
veselicaa
Cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:21:08   
marketing RR


Pišite nam i dalje iskustva user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:30:16   
IvanaSK RR
Čestitam user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:32:46   
muzicarka
Hvala puno!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2016 20:40:17   
Khaleesi
Cestitamouser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.10.2016 23:17:01   
marketing RR

Pišite iskustva, čekamo vas user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.10.2016 23:19:28   
lesica
Joj ja tek sad vidim da smo osvojili, a nisam zbog toga pisala user posted image
Nego sam ja zaista oduševljena CortinaT-om, jer od početka rešava stvarno sve probleme sa Damjanovom kožom.

Hvala user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.10.2016 18:57:31   
LauraAndrija
Cortina T je naš spas! Koristimo za cerkicu koja ima dve godine, ona ima atopijski dermatitis. A po preporuci pedijatra koristimo i za sina koji ima pet meseci, ali od trećeg meseca koristimo za ujede od insekata, dok mama koristi za ruke jer imam kontaktni dermatitis.Danas je bebi izbilo nešto po licu i naravno odmah mazemo CortinaT i verujemo da ce pomoci i za to. Odlican je!

user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 25.10.2016 20:15:53 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.10.2016 19:02:00   
LauraAndrija
Kako da postavim sliku bebe?😯☺

< Poruku je uredio LauraAndrija -- 25.10.2016 19:05:40 >

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.10.2016 19:08:35   
dunja RR

Draga Laura, pogledaj ovde uputstvo KLIK OVDE, ako ne uspeš, pošalj nam na mail info@ringeraja.rs pa ćemo dodati.

Hvala na tvom sjajnom iskustvu!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.10.2016 19:11:11   
Ana RR
Mi smo pri kraju, koristimo baš često. Marku mažem svako malo a i mm je koristi pošto mu se na ruci pojavio ekcem i baš je zadovoljan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here