|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ah Valentinovo
12.2.2018 13:42:53   
Sanjica26 RR
To nije nas praznik, tako da ga ne slavim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Ah Valentinovo
24.2.2018 0:02:08   
Srecko47E
Ne slavimo ga.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 10:58:26   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ko je zaljubljen srecno mu Valentinovo,ko nije srecan sveti Trifun user posted image


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 11:15:00   
Sanidej
Mi danas idemo na slavu porodicno.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 11:33:53   
Ana RR
Ne slavim ni jedan ni drugi lol
Ali mm me iznenadio jutros

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.2.2020 11:34:55 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 12:07:52   
Sanidej
Ne slavis, ali si odlicno prosla :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 12:17:48   
Mirko Svirko
Srecan vam dan zaljubljenih.. I srecan Sv. Trifun. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 13:31:28   
nata11
Mi pripremile tati omiljenu cokoladu, odstampale cestitku, imamo i mini torticu. Jos da odremamo i obucemo crveni dzemper i suknjicu 🥰🧚‍♀️💜



_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 13:53:00   
bubulence
Pa ne znam da li ga slavimo... Jutros me je na jstuku docekao ferrero, ali me je docekao i pre 2 nedelje, a neke 2-3 nedelje pre toga moj omiljeni sweetic...  Jeste dan zaljubljenih i jeste mi ostavio cokoladice ali to radi bar jednom do dva puta mesecno... Prosle god smo na dan zaljubljenih otisli na veceru ali samo zato sto su devojke insistirale, inace nama ne bi palo na pamet da idemo zbog dana zaljubljenih. Ja sam zaljubljena kao i prvog dana, za njega ne znam da li je zaljubljen ali paznju stvarno poklanja tako da mi za te stvari ni najmanje nije potreban neki americki praznik. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 14:33:54   
Misha i Ljisha
Ne slavimo mi to. Mada prosle godine mi je doneo rucak od kineza. I to zato sto sam ga prethodno fest iscimala ne zbog dana zaljubljenih vec zbog nekih drugih stvari. U principu kao i bubi bude tako tih sitnica relativno cesto. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 14:54:18   
Sanidej
Meni je mnogo slatka Natina ideja za proslavu :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 15:22:28   
flamingos
Divno Nato❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2020 18:00:59   
smeško
Не славимо.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2020 12:52:51   
vocicana
Ne obelezavamo dan taj kao neki koliko poseban, ali sam juce dobila divan buket cveca, sto me je neopisivo puno obradovalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2020 13:01:52   
flamingos
Divno Voci.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2020 13:03:34   
vocicana
Tako sam se bradovala cvecu prve godine kada smo poceli da zivimo zajedno, za rodjendan dobila divne zute gerbere u nekoj korpici, sada nezno roze ruze, bas sam se puno obradovala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2020 13:39:33   
Sanidej
Bas ti je pazljiv muz Vocicana. Cvece uvek moze i u mom slucaju knjige.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 8:42:54   
branki*
nekada smo obelezavali,nekom sitnicom ili izadjemo na pice i vecericu uvece....nekad samo se setim da je dan zaljubljenih.
posto je danas taj dan,da obelezim temuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 8:46:25   
mama Jo
Mm i ja smo se dogovorili da ne kupujemo nikakve poklone jedno drugom ove godine.
Probacemo vcrs da otvorimo neko vince i malo da se podruzimo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 8:53:05   
branki*
podruzite se,mama jouser posted image i ja bih mogla neku vecericu da spremim lepu,videcu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 9:34:12   
flamingos
Ako,mama Jo,podružite se.Inače,danas je Sveti Trifun u zemlji Srbiji.Branki,uživajte.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 10:29:45   
branki*
da,da,od mm kolega ode da obrezuje vocke na imanju,kaze-valja se danas,da dobro rodeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 10:32:15   
flamingos
Upravo tako,Branki.Nemam ništa protiv svih koji slave ovaj dan kao dan zaljubljenih,ali kod nas je ovaj praznik.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2021 12:43:01   
Duškić
Mmm vise vina danas treba da se pije i ljubaviska user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here