|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.10.2016 21:49:29   
vocicana
Hvala Pharmalife!!! Mnogo sam srecna! Hvala RR!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.10.2016 22:05:56   
IvanaSK RR
Cestitkeuser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.10.2016 22:07:49   
Animsaj9
Čestitam, prava stvar user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.10.2016 0:45:42   
degu
Čestitam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.10.2016 8:28:44   
isidora88
Cestitamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.10.2016 12:01:48   
vocicana
Hvala devojkeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.10.2016 14:06:39   
mila83
Bas sam se prijatno iznenadila !user posted image Pisala sam u ovoj temi pre nepuna tri meseca (kad se setim, sa terase u Kumboru )
Hvala najlepse RR i sponzoru ! Trenutno koristimo Omega junior kapi,najmladja T ide u jasle, pa zbog jacanja imuniteta..da kucnem,za sad smo zdravi !

Hvala devojke na cestitkama ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.10.2016 14:14:22   
Mariya
user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
19.10.2016 20:34:58   
IvanaSK RR
user posted image

Evo i nas sa našim omiljenim proizvodom :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
19.10.2016 20:36:52   
muzicarka
Mnogo ste slatki

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
19.10.2016 21:08:20   
Khaleesi
Kako je slatkisuser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
19.10.2016 21:38:50   
isidora88
Fitobalm, nas najbolji prijatelj od rodjenjauser posted image Bebac je prehladjen skoro svaki mesec i uz fitobalm sve bude lakse i bebac ga voli jer mu otpusi nosic i lakse dise kad spava zahvaljujuci lekovitim sastojcima fitobalma. Sve pohvale, ja sam odusevljena svom Pharmalife proizvodima, i sto je najbolje cela porodica moze da ih koristi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
20.10.2016 8:22:00   
mila83
Ivana, preslatki ste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
21.10.2016 17:13:32   
Bubamara14
prva beba, prva prehlada... PANIKA!
Po preporuci apotekara u naš dom je došao FITOBALM. Mazem bebu po leđima i grudima..., mentol... to je miris koji se širi sobom,
lakse disem i ja..., a tek beba... sigurno je tako.
Par dana korišćenj sve ok.
Punih 11 meseci, početak prilagođavanja u obdaništu. 3 dana idemo, 5 bolujemo.
Kašlje, pun šlajma, dr prepisuje BRONCAMIL.
2X DNEVNO 7 DANA SUPENA KAŠIKA ..., šlajm izbačen, beba zdrava.
sada malo kašlje, Fitobalm i broncamil su na dohvat ruke, jer prirodno je- ne može da škodi..
Oktobar mesec kišovit i hladan. Pravo vreme za curenje nosa, kašalj... ali uz prave preparate mi nemamo tih problema. Broncamil sirup se može
koristiti kao dodatak ishrani i tako ga i koristimo. Verujem da smo njegovom upotrebom mogućnost za prehladu sveli na minimum.
Hvala !!!
user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.10.2016 11:08:45   
isidora88
Mi koristimo fitobalm skoro svaki mesec, uvek je neko prehladjen, ali ekspresno pomaze kad redovno mazemo, lakse disu deca i nema zapusenog nosa pa su noci mirneuser posted image
Kupili smo i immuno pa i to koristimo, verujem da ce nam pomoci da prebrodimo sezonu gripauser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nensifensi)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.10.2016 11:22:01   
Animsaj9
Ivana pravi je medenjak user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
31.10.2016 21:59:36   
Sojka
I vrapci na grani, za apis golu znaju, od kad je koristimo, svi, osim mene, su bolesni u kraju. U maminoj je torbi, non stop taj sprej i kada trpam prljave ruke u usta, ipak bude sve okej.A ako nosic bude zapusen, tu je magicni fitobalmic da ubrzo resi i taj problemcic,kao magicni stapic.Ko pharmalife, ni jedan proizvod, nije koristio, ne zna sta je propustio.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
1.11.2016 11:50:03   
Dragce86
Nisam znala da ovaj konkurs i dalje traje, jer sam prvu objavu videla u martu ove godine i pomislih da je odavno zavrsen!
Kao lekar, propisivala sam Apis Golu mnogim mojim malim pacijentima sa upalom grla i problemima sa nosicem, a Broncamil sirup za kasalj.
Iskustva roditelja su pokazala da su preparati efikasni i da ce ih i dalje koristiti i preporucivali su jedni drugima.
Meni ostaje da kao buduca mama ( za par meseci cu dobiti prvu bebu ) i ja iste licno isprobam i podelim svoje utiske sa vama.
Srdacan pozdrav za RR tim kao i Pharmalife kompaniju! Samo tako nastavite... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
2.11.2016 1:10:45   
Bibilib
Dragi nasi drugari zelimo da podelimo nase iskustvo Pharmalife proizvodima sa vama...
Kao i svake godine tako i ove kada dodje vreme prelaznog doba zavkadaju svakojaki virusi i nevolje.
Treba se dobro cuvati tih vremenskih promena i virusa ali prosto nekada nista ne mozemo da ucinimo po tom pitanju.
Evo npr.moj stariji sin ima 8 godina jos je mali i prosto ja vodim racuna o njegovom oblacenju i leti i zimi...ali svake godine u ovo vreme i tokom zime on se prehladi...tu nastaje kadalj do iznemoglosti.Probala sam razne sirupe ali mu nista ne bi pomoglo,medjutim kada sam cula za BRONCAMIL sirup po preporuci doktora resila sam da probam i verovali ili ne njemu je kasalj prestao posle drugog dana koriscenja. Davala sam mu tri puta dnevno po supenu kasiku i kasalj se vec prvog dana malo smirio i prskala sam mu grlo Apis Golom ,sto mu je zaista pomoglo...
Evo i sada primenjujemo Broncamil sirup jer je ponovo poceo da kaslje i vec mu je bolje....
I zato zelim od sveg srca da zahvalim svima koji su napravili ovaj sirup i sve Pharmalife proizvode jer pored ovog fantasticnog sirupa koristimo i Mapez sprej jer mi je mladji sin alergican na komarce i stvarno je vrh,takodje koristimo i Fitobalm za lakse disanje i odlepljivanje sekreta sa pluca... Za sada imam samo reci hvale za ove proizvode i preporucujem ih svima BEZ DVOUMLJENJA....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
2.11.2016 10:47:04   
mila83
Samo da javim da je nas Pharmalife paket stigao jutros! user posted image Na poslu sam, javio mi je muz.Kad stignem kuci, fotkam, pa postavljam slicicu.
Hvala najlepse RR i sponzoru ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
2.11.2016 16:41:55   
vocicana
PharmaLife paket je danas stigao, hvala draga moja Rringerajo, dragom sponzoru posebno hvala, volim Vase proizvode!
SLiku sam napravila, kasnije cuje postaviti. Ulepsali ste mi dan!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
3.11.2016 22:03:35   
LauraAndrija
Evo i mi da podelimo naše iskustvo Pharmalife proizvodima. Za cortinat kremu sam pisala iskustvo, to je naš spas, koristimo je u razne svrhe, prvenstveno za cerkicu ( Lauru) koja ima atopijski dermatitis, bebi za ujede, a mama koristi za kontaktni dermatitis ruku. Fitobalm gel koristimo još od Laurinog rodjenja (ni sami ne znamo koliko smo kutijica potrosili) i odličan je kod prehlade i zapusenog nosica. To je prvo što namazemo kada dodje do prehlade na grudi, ledja i ispod nosića, a sada je koristimo i bebi jer je imao prvu prehladu. Odmah otpuši nosić, lakše se diše i bolje spava.Koristimo ga i mi odrasli, sve pohvale. Po preporuci apotekarke kupili smo i sprej Mapez koji je zaista odličan i divno miriše. Oboje su imali ujede od komaraca(koje smo izlečili čudesnim cortinatom) i posle prvog nanošenja Mapza rezultat je bio fantastičan, novih uboda nije bilo i koristimo ga svi u porodici. Laura koja ima dve godine i bukvalno odbija svu hranu i što je najgore nema apetit i ona "nikad nije gladna" poceli smo da koristimo appetito sirup sada prvu bocicu i već ima uticaja počela je bar nešto da jede, očekujemo još bolji rezultat. Pharmalife najbolji, sve pohvale! Evo i zadovoljnih korisnika user posted image Laura i Andrija user posted image
user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
3.11.2016 22:12:01   
lesica
Hihihihi slatkoće user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
14.11.2016 17:52:42   
Sojka
Dosao je dan da se i ja razbolim...obaveze,umor,pad imuniteta...I naravno,nista konkretno ne mogu,jer dojim.Pozovem drugaricu,dr opste prakse i pitam je da li mogu,maka apis golu,jer je to jedini 'lek' koji imamo konstantno u kuci...grebe grlo,suvoca,kasalj,bol...Posto je odgovor bio potvrdan,vec posle drugog prskanja,osetila sam olaksanje! Bezbroj puta,hvala onome ko ga je izmislio!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
17.11.2016 22:42:31   
Dragce86
Sjajni Pharmalife! Divne pokloncice ste osvojile mamice, nece biti zime za vase klince, niti ih ijedna prehlada moze spreciti u ovih hladnim danima da se igraju, uzivaju i rastu a sve zahvaljujuci Pharmalifu!! user posted image

(odgovor članu Sojka)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here