|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mesečni ciklus žene
24.7.2020 22:36:42   
mama Jo
Secam se skoro da je bila aktivna tema o virku, ali tih par dana dok smo bili u gradu sam skroz zaboravila da kupim, a ovde nije bilo u apoteci, jedino da naruci a nisam bila sigurna koliko cemo ostati.
Cim odemo za NS uzimam.
Bas me iscrpi to stanje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Mesečni ciklus žene
24.7.2020 22:42:28   
Mirko Svirko
Sanjice, virak kapi ili virak caj?

I ja cu da probam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Mesečni ciklus žene
25.7.2020 10:14:27   
branki*
meni stalo krvarenje skroz.cekam sad da dobijem,pa da vidim kako ce biti sa ciklusom.inace jedva cekam da dobijem,da se to ustali i izregulise kako treba.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Mesečni ciklus žene
25.7.2020 10:34:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Sanjice, virak kapi ili virak caj?

I ja cu da probam.



Virak kapi

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Mesečni ciklus žene
25.7.2020 12:13:46   
flamingos
Kapi i ja pijem.Videćemo kakva je situacija.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Mesečni ciklus žene
6.11.2020 16:42:15   
Andjelcicc
Zene, moze li mala pomoc?

Menstruacija mi je da kazem redovna, dobijam na 26 do 29 dana, npr. Zaredja 3 meseca na 28, pa onda jedan na 26 i tako, međutim danas mi je 21 dan cilusa i krenuo mi sekret onako rozikast, inace mi tako ciklus krece, da napomenem prosli mesec su me bas bolele grudi i pre i za vreme ciklusa, a nastavilo se i posle, ne toliko puno, ali bolelo je, i sad me ovo poremetio skroz, od ponedeljka cu zvati dr, ali da cujem i vase misljenje. Hvala unapred 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Mesečni ciklus žene
6.11.2020 16:48:45   
vonavoj
Dr ce ti reci da je ciklus od 21 do 35 dana sasvim normalan...dogodi se disbalans....stres, bolest,sve to utice..


(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Mesečni ciklus žene
6.11.2020 16:51:54   
Andjelcicc
Hvala Von puno, to i ja mislim, verovatno su uticali stresovi nesvesno u poslednje vreme, baka mi je umrla skoro, pa sve ovo oko ovog ludog stanja, plus ove lude temperature, a i godine haha. Hvala jos jednom 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Mesečni ciklus žene
6.11.2020 17:43:44   
flamingos
Andhelcicc,slažem se ss Von.Koliko godina imaš(ako nije tajna)?❤


(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Mesečni ciklus žene
6.11.2020 17:51:59   
Andjelcicc
Flamingos, nije tajna 40, i tebi hvala puno 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Mesečni ciklus žene
6.11.2020 18:05:04   
flamingos
Nema na čemu.Mlada si ti još.U septembru sam napunila 47.🙄.Pošto nema teme"Da se smejemo manama"(ili je nisam pronašla)napisaću ovde-par dana pre rođendana uđem u prodavnicu,uzimam broj 4 i broj 6,stižem do kase,smejem se,vraćam se i ostavljam šesticu i uzimam broj 7,ha,ha.Pa ono,iskreno,tad još i nisam imala 47,već 46(a svećice kupujem kako bi mi ćerkica,koja ima 10 godina,otpevala"Divan dan").A što se ciklusa tiče tu sam nikakva.U domu zdravlja luda kuća,te ne radi moja dr.te kad odem nije tu sestra koja zakazuje.E,a neću namerno privatno da idem.Ne dobijam redovno,boli stomak,grudi,mučnina,ma-jednom rečju užas.Sad bih da dam krv,urade analizu hormona i vide jesam li ili nisam u menopauzi.Kažu mi u domu zdravlja da primaju samo trudnice i hitne slučajeve.Rekoh joj"Hitan slučaj sam da hitniji ne može da bude.Živite vi ovako sa svim ovim mukama."Pozdrav.❤


(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2020 1:24:51   
dunja RR
Anđelčić ja sam pre 3 dana počela da krvarim u sred ciklusa, obilno, ne baš kao ciklus ali skoro pa tako. Ciklus sam imala pre 12 dana, ali ne bih rekla da je od ovulacije, jače je krvarenje. Dešavala mi se sukrvica i blako krvuckanje za vreme ovulacije, ali ovo je drugo.
Vreme mi je za sistematski, planirala sma da zakažem sledeće nedelje, pa videću. šta je ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2020 5:04:15   
Andjelcicc
Dunja, sinoc mi svekrva prica da je mnogima poranio ciklus, tako da pojma nemam sta se desava...Meni je sinoc krenuo definitivno ciklus... Sasvim normalan, sem toga sto je poranio... Hvala zene, divne ste, bas sam se ufrkisala... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2020 7:07:21   
pari
Dunja, moze biti od polipa...svakako proveri



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2020 8:47:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dr ce ti reci da je ciklus od 21 do 35 dana sasvim normalan...dogodi se disbalans....stres, bolest,sve to utice..





U pravu je Von. Svakako ako nisi skoro isla na kontrolu idi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2020 13:59:51   
dunja RR

Hocu, ili miom,imam jedan ali je bio mali do sada.Mada kazu da od korone hoce ciklus da poludi, to je jedna od posledica, pa i na to sumnjam jer bas cudno dobijam od kako sam imala koronu.
IZVORNA PORUKA: pari

Dunja, moze biti od polipa...svakako proveri






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Mesečni ciklus žene
13.11.2020 23:12:28   
vocicana
ndjelcicu i Dunja RR, kod mene veoma slicna situacija, danas sam pocela Cyclo Proginovu da pije, vrv nisam lepo napisala, krvarenja na 14...17...18 dana, 4 puta zadnjih 5 meseci, stitasta mi je proradila, tj preradila se, radim kontrolu analiza za koji dan, pa da vidim da li cu i to da krenem da pijem, msm hormone. Svaki put hormonski status super, a ja nikakva, kao da sam tek sada prvi put dobila, pa ce da tera jos 30 godina. Fuj!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Mesečni ciklus žene
27.3.2021 23:21:53   
mati
Kakav sam odliv imala sada. I to posle tuširanja. Znaci prošlo je 15 min i ja da ustanem, ono krenulo katastrofa. Brzo u kupatilo ugrusci...
Ato mi se dešava evo već par godina, da mi se stvaraju ti ugrusci. Dr kaze da nije ništa strašno, da je normalno. Ali ne znam više. Uplašila dam se bas. I evo lezim i drhtim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Mesečni ciklus žene
27.3.2021 23:23:43   
Sanjica26 RR
mati, ne brini se. Meni se to desava. Ali me to jako iscrpi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Mesečni ciklus žene
22.4.2021 21:39:49   
vocicana
Jedva nadjoh temu, uzasan pad prolaktina, posle onih slinih krvarenja, Cyclo PROGYNOVA tri meseca i nista. Sada pijem kontracepciju, dva meseca ni sa tabletama nisam dobila, kada je krenulo, pa malo je reci da je smesno krvarenje bilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Mesečni ciklus žene
22.4.2021 22:04:08   
flamingos
Voci,I ti mučiš muku sa ciklusom?I ja.U ponedeljak imam zakazano kod ginekologa.Videću šta će da mi kaže.Hajd da se to sve normalizuje što pre.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Mesečni ciklus žene
23.4.2021 18:04:19   
Maraj
Uradila sam hormone 2.dan ciklusa. 

Idem kod dr kad ciklus prodje...Jel zna neko da mi rastumaci? Masalacak jesi tu?Inace dr mi videla cistu, a i ja sam joj se pozalila na nerodovan i izmenjen ciklus u poslednjih par meseci, pa mi ona dala da odradim ove parametreuser posted image
user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Mesečni ciklus žene
23.4.2021 19:00:17   
Maslacak15
Tu sam Maraj. Ovo sve izgleda super....kakvi su problemi u pitanju? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Mesečni ciklus žene
23.4.2021 20:29:32   
Maraj
Maslacak unazad 3-4 meseca ciklis mi trajao 18 dana, pa 23 pa juce dobih posle 28 dana. Do ovog ciklusa oskudno krvarenje bilo sa produzenim braonkastim iscedkom i do 7 dana nakon ciklusa. Juce dobih-potop. Vise sedim u wc-u nego bilo sta drugo.
Dr mi na uz videla cistu, kaze mozda ce otici sa ovim ciklusom. Ici cu opet na uz kada mi se ciklus zavrsi

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Mesečni ciklus žene
23.4.2021 21:17:57   
Maslacak15
ne znam, to je malo neobicno, ali ovi hormoni su stvarno skroz po jusu. Nema bas ni najmanjih naznaka za sta bi se neko "uhvatio". Mozda je stvarno do ciste a ona je nastala ko zna zbog cega. Treba da ispratis sta se desava. Mioma polipa i bilo cega slicnog nema?

Puno pozdrava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Pitali smo dr ginekologa: folikularna cista
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here