|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
5.4.2016 16:20:54   
vocicana
Ivana, nemoj se toliko bojati dijastaze, pravi ti bebicu i dalje, niko sa sigurnoscu ne moze da proceni koliko je ozbiljna i ugrozavajuca, radi trbusnjake i malo radi na sebi u tom pogledu, znam kako je odvratno kakda se pogleda, ali nije tonesto sto te treba stopirati u pravljenju bebice.
Znas koliko se radujem i ocekujem vesti od tebe, nije to nista strasno. Kad ti kaze tvoja vociuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
5.4.2016 23:40:15   
Zakicaa
Ivana i ja smatram da to ne bi trebalo da te spreci da planirate bebicu,posavetuj se ti sa jos jednim lekarom..mislim da je ovaj preterao..Vocicana ajde bre...pa da se radujemouser posted image ..Pozdrav za sve cekalice,odoh da se druzim sa dragim..idemo da muckamoooo😁.Niki sada i ti sigurno vec kreces u akciju...😄

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
5.4.2016 23:43:28   
nikiteki
Zakice ne muckam otislauser posted image muz doso ali ja sam u bolnici sa detetom

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 6:57:41   
vocicana
Crtice dobro jutro, jos sam tu,danas vec punih 40 nedelja.
Niki u toku sam,ozdravite brzo, bas smor braaaateeee. PROLECE I MUTANTI VIRUSI....
Cekalice samo vi vredno radite, ja vas pratim i citam, bas se radujem novimuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 9:24:57   
sandra123
Dobro jutro user posted image :)
Niki brzo ozdravite :*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 9:36:58   
IvanaSK RR
Dobro jutro, buduci slatki stomacici!
Kako mi je drago kad vidim da nedate muzevima da dišu user posted image

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 10:00:10   
Daky
Crticeeee kod mene ima nesto novooo ali zbunjujuce :-) jutros sam radila test ali nista ne ocekujem posto mi menstruacija mnooogo kasni ali je bilo potvrdjeno da nisam trudna i da su mi se hormoni poremetili. Zbog toga ne mogu da odredim ni ovulaciju ali mi je bilo dosadno i odlucim za svaki slucaj da uradim test. Jedna crtica je bas jaka, nikada do sad nije bila takva a druga se jeeedva nazire ali toliko jedva da mm misli da je to ona fabricka i da se zato vidi. Pokusala sam da slikam ali se na kameri skoro ni ne vidi. Ne znam sta da mislim, trudim se da se ne radujem previse da se ne bih razocarala. Ako stignem uradicu betu ili cu ponoviti test ujutru.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 10:32:42   
IvanaSK RR
Daky, uradi betu odmah,ako mozes. Ja mislim da je to trudnoća!

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 10:58:26   
vocicana
Koliko ti kasni Daky? Uradi betu, ona ce najbolje ppokazati, obavezno je uradi. Ili je trudnoca jos mala, ali beta ce biti debelo visoka ako si trudna. nema razocarenja i ako nije, bice sigurno.
Hajde cekamo rezultate. Ako si nestrpljiva uradi test opet, Beta hcg je visok u urinu u toku dana bilo kada, ako si trudna.
Odluci ali se obavezno javi, navijamo!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 11:03:56   
nikiteki
Sigurno je trudnoća uradi betu to ce najbolje pokazati

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 11:04:08   
Daky
Uradila sam betu, cekam rezultate. Kasni mi mesec i po dana, poslednji put sam imala u januaru ali sam od tada radila i betu i testove i sve je bilo negativno i ovih dana idem da proverim hormone ako i danas beta bude negativna. Sad me buni sto mi se pojavio braon iscedak. Trudim se da ne razmisljam i da ne brinem dok ne vidim rezultate.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 11:07:22   
vocicana
Mozda je implementacija, zato se ne zbunjuj, za koliko stize beta? Sta su ti rekli?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 11:54:02   
Daky
Za 2,3 sata. Trebalo bi izmedju 1 i 2 da dobijem rezultate na mail. Javljam cim stignu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 12:32:23   
IvanaSK RR
Javi odmah. Previse ti kasni da bi ti ta druga crta bila tako slaba.... Ali, videcemo uskoro

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 12:43:44   
Mara05
Moji rezultati hormona stitne zlezde su:
ft4 12.60 (12.00-22.00)
ft3 4.89 (3.10-6.80)
tsh 1.960 (0.40-4.00)
Sta mislite?
Daki navijam za tebe user posted image .
Voci jos uvek nece beba napolje :D?
Javlja li se negde krin, sensa, Doroty?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 13:16:29   
Daky
Beta <0.1 (0-2). Ne znam... I muz i ja smo videli drugu crticu, da sam sami ja pomislila bih da sam umislila ali video je i on. Ici cu kod dr da proverim hormone, nesto se bas poremetilo

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 13:23:42   
IvanaSK RR
Poremetili se hormoni. Idi kod dr, previse ti kasni.
Maro, koliko vidim rezultati su ti ok. Ne javljaju se, naročito me nervira sto ne znam sta je sa krin...

< Poruku je uredio IvanaSK -- 6.4.2016 13:25:10 >

(odgovor članu Daky)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 13:57:41   
nikiteki
Idi kod doktora sa tim rezultatom

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 16:15:33   
Zakicaa
Daky idi kod lekara,nije nista strasno ali opet ti mnogo kasni..verovatno su hormoni,zao mi je sto nije trudnoca.Niki zao mi je i zbog tebe sto ste u bolnici,nadam se da uskoro idete kuci?Voci cekamoooooo..Mi smo sinoc bili bas vredni,ja ne znam kako je to kod vas,ali ja imam ogromnu zelju za muckanjem kada ga imamo cesto..onda ga tek zelim..😂😂

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 16:52:38   
sandra123
Daky, bas mi je zao sto nije trudnoca :/
I mi smo danas muckali, opet ostali sami kod kuce pa iskoristili to. :)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 16:54:51   
IvanaSK RR
Vidi ove dve, navadile se sada user posted image
Pa, ima da osušite muzeve user posted image

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 17:02:43   
Zakicaa
Tako je Ivana...xixi..jadni😂😂😂😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 18:51:34   
sandra123
Moj je i onako malo punacak pa i treba malo da smrsa, a gde ces bolje dijete od ove :) :D

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 19:11:43   
vocicana
Maro rezultati su dobri, stitnjaca nije prepreka za user posted image
Daky zao mi je draga, ali nije bebica. Dobices ovih dana, ali nadji endokrinologa da uzmes uput za hormone, rade se 2-3 dana menstruacije, s tim sto obavezno trebas uraditi prolaktin, vadi se tri puta u toku dana, mozda nesto sa njim nije kako valja pa zato kasni toliko, moje misljenje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
6.4.2016 22:15:08   
maja_ilic84
Daky, bas mi je zao. Obavezno poslusaj Vocicanu i uradi hormone. Ako ti treba dobar endokrinoloski ginekolog mogu ti dati preporuku. Ja sam njim prezadovoljna 😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here