|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 9:46:16   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro
bas sam nesto slogirana ali prija mi ovo blago zahladjenje. Sta ce mi vrucine kad ne idemo na kupanje, onda bolje da je ovako. Bar mogu u setnju u bilo koje doba dana a ne da cekam vece.
Podavicemo se u vesu...jos nisam sve oprala od puta a o peglanju da ne pricam, sve stoji na gomili... boli me glava samo kad pogledam user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 10:17:41   
emicaa
Anck mi smo juče trebali na bazen da se bar tako okupamo i naravno kiša.Cijeli avgust dok smo Dora i ja bile izolovane ostali su kukali kako je vani prevruće user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 10:35:22   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo na nogama od pola sedam. Odveli smo decu u vrtic. Posle do skole. Imam jedno 20 minuta pesice. Posle nazad po Sofi.Bas sam se umorila.A tek me ceka posao. Stvari za peglanje na tone. Rucak da spremim.Veceras na roditeljske svoje. Kod dece moje jos nemam.
Emice, tek cu sad da citam.user posted image sto za casove, sto ovako za opustanje. Obozavam da citam.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 5.9.2016 10:36:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 10:59:00   
Anck Su Nmaun
Moja starija trenira plivanje tako da njoj nije ne dostajao bazen, mladju tata nekad vodi mada je ona sva ko princeza ako joj ne odgovara temperature vode, presedi pored bazena user posted image Mm je isto uz njih isao par puta ali Vuk i ja nista, tako da mi vrucine ne trebaju samo se topimo jedno uz drugo jos moji hormoni..uzas.

Uhh..pocela sam s peglanjem... jos ni do pola nisam stigla...bebac se probudio i ..pauzaaa user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 11:05:53   
Sanjica26 RR
Emice, ja bih izbegla na vasem mestu bazene. Verujem da su kod vas cisti bazeni. Nego, vise zbog Dore. Neka je malo bez bazena dok ne ojaca imunitet.
Odoh da peglam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 11:50:21   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj
pa cu ujutru da citam i pisem i miru na poslu..


E kada ovo procitam ozbiljno razmisljam da se zaposlim bilo gdeuser posted image



Ni to ti nije garancija da ćeš stići hahahaha Evo kad ja stignem, pola ne pohvatam.


Eto Trco,urekla si me! Nisam ni jela ni popila kafu u miru,a tek sam sad uspela da otvorim RRuser posted image
Nisam znala da nije niko radio u cetvrtak i petak,i onda me haos sacekao...bas nisu fer..
Moje smizle otisle u vrtic,J plakala,necu vticuser posted image ,a ostaje ceo dan...bez adaptacije,iako su nove vaspitacice,novi vrtic,deca..ali nemam resenje..navicice se..a sad idem u temu letovanje!user posted image ..da predahnem malo,dok mi direktor ne uleti u kancelariju!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 11:52:45   
emicaa
Sanjice sad svejedno ništa od toga,ne vjerujem da će više biti toplo za bazena.Sledeće godine user posted image
Mrzim ovo,David gladan a još ne smije jesti pa mi je u rukama a moram završit ručak,inače napravim dan prije ali juče nisam i eto mi sad,ruke mi odpadaju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 11:59:05   
Sanjica26 RR
Ali ako odete na more kupacete se.
Von, bice bolje Joki drugi dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 12:27:31   
dijana1*
Ljiso vidis kako vreme leti a kao juce da sam kukala sto ne moze sam da drzi glavuuser posted image
Sada je pravi decak, izgleda kao da ide u treci a ne prvi razred hehehe.
Kostu sam odvela u vrtic, Vuka u skolu a Urosa sada uspavala i imam 25 min samo za sebeuser posted image ne znam sta pre da uradimuser posted image
Suzi, Uros se odavno dize na noge i nista ne mogu da uradim od njega. Uhvati se za moje noge i tako stoji, jedva cekam da prohoda.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 13:15:42   
emicaa
Di kontam ko ti je sad uroš se najmanji zove Lav,pomješala sam te sa New Mom user posted image
Sanjice nešto ne vjerujem da ćemo ići jer David ide početkom oktobra na testiranje i ako ne daj Bože bude pozitivan morala bih onda u zadnji čas otkazati a ne znam ni dal bi nas pustili tako dugo da odemo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 16:08:51   
vocicana
Ih kako ovo dobro zvuci, dopuze do stabilne povrsine, ustanu i drze se.user posted image moj sin ne zna jos uvek da se okrene na stranu, bar ne u kompletu, ali vrlo cesto se okrene na bok i zaspi tako.
A puzanje samo da zamislim, sada dize dupe gore, smesan je strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
5.9.2016 17:25:26   
branki*
Mame,da mahnem,tu samuser posted image

Boka sisa,pa cu kasnije da stavim rucak da ima za sutra.ovde malo oblacno,ali nista strasno,ocekujem veceras.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 0:09:17   
Mariya
Veče mame!
Suzi,biće lakše kad prohodaju,ali da ih naučiš da se drže za ruke i hodaju zajedno jer kako ćeš na dve strane user posted image user posted image
Smirujem se sad,pisala sam u temi double test kako me genetičarka iznervirala.
L ima sutra roditeljski u vrtiću, baš me interesuje šta ima vaspitačica da kaže.
Emice,želim ti da ova noć bude još bolja što se tiče spavanja!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 6:38:48   
branki*
Jutro,mame!spremam se i da budim decu,pa redom kud koji mili moji.danas i kod boke roditeljski.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 7:35:14   
IvanaSK RR
Jutro!
Vreme je bas jesenje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 7:49:43   
emicaa
Jutro,David i ja budni.Ja bih da se mazimo a on se razmletio kao u struju da je uključen.
Meni je još uvjek čudno da se on svaku noć budi na tačno 3 sata da ručka,kao alarm da ima u sebi user posted image
Dora je u snu nešto hvatala ali joj nije uspjevalo pa se počela buniti,kaže ali ja ne mogu uhvatiiim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 7:56:59   
Maraj
Jutro mame. Ja jos nemam net kuci. Trosim ovaj sa telefona koji je ultra sppr. Navodno sam za dan i po potrosila sav iz mesecne pretplate tako da sad koristim neki sa smanjenom brzinom. Zato me i redje ima. Kod nas sve standardno. Za manje od mesec L puni godinu dana. Bas mi je proletela godina user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 7:58:02   
IvanaSK RR
Moja beba u poslednje vreme uvece kad zaspi budi se za oko sest sati, posle na dva, tri sata.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 7:59:41   
IvanaSK RR
Maraj, koliko imaš neta mesecno?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 8:10:00   
vocicana
Cao mamike, pa evoi nas.
Mali spava, dobio mleko i sada spava, malo mi seucinilo da se zakasljao jutros, ali hajde da vidimo sta ce i kako biti danas. SUper je spavao, svi su dobro spavali, zahladjenje nam je prijalo.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 8:11:50   
Maraj
Pa da l 500MB
Kaze mi muz da nema sanse da sam za dan i po sve potrosila. I do sad sam imala toloko , s tim sto sam u kuci bila na wifi-ju al bas za dan i po da sada pptrosim sve....malo nelogicno. Pri tom i nisam nesto bila ma netu
Na RR i fb i sve iz pretplate sam navodno potrosila

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 8:17:35   
emicaa
Ivana tvoja je super ako i 6 sati odspava u komadu.
Ma zadovoljna sam ja i ovako ali mi čudno da se u minut budi user posted image
Maraj prodje godinica dok se okreneš

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 8:32:34   
IvanaSK RR
Pa, bas čudno. Sto ne zoves da proveris, Maraj? A pogledaj sta kaze i aplikacija na mobu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 8:32:51   
Sanjica26 RR
Maraj sve je moguce ako ti se ukljuci sa RR reklama. Bolje da ti ne kazem koliki je meni stigao racin za telefon zbog toga.
Dobro jutro. Mi smo jutros odveli decu u vrtic. Malo je Sofi birkala oko oblacenja. Ali nekako sam uspela da je odgovorim.
Sad kuliram i pripremam se dok ne stigne da usisem i prebrisem kucu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
6.9.2016 8:52:08   
Mariya
Jutro mame!
Ja sam neverovatno dobro spavala, a toliko sam bila nervozna i besna,mislila sam da ću imati užasnu noć! Sad sedim i čekam da dođem sebi,kao da se iz kome budim, a ne iz snauser posted image . I sve nešto razmišljam, ne osećam mučninuuser posted image da li je moguće nakon 16 nedelja?!
Maraj, u okviru pretplate imaš nekoliko mb brzog interneta,pa kad to potrošiš ostaje ti sporiji možda je to? Kod mene je tako,ja sam u telenoru.
Mame dajte predlog za ručak nešto što nije crveno, da je kremasto sa puno povrća da može i H da jede.


< Poruku je uredio Mariya -- 6.9.2016 8:54:23 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here