|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
27.12.2010 20:31:29   
Anoniman
Ja ucim da sviram elektricnu gitaru user posted image

(odgovor članu bucika_bg)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
27.12.2010 23:58:53   
Brana
Klavir

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
15.1.2011 15:48:35   
Pešin mali
Jedini muzički instrument koji koristim je moj glas. user posted image htela sam da naučim gitaru, ali mi baš i nije išlo... Nikako nisam mogla da popamtim akorde.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
15.1.2011 16:15:07   
strahinja11

Anti-talent...

(odgovor članu Pešin mali)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
15.1.2011 18:19:51   
Trbica
Akusticnu, elektricnu i bas gitaru. Samouka user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
24.1.2011 8:59:45   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: strahinja11


Anti-talent...


i jaaa user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
24.1.2011 23:48:34   
tijana86
Ja imam zavrsenu nizu muzicku skolu ! I svojevremeno sam bila tzv. u muzickoj skoli najbolji solo pevac. Ali zbog toga sto mi je otac muzicar nisam nastavila sa gradjenjem pevacke user posted image karijere nego otisla u citelje !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
6.2.2011 18:25:26   
gabrijelaaa
klaviruser posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
4.3.2011 8:37:42   
Petkovici
Lepa temica. Ja sam zavrsila nizu muzicku, odsek klavir. I dan danas mi je super kad odem kod roditelja pa sednema za klavir, polukoncertni i otvorim ga.... Dosta toga sam zaboravila, ali se dosta kompozicija i secam....

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
19.3.2011 23:45:47   
majathegreat
Po malo i bubnjeve, harmoniku i gitaru. U poslednje vreme akustičnu gitaru (bilo mi je malo nezgodno u trudnoći, pa sam ispala iz štosa), ali su mi sad na repertoaru uglavnom dečije pesme. Mada bude još neka onako laganica na koje sam se nekad ložila, sa par akorda svega. npr krivo je moooooore. Jako mi bude sad lepo i smešno u isto vreme kad odsviram i otpevam to ovih dana, a mm samo prevrne očima. Inače samouka sam.

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
19.3.2011 23:47:56   
Anoniman
Ja bih jako volela da u jednom momentu života naučim da sviram gitaru . Inače - sluhista sam , i nisam svirala ništa što nije bilo tandrkanje po sintisajzerima i frulikanje u školi .

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
19.3.2011 23:59:11   
Suncicabg
Ne user posted image
A zelela sam violinu, pa klavir pa gataru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:05:25   
AndreaK
Imam dobru muzicku osnovu, isla sam na privatne casove i svirala klavijature u jednom decijem orkestru, pevala na festivalima...

ali sam 1999.godine prilikom upisa u srednju skolu izabrala ekonomiju user posted image ... i time stavila tacku na muziku....mozda sam pogresila, mozda nisam... sta je tu je....zivot ide dalje...

Sada znam dovoljno da mom sinu nesto odsviram na sintisajzeru, metalofonu...pa ako se on jednog dana opredeli za muziku imace moju podrsku i pomoc.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:18:01   
JMPM
Sviram klavir user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:22:53   
AndreaK
vidim ja ..ima ovde dosta talenata! user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:28:03   
jovana j
Ajd i ja da se javim...

Ja se profesionalno bavim muzikom, meni je to ceo zivot. Flautu sviram 20 godina, pozavrsavala sam i nizu i srednju i Akademiju u Srbiji, pa sada sam pred kraj da predam magistarski rad ovde na Koledzu... tako da sviram flautu da user posted image
Dajem casove, sviram po orkestrima, i td. U Srb. sam mnogo nastupala, isla na takmicenja... eto

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:30:21   
JMPM
IZVORNA PORUKA: AndreaK

vidim ja ..ima ovde dosta talenata! user posted image
Ima,Boga mi,ima user posted image !Inace,kod nas je familijarno ta neka umetnicka crta.Tata je bio slikar,pesnik,vajar,modelar,a sestra svira klavir i peva u operi user posted image !
Ja bih volela da znam da sviram i gitaru,mnogo volim njen zvuk user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:31:20   
bubulence
jovanice pa to je diivno user posted image user posted image , uvek mi se svidjala flauta ali je klavir ipak preovladao... svirala sam malo (mislim 4 godine) ali sam morala da odustanem zbog drugih obaveza user posted image

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
7.4.2011 12:32:35   
jovana j
Debussy-jev Mali crnac! ''Le petit negre''
http://youtu.be/0rmfGMKvfJM
To sam i ja na klaviru svirala, posto sam u srednjoj muzickoj isla na uporedni klavir user posted image

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: lilly.79

Išla u muzičku, al me sramota da napišem koji instrument sam učila user posted image Sama sam naučila gitaru user posted image


što? harmoniku? ajde, reci nam! meni su svi lepi...



I ja sam pomislila da je harmonika. user posted image Ali ne mogu onu sitnu Lillyku da zamislim sa harmonikom...user posted image

Dora, za tebe:

Moonlight sonata (Beethowen)

Ovo sam ja najviše volela da sviram:

An der Schonen, Blauen Donau (Strauss)

I bila je još jedna, na srpskom se zove Mali Crnac, ali ne znam kompozitora. user posted image Naravno na youtube pod Mali crnac ne izbacuje.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
18.2.2012 22:45:48   
Biserce
Gitara u pokusaju

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
19.2.2012 0:45:54   
mama kukunka
zavrsila nizu muzicku-klavir
Sada moja cerka ide u 1.razred nize muzicka ( s'tim da ima mnogo bolji sluh od mene..ja sam vise svirala na ''kliker'', tako su mi govorili profesori) i svira na mom pianinu

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
14.3.2012 16:46:15   
ljubičica
Ja sam totalni antitalenat za muziku user posted image
To sam verovatno povukla na tatu. Bio on mali i deda (tatin tata) odluči da ga nauči da svira violinu. I tako je moj tata gulio po onoj violini dok se nije smorio i uzeo violinu da je svira ko gitaru i sve žice pokidao. Deda ga prebio ko vola u kupusu.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
11.3.2013 23:45:22   
vikiveki
Na višoj školi sam naučila da sviram harmoniku i lepo je to bilo krenulo, a onda sam se ulenjila i odavno nisam sviralauser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
11.3.2013 23:46:32   
Verolina
Ja sam duvacica-frula, flauta i veoma skromno usna harmonika.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
11.3.2013 23:48:04   
Pretty78
i ja duvam :D frula,blok flauta i znam klavir

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here